Promocja zakończona. Zapraszamy na nową: https://nice-script.pl/nawet-1500-zl-lub-8000-zl-za-zalozenie-konta-w-citibanku/

uśmiechnięta kobieta
  • 150 zł od Citi Handlowy. Na dobry początek nawet 150 zł, rewolucyjne konto z pakietem korzyści, codzienna Bankowość za 0 zł i znakomity kurs walut. Z ostatniej propozycji od Citi Handlowy skorzystałam bo konto było za zero zł a tu proszę oprócz darmowego konta dostaniemy jeszcze 150 zł. Sprawdźmy czy to prawda.

Ważne informacje – 150 zł od Citi Handlowy

Bank Handlowy S.A. Oferta „CitiKonto. Finansowa Rewolucja– edycja V” jest dostępna dla 5000 pierwszych Klientów, którzy do 20.03.2021 r. zawrą z bankiem Umowę Produktów Depozytowych, otworzą na jej podstawie Konto Osobiste CitiKonto i spełnią warunki opisane w regulaminie oferty.

Z oferty wyłączone są m.in. osoby wnioskujące o nowe konto, które po 01.01.2020 r. do dnia rozpoczęcia obowiązywania oferty posiadały samodzielnie lub jako współposiadacz konto osobiste lub rachunek oszczędnościowy.

Bank informuje, że oferty na takich samych lub podobnych warunkach mogą się powtarzać w przyszłości

Załóż konto online >

Opłaty za konto – 150 zł od Citi Handlowy

Codzienna bankowość za

0 zł za prowadzenie konta

0 zł za wypłaty z bankomatów Citi

0 zł za pierwsze 3 przelewy Express Elixir w miesiącu

0 zł za kartę do konta z usługą wielowalutową

0 zł za 4 pierwsze wypłaty z bankomatów innych niż Citi w miesiącu0 zł za przelewy krajowe w Citibank Online lub Citi Mobile

Załóż konto online >

źródło: strona banku

Korzystne kursy walut

ranking_money_white Pamiętaj, że najwięcej zyskasz, wymieniając waluty od poniedziałku do piątku.

EUR

USD

GBP

CHF

Kursy dla transakcji na kwotę min. 1 USD (lub jej równowartości w innej walucie) bank zmienia na bieżąco zgodnie z aktualnymi kursami rynkowymi (od niedzieli od godziny 23.00 do piątku do godziny 23.00, przez całą dobę, wyłączeniem dni świątecznych).

Załóż konto online >

150 zł nagrody – 150 zł od Citi Handlowy

  • NAGRODA 1
    50 zł za wynagrodzenie. Jak zdobyć? Przelej swoje wynagrodzenie przynajmniej 1 raz w kwocie min. 2 000 PLN do końca 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta.
  • NAGRODA 2
    50 zł za logowanie do Citibank Online. Wpłać na konto min. 100 PLN + Zaloguj się min. 1 raz do aplikacji mobilnej banku do końca 2 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta.
  • NAGRODA 3
    50 zł za transakcję mobilną. Zapłać za swoje zakupy Google/Apple Pay w kwocie min. 100 PLN do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta.
Drukuj

Oferta limitowana, obowiązuje od od 19 lutego 2021 r. do 20 marca 2021 r.. Szczegółowe warunki otrzymania benefitów określonych w ofercie specjalnej dla nowych Klientów Banku zawarte są w Regulaminie „CitiKonto. Finansowa Rewolucja – edycja V” .

Oferta promocyjna jest dostępna w kanale online dla osób otwierających konto poprzez weryfikacje biometryczna, w przypadku wyboru kuriera – oferta promocyjna nie obowiązuje.

Załóż konto online >

Otwórz konto online – po prostu…

Otwórz konto w oddziale Smart

Załóż konto online >

źródło: strona banku

Dokumenty

PDFRegulamin Rachunków Bankowych – obowiązuje od 14 września 2019 r.Rozmiar pliku 0.4 MB

PDFRegulamin oferty „CitiKonto. Finansowa Rewolucja – edycja V”Rozmiar pliku 0.2 MB

PDFTabela Opłat i Prowizji – Konto Osobiste CitiKonto – otwarte lub zmienione na CitiKonto od 1 września 2020 r.Rozmiar pliku 0.2 MB

PDFTabela Oprocentowania Kont – Konto Osobiste CitiKonto – otwarte lub zmienione na CitiKonto od 01.09.2020 r.Rozmiar pliku 0.2 MB

Inne propozycje Citi Banku

CZYTAJ ANALIZĘ…
CZYTAJ ANALIZĘ…
Marząca kobieta
CZYTAJ ANALIZĘ…

Załóż konto online >

O banku

logo city handlowy

Bank powstał w 1870 r. jako prywatna instytucja i jest najstarszym bankiem komercyjnym w Polsce. W czasach PRL posiadał monopol na obsługę transakcji polskiego handlu zagranicznego i dopiero w 1989 r. utracił tę uprzywilejowaną pozycję.

W 2000 r. w strukturze akcjonariatu nastąpiły znaczące zmiany: ¾ akcji Handlowego nabyła globalna grupa finansowa Citigroup, a bank stał się jej częścią. W 2001 r. nastąpiło formalne połączenie Banku Handlowego z Citibankiem i odtąd na rynku funkcjonuje nazwa Citi Handlowy (jednak formalną nazwą pozostaje Bank Handlowy). CZYTAJ DAEJ…

Załóż konto online >

Źródło: strona Banku Citi Handlowy

by
Dziennikarka z doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
BNP Paribas i Konto Samodzielniaka dla dzieci już od 1. roku życia Zyskaj aż 500 zł do Allegro z Kartą Kredytową Citibank

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn