200 zł premii oraz 2 kody InPost za DARMOWE CitiKonto w Citi Handlowym + cenne bonusy za kartę kredytową Citi Simplicity

kobieta

Bank Citi Handlowy postanowił kontynuować promocję CitiKonta. Raz jeszcze za spełnienie prostych warunków aktywności można zdobyć trzy premie po 50 zł i nagrodę dodatkową w kwocie 50 zł (czyli w sumie 200 zł) oraz 2 kody na bezpłatne nadanie przesyłek kurierskich. Tym, którzy chcą podjąć większy wysiłek, Citibank proponuje sięgnięcie po kartę kredytową i zdobycie z tego tytułu kilkuset złotych premii. A za aktywne korzystanie z kart płatniczych czeka kolejna nagroda, maksymalnie 100 zł.

Citibank nie ustaje w promowaniu CitiKonta. Obowiązująca do 16 października 2021 r. (chyba że wcześniej wyczerpie się pula 3000 promocyjnych rachunków, które zostaną otwarte w ramach tej promocji) akcja „Nawet 200 zł z CitiKontem” przynosi nagrody nie tylko za sam rachunek, ale także możliwość zdobycia premii za sięgnięcie po kartę kredytową i aktywne korzystanie z ROR i „kredytówki”. Bank zachęca także do polecania swoich produktów i zdobycia kolejnych nagród.

Trzeba otwarcie powiedzieć, że zgarnięcie wszystkich bonusów wymaga pewnego wysiłku, ale związany jest on w dużej mierze z programem poleceń. Premia za CitiKonto jest w zasięgu każdego, a sam rachunek ma liczne walory, które zapewne zainteresują wiele osób. Najważniejsze, że jest prowadzony bezwarunkowo za darmo!

Sprawdźmy zatem, co należy zrobić, by zdobyć wszystkie premie.

Krótki okres karencji – 200 zł premii oraz 2 kody InPost za DARMOWE CitiKonto w Citi Handlowym + cenne bonusy za kartę kredytową Citi Simplicity

Zacznijmy jednak od informacji, kto może wziąć udział w najnowszej akcji. Otóż uczestnikami promocji mogą być osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które po 1 stycznia 2020 r. nie posiadały w Citi Handlowym konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego, także jako współposiadacz. Jeśli posiadasz w Citibanku jakiś inny produkt – np. kartę kredytową – możesz skorzystać z opisywanej oferty.

Taki sam okres karencji w odniesieniu do karty kredytowej obowiązuje tych, którzy będą chcieli zdobyć premię za sięgnięcie po „kredytówkę”.

200 zł w gotówce i 2 kody na przesyłki kurierskie za konto

Aby otrzymać pełną nagrodę za otwarcie CitiKonta, musisz wykonać następujące czynności:

Krok 1

Do 16 października 2021 r. wypełnij wniosek o CitiKonto na stronie promocji, a następnie zawrzyj z bankiem umowę w procesie online, na podstawie której zostanie otwarty rachunek.

W terminie 10 dni od otwarcia rachunku zaakceptuj regulamin promocji, korzystając z kodu sms.

Pamiętaj, by we wniosku zaznaczyć zgody marketingowe.

Nagroda

Za sam fakt otwarcia rachunku i wyrażenie zgód marketingowych otrzymasz 2 kody uprawniające do nadania bezpłatnych przesyłek InPost.

Bank przekaże Ci je w bankowości internetowej w zakładce „Korzyści i produkty”, najpóźniej do ostatniego dnia roboczego w miesiącu następującym po tym, w którym otworzyłeś konto.

Krok 2

Do końca 1. miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta:

 • choć raz zaloguj się do aplikacji mobilnej Citi Mobile;
 • zapewnij wpływ na CitiKonto w wysokości min. 100 zł.

Uwaga: wpływ musi pochodzić z rachunku, który nie jest prowadzony przez Citibank.

Nagroda

Za wywiązanie się z tego wymogu otrzymasz cząstkową premię w wysokości 50 zł.

Nagroda pieniężna trafi na Twoje konto nie później niż do ostatniego dnia 2. miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś rachunek.

Krok 3

Do końca 2. miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia rachunku:

 • zapewnij przynajmniej jedną wpłatę na rachunek z tytułu wynagrodzenia w wysokości minimum 2000 zł LUB
 • wykonaj za pośrednictwem modułu Citi Kantor (w bankowości elektronicznej lub w aplikacji mobilnej Banku) zlecenie walutowe na łączną kwotę 2000 zł lub jego równowartość w innej walucie.

Ważne! Wpływ nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Citibank dla klientów indywidualnych oraz Twoich rachunków w innych bankach.

Nagroda

Twoja aktywność zostanie nagrodzona kolejną premią w wysokości 50 zł.

Bank przekaże Ci bonus do ostatniego dnia 3. miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto.

Krok 4

Do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym założyłeś CitiKonto:

 • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą do konta na łączną kwotę minimum 1000 zł LUB
 • jeśli posiadasz kartę kredytową, dokonaj jej spłaty (lub spłat) z konta w łącznej wysokości min. 1000 zł.

Nagroda

Następne 50 zł otrzymasz nie później niż do ostatniego dnia 4. miesiącakalendarzowego następującego po miesiącu, w którym założyłeś rachunek.

Nagroda

Za zrealizowanie wymogów Kroków nr 2, 3 i 4 bank nagrodzi Cię bonusem w wysokości 50 zł, który przekaże na Twoje konto w miesiącu, w którym otrzymasz nagrodę za transakcje kartą (lub spłatę „kredytówki”).

Drukuj

Przykładowo: jeśli założysz CitiKonto w sierpniu, to:

 • Do końca września musisz zalogować się do aplikacji mobilnej Citi Mobile i zapewnić wpłatę na rachunek w wysokości minimum 100 zł.
 • Kolejne zadanie – wpływ wynagrodzenia w wysokości min. 2000 zł lub wykonanie transakcji walutowej na identyczną kwotę w module Citi Kantor – powinieneś wykonać do końca października.
 • Natomiast ostatni z wymogów, czyli transakcje kartą lub spłatę karty kredytowej, do końca listopada.

W tym wariancie pierwszą premię otrzymasz w październiku 2021 r., drugą w listopadzie, a trzecią w grudniu, wraz z bonusem za zrealizowanie zadań w trzech poprzednich miesiącach.

O czym warto pamiętać?

Oferta promocyjna jest dostępna dla osób otwierających konto w procesie online poprzez weryfikację biometryczną. Gdyby w trakcie procesowania Twojego wniosku wystąpiły kłopoty techniczne i dokończenie formalności nastąpiło telefonicznie, to nie stracisz prawa do premii.

Może się zdarzyć, że z jakiś powodów nie wywiążesz się z któregoś z zadań. Na szczęście, nie stracisz prawa do pozostałych bonusów (choć oczywiście jedna premia Ci przepadnie). Dotyczy to zarówno aktywności związanych z otwarciem rachunku, jak i płatności dokonywanych kartami, za które bank przyznaje moneyback.

Wynagrodzenie i zlecenie walutowe

W drugim miesiącu po otwarciu CitiKonta musisz zapewnić wpływ wynagrodzenia na rachunek lub zrealizować zlecenie walutowe. Sprawdźmy, co bank rozumie pod tymi pojęciami.

Wynagrodzeniem są dla banku wpływy z tytułu:

 • wynagrodzenia z umowy o pracę, stosunków powołania/mianowania, kontraktów menedżerskich / marynarskich / wojskowych; umów o dzieło/ zlecenia;
 • emerytury lub renty i świadczenia przedemerytalnego;
 • stypendium wypłaconego przez uczelnię wyższą lub inny uprawniony organ;
 • świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego.

W każdym przypadku bank zaznacza, że pieniądze muszą być przesłane bezpośrednio na konto przez podmiot dokonujący wypłaty.

Natomiast zlecenie walutowe to transakcja natychmiastowej zamiany waluty posiadanej przez Ciebie na koncie na walutę docelową po aktualnym kursie walutowym. Możesz je wykonać w module Citi Kantor w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej.

Kody na przesyłki kurierskie

Kody na bezpłatne przesyłki kurierskie będą ważne do 31 grudnia 2021 r. Możesz je zrealizować na platformie szybkienadania.pl, wpisując kod w podsumowaniu płatności za przesyłkę.

Szczegółowe zasady realizacji wysyłek z kodami rabatowymi zawarte są w Regulaminie świadczenia usługi „Paczkomaty 24/7”.

Dodatkowe informacje

Nagrody otrzymasz wyłącznie wtedy, gdy w dniu ich przekazania CitiKonto nie będzie zamknięte lub Umowa Depozytowa nie będzie w okresie wypowiedzenia.

Jeśli zdecydujesz się na wspólne Citikonto, z oferty specjalnej będzie mógł skorzystać tylko pierwszy współposiadacz.

Wszystkie nagrody są zwolnione z podatku od osób fizycznych i nie musisz ich zgłaszać fiskusowi.

Darmowe CitiKonto

Naszym zdaniem odświeżone CitiKonto prezentuje się naprawdę korzystnie: jego prowadzenie jest bezwarunkowo bezpłatne, podobnie jak obsługa karty. Do tego dochodzą darmowe wypłaty gotówki z bankomatów Citibanku i 3 bezpłatne przelewy natychmiastowe w miesiącu.

Atutem rachunku są również świetne kursy walut, obowiązujące zarówno przy ich wymianie, jak i płatnościach kartą. Słowem – oferta Citi Handlowego może przypaść do gustu nie tylko łowcom okazji, lecz również klientom poszukującym niedrogiego i nowoczesnego rachunku, który sprawdzi się również podczas zagranicznego wyjazdu.

Inne propozycje od Citi

Karta kredytowa z rabatami do 20% na zakupy online: 0 zł za wydanie i użytkowanie karty, jeśli klient dokona transakcji o wartości min. 1000 zł miesięcznie, komfortowe raty online dla zakupów powyżej 100 zł, RRSO 9,59% dla przykładu reprezentatywnego. PRZEJDZ NA STRONĘ BANKU…
Karta kredytowa Citibank-BP: 0 zł za wydanie i obsługę karty głównej, Rabaty do 50% w Programie Citi Specials, Nawet 240 zł w ciągu roku w ramach oferty specjalne. PRZEJDZ NA STRONĘ BANKU…

Oferta powitalna: aż 300 zł do Biedronki po spełnieniu warunków!,0 zł za wydanie i obsługę karty głównej przy spełnieniu warunków, opcja rozłożenia każdego zakupu powyżej 100 zł na komfortowe raty Specjalna, RRSO 11,46% dla przykładu reprezentatywnego. Oferta dla Klientów, którzy nie posiadają Karty Kredytowej Citibank, obowiązuje do 06.09.2021 r. PRZEJDZ NA STRONĘ BANKU…
Nagroda na powitanie do 3000 zł po spełnieniu warunków. Dostęp do wiedzy ekspertów i profesjonalnych narzędzi w zakresie zarządzania majątkiem. Dostęp do darmowej usługi doradztwa inwestycyjnego. PRZEJDZ NA STRONĘ BANKU…

200 zł na dobry początek

Najnowsza promocja Citibanku ma spory potencjał, aby przyciągnąć uwagę wielu osób. Warunki akcji są jasne i klarowne, zaś w regulaminie nie znajdziemy żadnych „haczyków” – aby otrzymać 2 kody na bezpłatne przesyłki kurierskie, wystarczy założyć Citikonto. Wykazanie się aktywnością w korzystaniu z niego przyniesie 150 zł premii, a za spełnienie wszystkich wymagań Citibank dorzuca jeszcze bonus w postaci 50 zł.

Możesz na tym poprzestać lub zawalczyć o kolejne nagrody – za sięgnięcie po kartę kredytową i aktywne korzystanie z kart płatniczych. No i na koniec do zdobycia są premie za skuteczne rekomendacje produktów Citibanku.

Tylko od Ciebie zależy, jak wiele zyskasz. Przemyśl tę propozycję i podejmij decyzję, o jaką premię zawalczysz.

Weź udział w promocji >

promocja w pigułce

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin promocji „Nawet 200 zł z CitiKontem”
 2. Regulamin usługi „Paczkomaty 24/7”

O banku

logo city handlowy

Bank powstał w 1870 r. jako prywatna instytucja i jest najstarszym bankiem komercyjnym w Polsce. W czasach PRL posiadał monopol na obsługę transakcji polskiego handlu zagranicznego i dopiero w 1989 r. utracił tę uprzywilejowaną pozycję.

W 2000 r. w strukturze akcjonariatu nastąpiły znaczące zmiany: ¾ akcji Handlowego nabyła globalna grupa finansowa Citigroup, a bank stał się jej częścią. W 2001 r. nastąpiło formalne połączenie Banku Handlowego z Citibankiem i odtąd na rynku funkcjonuje nazwa Citi Handlowy (jednak formalną nazwą pozostaje Bank Handlowy). CZYTAJ DAEJ…

by
Dziennikarka z doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
Auchan Direct - Zakupy spożywcze i nie tylko przez Internet Dostęp do platformy FitAnka.pl za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas + trening z Anką Dziedzic i inne bonusy w konkursie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn