Promocja zakonczona. Przejdz do następnej edycji. DARMOWE CitiKonto w Citi Handlowym! Finansowa rewolucja!

kobieta czyta coś w telefonie i się uśmiecha

DARMOWE CitiKonto w Citi Handlowym. Rewolucyjne konto z pakietem korzyści: rabaty, niespodzianki i nagrody z Citi Specials. Codzienna Bankowość za 0zł. Znakomite kursy walut i bezcenne chwile zbieraj punkty za transakcje kartą i odbieraj nagrody. Brzmi rewelacyjnie, ale najpierw dokładnie sprawdźmy ofertę.

DARMOWE CitiKonto w Citi Handlowym! INFORMACJE

Bank Handlowy S.A. Oferta „CitiKonto. Finansowa Rewolucja” jest dostępna dla 5000 pierwszych Klientów, którzy do 20.11 2020 r. zawrą z bankiem Umowę Produktów Depozytowych, otworzą na jej podstawie Konto Osobiste CitiKonto i spełnią warunki opisane w regulaminie oferty.

Z oferty wyłączone są m.in. osoby wnioskujące o nowe konto, które po 01.01.2020 r. do dnia rozpoczęcia obowiązywania oferty posiadały samodzielnie lub jako współposiadacz konto osobiste lub rachunek oszczędnościowy. Pełna lista wyłączeń jest dostępna w Regulaminie oferty. Oferta „CitiKonto.

Finansowa Rewolucja” nie łączy się z innymi ofertami specjalnymi dotyczącymi Konta.

Czas trwania oferty

Oferta obowiązuje od 1 września 2020 r. do 20 listopada 2020 r.

Jak zyskać nawet 150 zł od City Handlowy

  1. Wpłać na konto min 100 PLN + Zaloguj się min 1 raz do aplikacji mobilnej banku do końca 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta.

Nagroda 1 zostanie przekazana przez Bank na Konto Uczestnika nie później niż do ostatniego dnia drugiego miesiąca kalendarzowego
następującego po miesiącu w którym otwarto Konto.

  1. Zapłać za swoje zakupy Google/Apple Pay w kwocie min. 100 PLN do końca 2 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta.

Nagroda 2 zostanie przekazana przez Bank na Konto Uczestnika nie później niż do ostatniego dnia drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu w którym otwarto Konto.

  1. Przelej swoje wynagrodzenie przynajmniej 1 raz w kwocie min. 2 000 PLN do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta.

Nagroda 3 zostanie przekazana przez Bank na Konto Uczestnika nie później niż do ostatniego dnia trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu w którym otwarto Konto.

Wartość każdej z Nagród w ramach Oferty jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych na podstawie art. 21 ust. 1 pkt
68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych.

150 zł od City Handlowy

Weź udział w promocji

Drukuj

Otwórz DARMOWE CitiKonto w Citi Handlowym w kilku prostych krokach bez wychodzenia z domu

#Kliknij w ten link aktywacyjny i wypełnij wniosek.

#Zgodnie z instrukcją na ekranie, przejdź na telefon i zrób zdjęcie dowodu osobistego.

#Zrób zdjęcie twarzy postępując według instrukcji wyświetlanej na ekranie aplikacji.

#Zatwierdź umowę za pomocą kodu SMS i gotowe!

Więcej o zdalnej weryfikacji znajdziesz w krótkim VIDEO lub TUTAJ

Dodatkowe korzyści z DARMOWYM CitiKontem

City kantor- to będzie Twoje miejsce do wymiany walut po kursach konkurencyjnych do kantorów internetowych. Otrzymasz powiadomienia SMS lub e-mail kiedy pojawi się kurs, na jaki czekasz (usługa Market Alerts). Kupno i sprzedaż po wskazanym kursie (usługa Order Watch). Zaawansowane zlecenia typu Stop, Limit, If Done, Occ.

City Mobile – Będziesz zarządzać finansami łatwiej, szybciej i bezpieczniej w telefonie. Bank stara się dostarczyć Ci jak najlepsze doświadczenia podczas korzystania z aplikacji Citi Mobile. W nowej wersji, oprócz odświeżonego wyglądu zyskujesz również wygodny dostęp do transakcji i wyciągów, dzięki czemu bankowanie w telefonie jest dużo szybsze.

Płatności mobilne – Zostaw portfel w domu i płać wygodnie i bezpiecznie tym, co masz zawsze pod ręką czyli telefonem lub zegarkiem. Wystarczy, że dodasz swoją kartę debetową lub kredytową Citi Handlowy Mastercard® do Apple Wallet/Google Pay.

City Global WalletBędziesz płacić kartą debetową za zakupy w sklepach internetowych na całym świecie bez kosztów przewalutowania. Twoja karta debetowa inteligentnie wybierze jedno z Twoich kont walutowych dopasowując je do waluty transakcji. Jeśli płacisz w walucie innej niż waluty, w których posiadasz konta walutowe, rekomendujemy podpięcie Twojej karty debetowej do konta walutowego w EUR.

Rabaty, niespodzianki i nagrody z Citi Specials

Jak działa Citi Specials? To proste! Znajdź wybranego partnera bądź restaurację na stronie Citi Specials, zapłać kartą Citi i ciesz się zniżką lub niespodzianką!

Dodatkowo zarejestruj swoją kartę w Mastercard® Bezcenne® Chwile, zbieraj punkty za transakcje kartą i odbieraj nagrody.

  1. Masz dostęp do rabatów do 50% u ponad 300 partnerów.
  2. Zniżki do 10% w ponad 100 restauracjach w Polsce.
  3. Możliwość wymiany punktów na nagrody w Mastercard® Bezcenne® Chwile.

Inne propozycje od City Handlowy

Słuchawki OPPO Enco W31 od Citybank oraz: 0 zł za wydanie i użytkowanie karty, jeśli dokonasz transakcji o wartości min. 1000 zł miesięcznie, wygodne płatności telefonem z Apple Pay lub Google Pay, RRSO 9,59% CZYTAJ DALEJ…
LG K30 od Citibanku V edycja. Oferta przeznaczona jest dla nowych Klientów i ważna do 23.11.2020 r. CZYTAJ DALEJ…
Darmowa pożyczka do 5000 zł za darmo od Citi Handlowy i 720 zł premii moneyback z bezpłatną kartą kredytową Citibank BP Motokarta. CZYTAJ DALEJ…

Weź udział w promocji

Regulamin promocji

ikona pdf
150 zł od City Handlowy

O banku

logo city handlowy

Bank Handlowy powstał w 1870 r. jako prywatna instytucja i jest najstarszym bankiem komercyjnym w Polsce. W czasach PRL posiadał monopol na obsługę transakcji polskiego handlu zagranicznego i dopiero w 1989 r. utracił tę uprzywilejowaną pozycję. CZYTAJ DALEJ…

Weź udział w promocji

by
Dziennikarka z doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
220 zł od Millennium za Konto 360° Student lub Konto 360° eKonto możliwości w mBanku przyjazny rachunek dla osób w wieku 13-24 lat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn