Promocja zakończona. 250 zł + 5000 zł z Kontem Otwartym na Ciebie w BNP Paribas

mężczyzna robi zdjęcie

250 zł + 5000 zł z Kontem Otwartym na Ciebie w promocji „Złota Polska Premia””! Możesz uzyskać do 250 zł w gotówce w zamian za aktywne korzystanie z konta od listopada 2020 r. do stycznia 2021 r. lub wybrać inną opcję możliwość wygrania nagrody głównej: 5000 zł lub nagród pocieszenia (1500 zł lub 1000 zł).

Organizatorem obu akcji specjalnych – zarówno promocji, jak i konkursu – jest Hagen sp. z o.o. Obie akcje zakończą się najpóźniej 15 listopada 2020 r., Obowiązuje limit 2000 rejestracji więc nie ma czasu na zastanawianie się. Działaj!!!

Informacje ogólne – 250 zł + 5000 zł z Kontem Otwartym na Ciebie

Organizator przyzna 250 zł bonusu nowym posiadaczom konta osobistego, którzy spełnią wymagane warunki aktywności. Premia zostanie wypłacona w trzech ratach (50 zł + 100 zł + 100 zł).

Możesz zdecydować się również na udział w konkursie i naprawdę nie ma się nad czym zastanawiać jeśli masz talent do robienia zdjęć. Nagrodą główną w konkursie jest 5000 zł, a przyznane zostaną także nagrody pocieszenia – 1500 zł i 1000 zł. Tytuł fotografii konkursowej brzmi: Śladami jesieni.

O premię mogą się starać osoby pełnoletnie z pełną zdolnością do czynności prawnych, o ile posiadają polski dowód osobisty, który jest niezbędny do zawarcia umowy rachunku oraz w okresie 12 miesięcy poprzedzających datę złożenia wniosku o ROR nie posiadały (także jako współposiadacz) konta osobistego w BNP Paribas.

Nieco dłuższy okres karencji obowiązuje, jeśli oprócz premii 250 zł zamierzasz starać się o nagrodę w konkursie – w takim przypadku bank wymaga nieposiadania konta w okresie 15 ostatnich miesięcy.

Z udziału w akcji wykluczone są osoby, które w dniu wnioskowania o Konto Otwarte na Ciebie są strony umowy ramowej z bankiem.

Jak zdobyć 250 zł

Warunki uzyskania 250 zł premii:

Krok 1

Do 15 listopada 2020 r. zarejestruj swój udział w promocji na stronie internetowej (pamiętaj o ograniczonej puli wniosków), wypełniając formularz. Na tym etapie musisz zaakceptować regulamin akcji i wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia.

Krok 2

Także do 15 listopada 2020 r. skorzystaj z linka, który wyświetli się na ekranie po dokonaniu rejestracji (otrzymasz go także na podany adres e-mail) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą debetową. 

Krok 3

Do 25 listopada 2020 r.:

  • Podpisz z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty (odbywa się to w systemie Autenti z wykorzystaniem unikalnego kodu SMS). Do wyboru masz dwie ścieżki – wypełnienie wniosku internetowego i weryfikacja tożsamości w obecności kuriera lub przejście całego procesu w aplikacji GOmobile, gdzie potwierdzenie tożsamości następuje w drodze wideoweryfikacji.
  • Nadaj PIN do karty.

Krok 4

W listopadzie 2020 r. spełnij warunki uzyskania premii 50 zł:

  • zaloguj się choć raz do bankowości elektronicznej(bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile);
  • wykonaj przynajmniej jedną transakcje bezgotówkową kartą.

Krok 5

Do 21 grudnia 2020 r. organizator prześle Ci na adres e-mail podany podczas rejestracji w promocji informację o przyznaniu nagrody 50 zł. W wiadomości znajdziesz link, który przekieruje Cię do formularza zawierającego miejsce na podanie niezbędnych danych. Musisz je przekazać do 27 grudnia 2020 r.

Nagroda

50 zł otrzymasz do 31 grudnia 2020 r

Nagroda

W grudniu 2020 r. spełnij warunki uzyskania premii 100 zł:

  • wykonaj min. dwa przelewy w bankowości internetowej lub mobilnej;
  • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 500 zł.

Nagroda

Do 27 stycznia 2021 r. otrzymasz informację o przyznaniu premii 100 zł. Pieniądze wpłyną na Twój rachunek do końca miesiąca.

Krok 6

W styczniu 2021 r. spełnij warunki uzyskania kolejnej premii 100 zł:

  • wykonaj min. dwa przelewy w bankowości internetowej lub mobilnej;
  • zapewnij wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł.

Nagroda

Informację o przyznaniu kolejnej premii 100 zł otrzymasz do 27 lutego 2021 r. Pieniądze wpłyną na Twój rachunek do końca miesiąca.Drukuj

Udział w konkursie

250 zł to za mało? Oprócz 250 zł możesz zdobyć nagrodę w konkursie. Spełnij powyższe warunki oraz wymagania konkursu:

Krok 1

Do 15 listopada 2020 r. wyraź chęć udziału w konkursie w formularzu na stronie promocji i zaakceptuj regulamin konkursu.Krok 2

Spełnił przynajmniej listopadowe warunki uzyskania pierwszej części premii w promocji (50 zł), czyli zalogowanie do bankowości i jedna transakcja kartą.

Krok 3

W okresie od 18 listopada do 15 grudnia 2020 r. ponownie wejdź na wcześniej wspomnianą stronę promocji. Podaj swój adres e-mail użyty do rejestracji i dołącz fotografię konkursową. Będziesz też musiał oświadczyć, że zgadzasz się na publikację zdjęcia przez organizatora.

Informacja

Komisja konkursowa wyłoni pięć najciekawszych zdjęć, przyznając jedną nagrodę główną w wysokości 5000 zł oraz nagrody pocieszenia (2 x 1500 zł i 2 x 1000 zł).

Krok 4

Jeśli znajdziesz się w gronie laureatów, organizator wyśle Ci informację mailową z gratulacjami najpóźniej 15 stycznia 2021 r. Zaloguj się pod wskazany link do 24 stycznia 2021 r. i podaj numer swojego konta.

Nagroda

Nagroda w konkursie zostanie Ci przekazana najpóźniej 31 stycznia 2021

Drukuj

Weź udział w promocji

Szczegóły, o których musisz wiedzieć

Ani z otrzymanej premii, ani z nagrody w konkursie nie będziesz się musiał rozliczać przed urzędem skarbowym.

Pamiętaj, że do otrzymania każdej kolejnej premii cząstkowej w promocji niezbędne jest spełnienie warunków uprawniających do uzyskania poprzedniej. Dla przykładu, jeśli nie spełnisz warunków w grudniu, pozbawisz się także szansy na bonus za styczniową aktywność.

Transakcje kartą

Jako spełniające warunki regulaminu uznane zostaną wszelkie płatności za towary i usługi, zarówno w punktach stacjonarnych, jak i internetowych.

Niedozwolone są transakcje dokonywane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej np.: Blik, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media oraz w miejscach oznaczonych kodami MCC, które są wymienione w załączniku do regulaminu. Chodzi m.in. o gry hazardowe, przekazy pieniężne i brokerów ubezpieczeniowych.

Podkreślmy, że wspomniane wyżej ograniczenia nie dotyczą Apple Pay i Google Pay. Tego typu płatności spełniają wymogi regulaminu.

Przelewy w bankowości elektronicznej

Uznane zostaną przelewy wykonane z poziomu serwisu transakcyjnego oraz aplikacji mobilnej, z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz zleconych za pośrednictwem zewnętrznych systemów płatności internetowych.

Wpływ na rachunek

Niedozwolone są jedynie wpłaty gotówkowe, przelewy z innych kont uczestnika promocji (także tych, których jest współposiadaczem) prowadzonych w BNP Paribas (również pod marką BGŻOptima) oraz rachunków kredytowych służących do obsługi zobowiązań zaciągniętych w BNP Paribas lub w dawnym Raiffeisen Polbanku.

Kilka słów o fotografiach konkursowych

Regulamin. Fotografia:

nie może naruszać prawa osób trzecich, w tym w szczególności dóbr osobistych osób trzecich, a także ogólnie przyjętych norm obyczajowych – w szczególności dotyczy to treści powszechnie uznawanych za wulgarne i obraźliwe, zawierających nagość, pornografię, erotykę, obscenicznych, obrażających uczucia innych osób, w tym również uczucia religijne, przedstawiających przemoc albo materiały o tematyce rasistowskiej, naruszające prawo do prywatności, zawierających materiały chronione prawami wyłącznymi (np. prawami autorskimi) bez zgody uprawnionych.

Produkty BNP Paribas

W ramach promocji musisz otworzyć Konto Otwarte na Ciebie. Jego cechą charakterystyczną jest możliwość wyboru jednej z trzech kart.

Konto Otwarte na Ciebie

BNP Paribas

Zapoznaj się z aplikacją mobilną GOmobile. Możesz w niej złożyć wniosek o rachunek, wykorzystując wideoweryfikację, a potem z jej pomocą spełnić warunek aktywności mówiący o zalogowaniu się do bankowości elektronicznej.

GOmobile

BNP Paribas

Dodatkowe 300 zł na Allegro z kartą kredytową

BNP Paribas promuje nie tylko konto osobiste. Skorzystaj z promocyjnej oferty karty kredytowej, a będziesz mógł zyskać nawet 300 zł do Allegro

300 zł na Allegro za aktywne korzystanie z darmowej karty kredytowej BNP Paribas

TRWA DO: 31.12.2020

Zrób piękne zdjęcie

Odważ się i zrób piękne zdjęcie, ponieważ pogoda jest teraz przepiękna a „Złota polska premia” będzie twoja.

Powodzenia!

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Złota polska premia”
  2. Regulamin konkursu „Wygraj jesienią”

O banku

logo bnp paribas

BNP Paribas – grupa kapitałowa, a zarazem bank francuski powstały w 2000 roku z połączenia banków Banque Nationale de Paris (BNP) i Paribas. Jest to największy bank strefy euro pod względem kapitalizacji giełdowej. Siedzibą banku jest Paryż. Spółka wchodzi w skład indeksu CAC 40. CZYTAJ DALEJ…

by
Dziennikarka z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
Previous Post Next Post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other.

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn

Najnowsze posty

tata z córką oglądają coś w tablecie
100 zł na Allegro i Allegro Smart na rok za mKonto Intensive
No comments
kobieta czyta coś w smartfonie
Konto przekorzystne w promocji do 400 zł premii!
No comments
Marząca kobieta
2000 zł za konto Citigold od City handlowy!
No comments
mężczyzna robi zdjęcie
Promocja zakończona. 250 zł + 5000 zł z Kontem Otwartym na Ciebie w BNP Paribas
No comments
PARA MŁODA W SWOIM NOWYM MIESZKANIU
Promocja zakończona. Konkurs dla klientów Alior Banku! Do wygrania urządzenia kuchenne Thermomix (o wartości 5495 zł) i 500 zł do wydania w sklepach IKEA
No comments
młoda kobieta czyta cos w smartfonie
Aktywność się opłaca. Otwórz konto i zyskaj premię do 150 zł. Program Polecam Bank.
No comments
młoda para czyta coś w laptopie
200 zł od Santander + 50 zł za polecenie konta i 1% na lokacie + do 300 zł zwrotu za rachunki rocznie.
No comments
mężczyzna odwrócony tyłem coś czyta
Promocja zakończona. Konto otwarte na Ciebie czyli Premia w zasięgu ręki 350 zł BNP Paribas
No comments
rodzina i napis 500+
Oszczędzamy z 500+
No comments
KONTO Z LWEM MOBI I DIRECT KOBIETA NAKŁADA GAŁKI LODÓW NA WAFEL
Konto z Lwem
No comments
napis 720 zł na tle drogi w górach
Promocja zakończona. Darmowa pożyczka do 5000 zł za darmo od Citi Handlowy i 720 zł premii moneyback z bezpłatną kartą kredytową Citibank BP Motokarta
No comments
mama przytula swoją córkę która wybiera sie poo wakacjachh do szkoła promocja 400 zł na allegro (bon)
Promocja zakończona. Konto otwarte na Ciebie w BNP Paribas aż 400 zł premii
No comments
smartfon
Smartfon LG K30 od Citibanku za wyrobienie karty kredytowej
2 komentarze
AliExpress
Dołącz do AliExpress i zyskaj rabaty za rejestrację
No comments
napis ing bank śląski
ING Bank Śląski
No comments
pies wystawia głowę z samochodu
Millennium 200 zł Konto ,,Poczuj swobodę i zyskaj”Oferta nieaktualna
No comments
napis w kolorowym kole 2,5%
Nest Lokata Witaj 2,5 %
No comments
para studentów
Konto PKO od 18 do 26 roku życia
No comments
kolorowe nożyczki
Ranking lokat kwartalnych
No comments
mężczyzna stoi w parku trzyma telefon obok napis promocji
Promocja zakończona sprawdź nową :250 zł na start za konto osobiste + 300 zł zwrotu za rachunki i 2% na lokacie.
No comments
reklama konta
Nawet 500 zł za otwarcie konta, płatności mobilne i kartą
No comments
T.Harv Eker
Podstawy zarządzania pieniędzmi Jars
No comments
kobieta nakłada na wafel gałki lodów
160 zł od ING
No comments
grillujący mężczyzna
Zakupy na majówkę z bonusami do 350 zł
No comments
kobieta czyta coś w telefonie komórkowym i jest radosna
Premia w wysokości 960 zł za założenie konta
No comments
kobieta ppokazuje mężczyźnie wykresy w laptopie
NAJLEPSZE POŻYCZKI POZABANKOWE PRZEZ INTERNET, DECYZJE W 15 MINUT!!!
No comments
kobieta czyta książkę leżąc na hamaku
Prezenty za eKonto i mKonto Intensive
No comments