200 zł na zakup sprzętu firmy Salomon za otwarcie darmowego CitiKonta w Citi Handlowym

mężczyzna w górach uprawia sporty zimowe


200 zł na zakup sprzętu firmy Salomon w ofercie dla nowych klientów CitiKonta (do zrealizowania w sklepach INTERSPORT)!
 Dodatkowo atrakcyjna oferta kursów wymiany walut dedykowana Klientom CitiKonta.

Informacje – 200 zł na zakup sprzętu firmy Salomon

Promocja „Aktywni z Salomonem i CitiKontem” potrwa do 31 marca 2021 r.; przynajmniej w teorii, bo bank zakończy akcję przed tym terminem, jeśli wyczerpana zostanie pula 500 kont otwartych w promocji.

Firma Salomon z pewnością jest znana wszystkim miłośnikom sportów zimowych, zwłaszcza narciarstwa. 200 zł do wykorzystania na zakup produktów tej marki ułatwi zaopatrzenie się w niezbędny sprzęt i akcesoria, które posłużą w tym lub (co bardziej prawdopodobne) kolejnym sezonie zimowym.

Wymagana jest pełna zdolność do czynności prawnych oraz nieposiadanie w banku konta osobistego ani oszczędnościowego po 1 stycznia 2020 r. Wykluczenie to dotyczy również współposiadaczy wspomnianych produktów.

Z promocji nie skorzystają też nierezydenci oraz obywatele / rezydenci Stanów Zjednoczonych.

Sprawdź poniżej jakie warunki musisz spełnić gdy już otworzysz konto bankowe.

1
Do 31 marca 2021 r. złóż wniosek o konto wraz z kartą na stronie banku oraz podpisz umowę o te produkty.

Przelej swoje wynagrodzenie przynajmniej 1 raz w kwocie min. 2 000 PLN

2

Zaloguj się min 1 raz do aplikacji mobilnej banku

3

Zapłać za swoje zakupy Google Pay /Apple Pay w kwocie min. 100 PLN

Warunki należy spełnić do ostatniego dnia pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otwarto Konto

Jak wykorzystać voucher – instrukcja

1. Pojedynczy kod karty podarunkowej INTERSPORT umożliwia klientowi zakup produktów marki Salomon na kwotę 200 PLN brutto.

2. Zakup może zostać zrealizowany w sklepie stacjonarnym INTERSPORT oraz w sklepie internetowym pod adresem www.intersport.pl

3. Aby zrealizować zakup w internecie Klient powinien wpisać kod karty podarunkowej w koszyku zakupowym w polu „Wpisz kod promocyjny” na stronie www.intersport.pl lub podać go przy zakupach w sklepach stacjonarnych INTERSPORT

Termin ważności vouchera – 31 grudnia 2021.

Dodatkowe korzyści z CitiKontem

strona banku

Codzienna Bankowość za 0 zł

  • za prowadzenie konta
  • za kartę do konta z usługą wielowalutową
  • za wypłaty z bankomatów Citi
  • za 4 pierwsze wypłaty z bankomatów innych niż Citi w miesiącu
  • za przelewy krajowe w Citibank Online lub Citi Mobile
  • za pierwsze 3 przelewy Express Elixir w miesiącu

Citi Kantor

Twoje miejsce do wymiany walut. Wymieniaj waluty szybko i wygodnie po kursach konkurencyjnych do kantorów internetowych. Otrzymuj powiadomienia SMS lub e-mail kiedy pojawi się kurs, na jaki czekasz (usługa Market Alerts). Kupno i sprzedaż po wskazanym kursie (usługa Order Watch). Zaawansowane zlecenia typu Stop, Limit, If Done, Occ.

Citi Mobile®

Zarządzaj finansami łatwiej, szybciej i bezpieczniej w telefonie.
Staramy się dostarczyć Ci jak najlepsze doświadczenia podczas korzystania z aplikacji Citi Mobile. W nowej wersji, oprócz odświeżonego wyglądu zyskujesz również wygodny dostęp do transakcji i wyciągów, dzięki czemu bankowanie w telefonie jest jeszcze szybsze.

Płatności mobilne

Zostaw portfel w domu i płać wygodnie i bezpiecznie tym, co masz zawsze pod ręką: telefonem lub zegarkiem. Wystarczy, że dodasz swoją kartę debetową lub kredytową Citi Handlowy Mastercard® do Apple Wallet/Google Pay.

Citi Global Wallet

Płacisz kartą debetową za zakupy w sklepach internetowych na całym świecie bez kosztów przewalutowania?
Teraz Twoja karta debetowa inteligentnie wybierze jedno z Twoich kont walutowych dopasowując je do waluty transakcji.
Jeśli płacisz w walucie innej niż waluty, w których posiadasz konta walutowe, rekomendujemy podpięcie Twojej karty debetowej do konta walutowego w EUR.

Poznaj pozostałe propozycję Citibanku

 Finansowa Rewolucja! Nowa odsłona CitiKonta. Wyjątkowe konto osobiste
z ofertą walutową.
Nawet 10 darmowych wysyłek z Paczkomatów InPost
oraz do 150 zł na powitanie.
CZYTAJ DALEJ…
2 – LETNI BEZPŁATNY DOSTĘP DO WYBORCZEJ.PL CZYTAJ DALEJ…

Pozostałe informacje


Bank Handlowy S.A. Oferta „Aktywni z Salomonem i CitiKontem” jest dostępna dla 500 pierwszych Klientów, którzy do 31.03.2021 r. zawrą z bankiem Umowę Produktów Depozytowych, otworzą na jej podstawie Konto Osobiste CitiKonto i spełnią warunki opisane w regulaminie oferty. Z oferty wyłączone są m.in. osoby wnioskujące o nowe konto, które po 01.01.2019 r. do dnia rozpoczęcia obowiązywania oferty posiadały samodzielnie lub jako współposiadacz konto osobiste lub rachunek oszczędnościowy.

Pełna lista wyłączeń jest dostępna w Regulaminie oferty. Oferta „Aktywni z Salomonem i CitiKontem” nie łączy się z innymi ofertami specjalnymi dotyczącymi Konta. Prowadzenie konta oznacza prowadzenie rachunku płatniczego. Karta do konta oznacza obsługę karty debetowej. Wypłata z bankomatów oznacza wypłatę gotówki. Przelew krajowy oznacza polecenie przelewu. Citibank Online oznacza usługę bankowości elektronicznej.

O banku

logo city bank handlowy

Bank Handlowy powstał w 1870 r. jako prywatna instytucja i jest najstarszym bankiem komercyjnym w Polsce. W czasach PRL posiadał monopol na obsługę transakcji polskiego handlu zagranicznego i dopiero w 1989 r. utracił tę uprzywilejowaną pozycję. CZYTAJ DALEJ…

by
Dziennikarka z doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
300 ZŁ ZA KONTO JAKIE CHCĘ Promocja zakończona. Promocja Razem w karnawale

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn