PROMOCJA ZAKOŃCZONA!Kawa z Bankiem to 250 zł od Paribas i 20 zł do Costa Coffe.

PARIBAS

250 zł od Banku Paribas. Promocja „Kawa z Bankiem” organizowana jest dla nowych klientów BNP Paribas Bank Polska S.A. przez Ad Astra Sp. z o.o.– trwa do osiągnięcia 3000 Rejestracji w Promocji, lecz nie dłużej niż do 24.07.2020 r.

Bank Paribas przygotował również ciekawą propozycję bo w zamian za aktywne korzystanie z konta oraz spełnienie innych warunków możemy otrzymać nagrody o wartości aż 270 zł. Pierwszą i najważniejszą rzeczą, którą musimy zrobić jest rejestracja.

Link do wniosku

Nagroda nr 1

  1. W celu uzyskania Pierwszej nagrody w postaci Vouchera podarunkowego o wartości 20 zł do wykorzystania w kawiarniach Costa Coffee należy łącznie:
  2. Dokonać zgłoszenia w Promocji poprzez prawidłowe i pełne wypełnienie oraz przesłanie Formularza rejestracyjnego znajdującego się na TEJ STRONIE w tym złożyć oświadczenia wymagane do wzięcia udziału i przeprowadzenia Promocji, w okresie od dnia 03.07.2020 r. do osiągnięcia liczby 3000 Rejestracji w Promocji, lecz nie dłużej niż do dnia 24.07.2020 r.;
  3. W terminie od dnia 03.07.2020 r. do 24.07.2020 r. złożyć wniosek o zawarcie z BNP Paribas Bank Polska S.A. („Bank”) Umowy ramowej w zakresie indywidualnego Konta Osobistego w planie taryfowym Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową Karta Otwarta na Dzisiaj albo Karta Otwarta na Świat albo Karta Otwarta na eŚwiat oraz dostępem do Bankowości elektronicznej („Konto Osobiste”) w sposób określony w Regulaminie promocji „Kawa z Bankiem” („Regulamin Promocji”) oraz zawrzeć Umowę ramową w zakresie objętym ww. wnioskiem i Nadać PIN do Karty do dnia 14.08.2020 r.;

Nagroda nr 2

  1. W celu uzyskania Drugiej nagrody w wysokości 100 zł należy łącznie:
  2. Spełnić warunki do uzyskania Pierwszej nagrody;
  3. W sierpniu 2020 r. wykonać Transakcje bezgotówkowe Kartą na łączną kwotę min. 300 zł oraz otrzymać Wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł.

Nagroda nr 3

W celu uzyskania Trzeciej nagrody w wysokości 150 zł należy łącznie:

W każdym z miesięcy wrzesień – październik 2020 r. należy wykonać Transakcje bezgotówkowe Kartą na łączną kwotę min. 300 zł oraz otrzymać wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł.

Jak wygląda proces otwierania rachunku?

Aby bezpiecznie otworzyć rachunek, Bank będzie musiał potwierdzić Twoją tożsamość na podstawie dowodu osobistego.

Krok 1

Wypełnij
wniosek z tego linka aktywacyjnego:

Link do wniosku

Będzie Ci potrzebny dowód osobisty.

W 3 prostych krokach Bank poprosi Cię o uzupełnienie niezbędnych danych.

Krok 2

Podpisz
umowę

Zrobisz to za pomocą unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti. Login do bankowości internetowej znajdziesz w umowie o Konto Osobiste oraz w mailu, po aktywacji rachunku

Krok 3

Wizyta
kuriera

Przyjedzie do Ciebie kurier, który potwierdzi Twoją tożsamość oraz wyda Kartę do Konta Osobistego Banku BNP Paribas.

Krok 4

Korzystaj
aktywnie

Nadaj PIN do Karty i zaloguj się do bankowości internetowej Banku BNP Paribas

Link do wniosku

Drukuj

O banku

logo BNP PARIBAS
by
Dziennikarka z doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
Prognoza walutowa 2020 160 zł od mBanku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn