220 zł od Millennium za Konto 360° Student lub Konto 360°

młoda kobieta uśmiecha się do zdjęcia

220 ZŁ od Millennium. Bank zaprasza do udziału w drugiej edycji promocji „220 zł dla mobilnych. Musisz jak zwykle spełnić proste warunki a nagrody będą Twoje!

W ramach promocji możesz otrzymać 50 zł w zamian za samo otwarcie konta oraz dodatkowo 150 zł za spełnienie warunków aktywności.

Możesz również uzyskać kod do odbioru 20 zł na konto cashback goodie za zawarcie umowy, aktywację aplikacji mobilnej i wyrażenie wymaganych Regulaminem promocji zgód dokonane do 16.11.2020 

Szczegóły w Regulaminie. Promocja trwa do 16.11.2020 r. lub do wyczerpania puli 1000 kont.

Aby wziąć udział w promocji musisz być nowym Klientem Banku (nie mogłeś posiadać żadnego produktu w okresie do roku wstecz od momentu wysłania wniosku, wliczając w to pełnomocnictwa).

Opłaty za Konto 360° Student – 220 zł od Millennium

Konto 360° Student jest prowadzone bezpłatnie dla osób w wieku 18–26 lat. Jesteś zwolniony z opłat za kartę oraz wypłaty z bankomatów przy min. 1 płatności kartą do konta lub BLIKIEM w miesiącu. Bezpłatne są przelewy krajowe w złotych (polecenie przelewu wewnętrznego i polecenie przelewu do innego banku krajowego) przez Millenet i aplikację mobilną. Wypłata gotówki z bankomatu w walucie obcej przeliczana jest na PLN, co wiąże się z dodatkową marżą określoną w cenniku usług dot. kart debetowych. Za wypłaty gotówki z bankomatów za granicą ich operatorzy mogą pobierać opłaty niezależne od Banku pod warunkiem poinformowania Posiadacza karty przed dokonaniem operacji.

Załóż Konto 360° Student

Opłaty za Konto 360°

Jesteś zwolniony z opłat za prowadzenie Konta 360°, obsługę karty debetowej oraz wypłaty gotówki z bankomatów w przypadku min. 1000 zł wpływów zewnętrznych i min. 1 płatności kartą do konta lub BLIKIEM w miesiącu. 

Załóż Konto 360°

Co zrobić, by zyskać 220 zł od Millennium?

Załóż Konto 360° lub Konto 360° Student

  1. Do 16.11.2020 r. podpisz umowę o prowadzenie konta wraz z kartą debetową, aktywuj aplikację mobilną i wyraź zgody wymagane regulaminem promocji.

Do 31.12.2020 r. 50 zł trafi na Twoje nowo otwarte konto, a SMS-em otrzymasz kod do odbioru 20 zł w goodie cashback.

Promocja obejmuje pierwszych 1000 kont. Promocja dla osób do 26 roku życia.

2. W grudniu i styczniu wykonaj przynajmniej 5 płatności kartą do konta lub BLIKIEM, w tym przynajmniej raz zapłać zbliżeniowo telefonem z wykorzystaniem aplikacji. Jeśli założysz konto na selfie, odwiedź dowolną placówkę Banku Millennium do 31.01.2021 r. by pokazać dokument tożsamości oraz złożyć wzór podpisu.

3. Do 26.02.2021 r. po spełnieniu warunków na Twoje nowo otwarte konto trafi 150 zł.

Drukuj

Załóż Konto 360° Student lub Załóż Konto 360°

Jak odebrać 20 zł zwrotu za zakupy dokonane z goodie?

Po zalogowaniu do aplikacji goodie w dolnym menu wybierz Profil i użyj kodu. Aplikację goodie pobierzesz w sklepie Google Play lub App Store. Po użyciu kodu Twoje konto cashback w goodie powiększy się o 20 zł. Po uzbieraniu na koncie goodie przynajmniej 21 zł zwrotu za zakupy, zgromadzone środki możesz przelać na swoje konto bankowe w ciągu 12 miesięcy od aktywacji kodu. Usługa goodie cashback pozwala Ci regularnie otrzymywać zwrot części pieniędzy wydanych w blisko 800 sklepach internetowych.

Aplikacja mobilna

Pobierz i aktywuj aplikację mobilną.

aplikacje mobilne zdjęcia
aplikacje mobilne zdjęcia
strona banku

Załóż Konto bez wychodzenia z domu

Konto 220 zł od Millennium możesz założyć bez wychodzenia z domu na dwa sposoby:

Na selfie:

*przygotuj telefon z dostępem do internetu i dowód osobisty. W przeglądarce na telefonie wpisz bankmillennium.pl i z bocznego menu wybierz Załóż konto, a potem ścieżkę Online.

*Uzupełnij dane, zrób zdjęcia dowodu oraz kilka zdjęć twarzy (na wprost, z pochyloną głową i z zamkniętymi oczami) – zgodnie z instrukcją.

*Po wysłaniu wniosku zostanie zweryfikowana Twoja tożsamość i zostanie aktywowane konto nawet w ciągu 15 minut.

W trakcie spotkania z kurierem

*Wypełnij wniosek online na tej stronie banku. Potrzebny Ci będzie dokument tożsamości.

*Wkrótce po złożeniu wniosku online przedstawiciel banku zadzwoni do Ciebie, aby ustalić datę i godzinę dostarczenia umowy.

*Kurier dostarczy Ci dokumenty i kartę do konta. Poprosi Cię o okazanie dowodu i podpisanie umowy. Twoje konto zostanie aktywowane w ciągu 1-3 dni roboczych od momentu podpisania umowy.

Inne propozycje od Banku Millennium

MĘŻCZYZNA SIEDZI NA FOTELU I CZYTA COŚ W TELEFONIE
CZYTAJ DALEJ…
Kobieta pokazuje coś mężczyźnie w parku
KONTO 360. CZYTAJ DALEJ…
mężczyzna rozmawia z kobietą w banku
Spełnij warunki promocji i zyskaj nawet 500 zł premii. CZYTAJ DALEJ…
Finansowanie do 90% wartości nieruchomości, prowizja 0% , korzystny okres kredytowania – do 35 lat oraz akceptacja wielu różnych źródeł dochodu. CZYTAJ DALEJ…

Załóż Konto 360° Student lub Załóż Konto 360°

Regulamin promocji

ikona pdf

O banku

logo banku millennium

Bank Millennium SA – bank komercyjny z siedzibą w Warszawie utworzony w 1989 roku jako Bank Inicjatyw Gospodarczych SA. W 2018 r. był 7. bankiem w Polsce pod względem wartości aktywów. CZYTAJ DALEJ…

Załóż Konto 360° Student lub Załóż Konto 360°

by
Dziennikarka z doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
mKonto Intensive 2% na lokacie z funduszem Promocja zakonczona. Przejdz do następnej edycji. DARMOWE CitiKonto w Citi Handlowym! Finansowa rewolucja!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn