Promocja zakończona. 250 zł + 5000 zł z Kontem Otwartym na Ciebie w BNP Paribas

mężczyzna robi zdjęcie

250 zł + 5000 zł z Kontem Otwartym na Ciebie w promocji „Złota Polska Premia””! Możesz uzyskać do 250 zł w gotówce w zamian za aktywne korzystanie z konta od listopada 2020 r. do stycznia 2021 r. lub wybrać inną opcję możliwość wygrania nagrody głównej: 5000 zł lub nagród pocieszenia (1500 zł lub 1000 zł).

Organizatorem obu akcji specjalnych – zarówno promocji, jak i konkursu – jest Hagen sp. z o.o. Obie akcje zakończą się najpóźniej 15 listopada 2020 r., Obowiązuje limit 2000 rejestracji więc nie ma czasu na zastanawianie się. Działaj!!!

Informacje ogólne – 250 zł + 5000 zł z Kontem Otwartym na Ciebie

Organizator przyzna 250 zł bonusu nowym posiadaczom konta osobistego, którzy spełnią wymagane warunki aktywności. Premia zostanie wypłacona w trzech ratach (50 zł + 100 zł + 100 zł).

Możesz zdecydować się również na udział w konkursie i naprawdę nie ma się nad czym zastanawiać jeśli masz talent do robienia zdjęć. Nagrodą główną w konkursie jest 5000 zł, a przyznane zostaną także nagrody pocieszenia – 1500 zł i 1000 zł. Tytuł fotografii konkursowej brzmi: Śladami jesieni.

O premię mogą się starać osoby pełnoletnie z pełną zdolnością do czynności prawnych, o ile posiadają polski dowód osobisty, który jest niezbędny do zawarcia umowy rachunku oraz w okresie 12 miesięcy poprzedzających datę złożenia wniosku o ROR nie posiadały (także jako współposiadacz) konta osobistego w BNP Paribas.

Nieco dłuższy okres karencji obowiązuje, jeśli oprócz premii 250 zł zamierzasz starać się o nagrodę w konkursie – w takim przypadku bank wymaga nieposiadania konta w okresie 15 ostatnich miesięcy.

Z udziału w akcji wykluczone są osoby, które w dniu wnioskowania o Konto Otwarte na Ciebie są strony umowy ramowej z bankiem.

Jak zdobyć 250 zł

Warunki uzyskania 250 zł premii:

Krok 1

Do 15 listopada 2020 r. zarejestruj swój udział w promocji na stronie internetowej (pamiętaj o ograniczonej puli wniosków), wypełniając formularz. Na tym etapie musisz zaakceptować regulamin akcji i wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia.

Krok 2

Także do 15 listopada 2020 r. skorzystaj z linka, który wyświetli się na ekranie po dokonaniu rejestracji (otrzymasz go także na podany adres e-mail) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą debetową. 

Krok 3

Do 25 listopada 2020 r.:

  • Podpisz z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty (odbywa się to w systemie Autenti z wykorzystaniem unikalnego kodu SMS). Do wyboru masz dwie ścieżki – wypełnienie wniosku internetowego i weryfikacja tożsamości w obecności kuriera lub przejście całego procesu w aplikacji GOmobile, gdzie potwierdzenie tożsamości następuje w drodze wideoweryfikacji.
  • Nadaj PIN do karty.

Krok 4

W listopadzie 2020 r. spełnij warunki uzyskania premii 50 zł:

  • zaloguj się choć raz do bankowości elektronicznej(bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile);
  • wykonaj przynajmniej jedną transakcje bezgotówkową kartą.

Krok 5

Do 21 grudnia 2020 r. organizator prześle Ci na adres e-mail podany podczas rejestracji w promocji informację o przyznaniu nagrody 50 zł. W wiadomości znajdziesz link, który przekieruje Cię do formularza zawierającego miejsce na podanie niezbędnych danych. Musisz je przekazać do 27 grudnia 2020 r.

Nagroda

50 zł otrzymasz do 31 grudnia 2020 r

Nagroda

W grudniu 2020 r. spełnij warunki uzyskania premii 100 zł:

  • wykonaj min. dwa przelewy w bankowości internetowej lub mobilnej;
  • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 500 zł.

Nagroda

Do 27 stycznia 2021 r. otrzymasz informację o przyznaniu premii 100 zł. Pieniądze wpłyną na Twój rachunek do końca miesiąca.

Krok 6

W styczniu 2021 r. spełnij warunki uzyskania kolejnej premii 100 zł:

  • wykonaj min. dwa przelewy w bankowości internetowej lub mobilnej;
  • zapewnij wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł.

Nagroda

Informację o przyznaniu kolejnej premii 100 zł otrzymasz do 27 lutego 2021 r. Pieniądze wpłyną na Twój rachunek do końca miesiąca.Drukuj

Udział w konkursie

250 zł to za mało? Oprócz 250 zł możesz zdobyć nagrodę w konkursie. Spełnij powyższe warunki oraz wymagania konkursu:

Krok 1

Do 15 listopada 2020 r. wyraź chęć udziału w konkursie w formularzu na stronie promocji i zaakceptuj regulamin konkursu.Krok 2

Spełnił przynajmniej listopadowe warunki uzyskania pierwszej części premii w promocji (50 zł), czyli zalogowanie do bankowości i jedna transakcja kartą.

Krok 3

W okresie od 18 listopada do 15 grudnia 2020 r. ponownie wejdź na wcześniej wspomnianą stronę promocji. Podaj swój adres e-mail użyty do rejestracji i dołącz fotografię konkursową. Będziesz też musiał oświadczyć, że zgadzasz się na publikację zdjęcia przez organizatora.

Informacja

Komisja konkursowa wyłoni pięć najciekawszych zdjęć, przyznając jedną nagrodę główną w wysokości 5000 zł oraz nagrody pocieszenia (2 x 1500 zł i 2 x 1000 zł).

Krok 4

Jeśli znajdziesz się w gronie laureatów, organizator wyśle Ci informację mailową z gratulacjami najpóźniej 15 stycznia 2021 r. Zaloguj się pod wskazany link do 24 stycznia 2021 r. i podaj numer swojego konta.

Nagroda

Nagroda w konkursie zostanie Ci przekazana najpóźniej 31 stycznia 2021

Drukuj

Weź udział w promocji

Szczegóły, o których musisz wiedzieć

Ani z otrzymanej premii, ani z nagrody w konkursie nie będziesz się musiał rozliczać przed urzędem skarbowym.

Pamiętaj, że do otrzymania każdej kolejnej premii cząstkowej w promocji niezbędne jest spełnienie warunków uprawniających do uzyskania poprzedniej. Dla przykładu, jeśli nie spełnisz warunków w grudniu, pozbawisz się także szansy na bonus za styczniową aktywność.

Transakcje kartą

Jako spełniające warunki regulaminu uznane zostaną wszelkie płatności za towary i usługi, zarówno w punktach stacjonarnych, jak i internetowych.

Niedozwolone są transakcje dokonywane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej np.: Blik, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media oraz w miejscach oznaczonych kodami MCC, które są wymienione w załączniku do regulaminu. Chodzi m.in. o gry hazardowe, przekazy pieniężne i brokerów ubezpieczeniowych.

Podkreślmy, że wspomniane wyżej ograniczenia nie dotyczą Apple Pay i Google Pay. Tego typu płatności spełniają wymogi regulaminu.

Przelewy w bankowości elektronicznej

Uznane zostaną przelewy wykonane z poziomu serwisu transakcyjnego oraz aplikacji mobilnej, z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz zleconych za pośrednictwem zewnętrznych systemów płatności internetowych.

Wpływ na rachunek

Niedozwolone są jedynie wpłaty gotówkowe, przelewy z innych kont uczestnika promocji (także tych, których jest współposiadaczem) prowadzonych w BNP Paribas (również pod marką BGŻOptima) oraz rachunków kredytowych służących do obsługi zobowiązań zaciągniętych w BNP Paribas lub w dawnym Raiffeisen Polbanku.

Kilka słów o fotografiach konkursowych

Regulamin. Fotografia:

nie może naruszać prawa osób trzecich, w tym w szczególności dóbr osobistych osób trzecich, a także ogólnie przyjętych norm obyczajowych – w szczególności dotyczy to treści powszechnie uznawanych za wulgarne i obraźliwe, zawierających nagość, pornografię, erotykę, obscenicznych, obrażających uczucia innych osób, w tym również uczucia religijne, przedstawiających przemoc albo materiały o tematyce rasistowskiej, naruszające prawo do prywatności, zawierających materiały chronione prawami wyłącznymi (np. prawami autorskimi) bez zgody uprawnionych.

Produkty BNP Paribas

W ramach promocji musisz otworzyć Konto Otwarte na Ciebie. Jego cechą charakterystyczną jest możliwość wyboru jednej z trzech kart.

Konto Otwarte na Ciebie

BNP Paribas

Zapoznaj się z aplikacją mobilną GOmobile. Możesz w niej złożyć wniosek o rachunek, wykorzystując wideoweryfikację, a potem z jej pomocą spełnić warunek aktywności mówiący o zalogowaniu się do bankowości elektronicznej.

GOmobile

BNP Paribas

Dodatkowe 300 zł na Allegro z kartą kredytową

BNP Paribas promuje nie tylko konto osobiste. Skorzystaj z promocyjnej oferty karty kredytowej, a będziesz mógł zyskać nawet 300 zł do Allegro

300 zł na Allegro za aktywne korzystanie z darmowej karty kredytowej BNP Paribas

TRWA DO: 31.12.2020

Zrób piękne zdjęcie

Odważ się i zrób piękne zdjęcie, ponieważ pogoda jest teraz przepiękna a „Złota polska premia” będzie twoja.

Powodzenia!

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Złota polska premia”
  2. Regulamin konkursu „Wygraj jesienią”

O banku

logo bnp paribas

BNP Paribas – grupa kapitałowa, a zarazem bank francuski powstały w 2000 roku z połączenia banków Banque Nationale de Paris (BNP) i Paribas. Jest to największy bank strefy euro pod względem kapitalizacji giełdowej. Siedzibą banku jest Paryż. Spółka wchodzi w skład indeksu CAC 40. CZYTAJ DALEJ…

by
Dziennikarka z doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
Promocja zakończona. Konto firmowe+500 zł w Banku Millennium Promocja zakończona.Cyber Monday nawet 400 zł NA ZAKUPY W SIECI!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn