PROMOCJA NIEAKTUALNA 200 zł i Karta kredytowa Citi Simplicity

MĘŻCZYZNA TRZYMA W RĘKACH TELEFON I PATRZY NA NAPIS 200 ZŁ NA ZAKUPY

Najlepsza karta kredytowa w Polsce!

200 zł i Karta kredytowa Citi Simplicity5 rok z rzędu karta Citi Simplicity na 1 miejscu w plebiscycie Złoty Bankier a jest to największe wyróżnienie na polskim rynku bankowym przyznawane przez klientów i ekspertów branżowych od 2009 roku. Wyróżnia banki, które w swojej działalności stawiają na najlepsze praktyki rynkowe oraz oferują produkty odpowiadające potrzebom klientów.

Podstawowe informacje – 200 zł i Karta kredytowa Citi Simplicity

Wszystkie aktualnie oferowane przez Citibank kredytówki charakteryzuje długi, wynoszący 56 dni okres bezodsetkowy, wysoki maksymalny limit kredytowy oraz rozbudowany pakiet usług (np. pożyczka z karty, dodatkowy limit do karty kredytowej itp.).

Dostęp do oferty banku jest możliwy za pośrednictwem bankowości internetowej (Citibank Online) lub za pomocą aplikacji mobilnej (Citi Mobile). Korzystając z tych platform możesz łatwo NIE WYCHODZĄC Z DOMU złożyć polecenie przelewu (wewnętrznego, krajowego, SWIFT i SEPA), a także: założyć lokatę, otworzyć konto walutowe i oszczędnościowe, doładować komórkę, zmienić PIN i aktywować dodatkowe usługi.

Oferta jest jak zwykle tylko dla nowych klientów i ważna jest do 30.09.2020 r. może powtarzać się w przyszłości co jest raczej pewne na 100% Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest oczywiście od pozytywnej oceny zdolności kredytowej. Pozyskanie karty kredytowej praktycznie niczym nie różni się od pozyskiwania kredytu. Procedura jest wręcz identyczna.

I. Podstawowe wymagania jakie stawia przed nami bank do wnioskowania o Kartę Kredytową to :

  1. wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł.
  2. Zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;
  3. Dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł.

4 proste kroki do zdobycia nagrody

Gdy już jesteś przekonany, że spełniasz wszystkie warunki do osiągnięcia nagrody to zakasaj rękawy i do dzieła!

ZŁÓŻ WNIOSEK

Skorzystaj z możliwości samodzielnego złożenia wniosku o kartę kredytową przez internet z tego linka aktywującego. Pamiętaj o konieczności dostarczenia dokumentów dochodowych:

Lista wymaganych dokumentów ://www.online.citibank.pl/files/documents/credit-cards/lista-wymaganych-przez-bank-dokumentow-dochodowych.pdf

Ważne: Bank akceptuje powyższe dokumenty wygenerowane z systemu bankowego (z potwierdzeniem wypłat wynagrodzenia/emerytury/renty), tylko w formacie .PDF:

  • Wyciąg z rachunku bankowego za ostatnie 3 m-ce LUB
  • 3 wyciągi (za każdy z ostatnich 3 miesięcy) LUB
  • Historia z rachunku bankowego za ostatnie 3 miesiące (bez użycia dodatkowych filtrów takich jak np. „tylko uznania”, „określony zakres kwot”, itp.)

ZALOGUJ SIĘ

Pamiętaj, aby zalogować się min. raz do serwisu bankowości internetowej za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile nie później niż do końca 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę.

PŁAĆ KARTĄ

Do końca 3 miesiąca następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę dokonaj transakcji o łącznej wartości min. 1000 zł.

ODBIERZ NAGRODĘ

Nagrodę w postaci vouchera o wartości 200 zł do wykorzystania w sklepie allegro.pl otrzymasz w serwisie Citibank Online najpóźniej do 60 dni od daty otrzymania wiadomości informującej o spełnieniu warunków.

Z kartą kredytową Citi Simplicity zyskujesz nie tylko 200 zł na start, ale również:

  • Brak opłaty za użytkowanie karty, jeśli wydasz min. 1000 zł miesięcznie. (RRSO 9,59%)
  • Program Korzyści Citi Specials, czyli 300 rabatów w Polsce i jeszcze więcej za granicą. Citi Specials to specjalne oferty rabatowe nawet do 50% przygotowane we współpracy z blisko 300 partnerami programu, dostępne w ponad 5000 punktach stacjonarnych i sklepach on-line. Wystarczy, że zapłacisz kartą Citi Handlowy.
  • Brak opłaty za użytkowanie karty, jeśli wydasz min. 1000 zł miesięcznie. (RRSO 9,59%)
  • Program Korzyści Citi Specials, czyli 300 rabatów w Polsce i jeszcze więcej za granicą. Citi Specials to specjalne oferty rabatowe nawet do 50% przygotowane we współpracy z blisko 300 partnerami programu, dostępne w ponad 5000 punktach stacjonarnych i sklepach on-line. Wystarczy, że zapłacisz kartą Citi Handlowy.
napis złóż wniosek online

O banku

Bank powstał w 1870 r. jako prywatna instytucja i jest najstarszym bankiem komercyjnym w Polsce. W czasach PRL posiadał monopol na obsługę transakcji polskiego handlu zagranicznego i dopiero w 1989 r. utracił tę uprzywilejowaną pozycję.

W 2000 r. w strukturze akcjonariatu nastąpiły znaczące zmiany: ¾ akcji Handlowego nabyła globalna grupa finansowa Citigroup, a bank stał się jej częścią. W 2001 r. nastąpiło formalne połączenie Banku Handlowego z Citibankiem i odtąd na rynku funkcjonuje nazwa Citi Handlowy (jednak formalną nazwą pozostaje Bank Handlowy). CZYTAJ DAEJ…

Organizatorem Oferty „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i zdobądź voucher do allegro.pl – lato 2020”(„Oferta”) jest Bank Handlowy w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Senatorskiej 16, 00-923 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie,XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000001538; NIP 526-030-02-91; wysokośćkapitału zakładowego wynosi 522.638.400 złotych, kapitał w pełni opłacony („Bank”), adres do korespondencji elektronicznej www.citibankonline.pl/apps/customerservice/contactus/.

by
Dziennikarka z doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
PROMOCJA NIEAKTUALNA Wybierz nagrodę za 350 zł w wybranej sieci sklepów 200 zł do Empik.com dla młodych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn