250 zł za Konto 360° od Banku Millennium: 150 zł w gotówce i 100 zł w formie karty na Amazon.pl

Klawiatura komputerowa konta osobiste

250 zł za Konto 360° od Banku Millennium: 150 zł w gotówce i 100 zł w formie karty na Amazon.pl Poszukujesz nowoczesnego rachunku z możliwością zgarnięcia atrakcyjnej premii? Nowi posiadacze Konta 360° (także w wersji Student) w Banku Millennium mogą „ustrzelić” 150 zł za założenie rachunku i prostą aktywność, a do tego zyskać dodatkową nagrodę w postaci karty podarunkowej Amazon.pl o wartości 100 złotych.

W najnowszej akcji „Promocja sierpniowa Konta 360° należy otworzyć w Banku Millennium Konto 360° lub Konto 360° Student oraz aktywnie korzystać z niego przez 4 miesiące. Promocja potrwa do 10 września 2021 r. i nie obowiązuje w niej pula nagród, co stanowi pewne novum w porównaniu z wcześniejszymi akcjami, w których bank wprowadzał limity bonusów.

Sprawdź, czy możesz wziąć udział w promocji – 250 zł za Konto 360° od Banku Millennium: 150 zł w gotówce i 100 zł w formie karty na Amazon.pl

Promocja skierowana jest do wszystkich pełnoletnich osób, które na dzień jej rozpoczęcia (6 sierpnia 2021 r.) nie posiadały żadnego produktu finansowego Banku Millennium (w tym karty przedpłaconej i dodatkowej karty kredytowej) ani nie były stroną umowy zawartej z bankiem. Warunek ten dotyczy współposiadaczy rachunków, pełnomocników, kuratorów, a także osób, które są poręczycielami kredytu lub posiadają jednostki uczestnictwa Millennium TFI. Uczestnicy akcji muszą także posiadać polski numer telefonu do otrzymywania hasła do autoryzacji zleceń w bankowości elektronicznej banku.

Dodatkowo z promocji wykluczone są osoby będące w trakcie składania wniosku o jakikolwiek produkt banku oraz byli klienci Banku Millennium, którzy po 1 stycznia 2016 r. brali udział w promocji Konta 360° lub Konta 360° Student. To dobra nowina, bo wcześniej to ostatnie wykluczenie obejmowało wszystkie osoby, które założyły rachunek w ramach jakiejkolwiek oferty specjalnej.

Jak zgarnąć 250 zł ?

Jeżeli chcesz otrzymać maksymalną premię, powinieneś wykonać następujące czynności:

Krok 1

Do 10 września 2021 r. złóż wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą debetową na specjalnej stronie promocji.

Pamiętaj, aby we wniosku wyrazić zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

Krok 2

Także do 10 września 2021 r.:

 • podpisz umowę o rachunek i kartę. Możesz to zrobić za pośrednictwem kuriera, przez fotoweryfikację lub – najprostszy sposób – metodą „online” (przez zalogowanie na swoje konto w innym banku),

Krok 3

Do dnia 30 września 2021 r.:

 • aktywuj aplikację mobilną banku,
 • zrealizuj co najmniej 1 płatność kartą lub Blikiem na dowolną kwotę.

Nagroda

Najpóźniej do 31 października 2021 r. za spełnienie tego warunku otrzymasz sms-em kod o wartości 100 zł do wykorzystania na zakupy w Amazon.plKrok 4

Jeśli otworzyłeś Konto 360°, to w październiku, w listopadzie oraz grudniu 2021 r.

 • zapewnij wpływ w łącznej wysokości min. 1000 zł;
 • wykonaj przynajmniej po jednej płatności kartą lub Blikiem (na dowolną kwotę).

Natomiast jeśli zdecydowałeś się na Konto 360° Student, to w październiku, w listopadzie oraz grudniu 2021 r.

 • zapewnij wpływ w łącznej wysokości 500 zł;
 • wykonaj minimum 1 płatność kartą lub Blikiem.

Nagroda

Premia za aktywność (150 zł) pojawi się na Twoim koncie do 31 stycznia 2022 r.Drukuj

O czym powinieneś pamiętać?

 • Jeżeli otwierałeś konto przez fotoweryfikację (na selfie), do 31 grudnia 2021 rmusisz złożyć wzór podpisu oraz udostępnić dokument tożsamości w placówce banku.
 • Regulamin akcji dopuszcza transakcje kartą czy Blikiem w sklepach stacjonarnych oraz internetowych – ważne jest, aby były one zapłatą za towary lub usługi. Płatność nie może być związana z grami hazardowymi lub wypłatą gotówki (tym samym wypłata pieniędzy z bankomatu nie spełni wymagań regulaminu). Ponadto przy ocenie realizacji tego zadania nie zostaną ujęte transakcje zwrócone przed wypłatą nagrody.
 • Natomiast jeśli chodzi o wpływy, Bank Millennium nie uwzględni przelewów wewnętrznych między rachunkami uczestnika promocji. Najlepiej jest więc przelać pieniądze ze swojego konta w innym banku.
 • Do chwili otrzymania premii nie możesz wypowiedzieć umowy o Konto 360° ani odwołać udzielonych zgód.
 • Zdobyta przez Ciebie premia nie podlega opodatkowaniu, nie musisz jej wykazywać w rocznym zeznaniu podatkowym.

Co warto wiedzieć o Koncie 360°?

Rachunek osobisty Banku Millennium to jedna z ciekawszych propozycji na rynku. Zapewnienie wpływu na łączną kwotę min. 1000 zł oraz wykonanie przynajmniej jednej transakcji kartą lub Blikiem w miesiącu zwalnia z opłat za konto, obsługę karty i korzystanie ze wszystkich bankomatów. Zwróć uwagę, że warunki zwolnienia z comiesięcznych podstawowych opłat pokrywają się z wymaganiami stawianymi przed uczestnikami opisywanej promocji.

Plusy: Wystarczy spełnić dwa proste warunki, aby korzystać z konta, karty i wszystkich bankomatów zupełnie za darmo.

Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku: 

0 zł / 8 zł

opłaty unikniesz, jeżeli:

 • w poprzednim miesiącu na konto wpłynie min. 1000 zł z innych banków (lub z rachunku w Banku Millennium, o ile jego posiadaczem jest inna osoba) oraz
 • wykonasz przynajmniej 1 transakcję kartą płatniczą (lub Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem

Miesięczna opłata za kartę: 

0 zł / 7 zł

opłata nie jest pobierana przez 2 pierwsze miesiące, potem możesz jej uniknąć, jeżeli spełnisz te same warunki jak w przypadku opłat za prowadzenie konta, czyli:

 • na konto wpłynie min. 1000 zł z innych banków oraz
 • wykonasz przynajmniej 1 transakcję kartą płatniczą lub Blikiem

Bankomaty: 0 zł / 5 zł

 • 0 zł – bankomaty Banku Millennium
 • 0 zł – pozostałe bankomaty jeśli spełnisz warunki aktywności (wpływ na konto min. 1000 zł oraz 1 płatność kartą debetową lub Blikiem)
 • 5 zł – pozostałe bankomaty (1 zł dla bankomatów Santander Bank Polska i Planet Cash) – jeżeli nie spełnisz powyższego warunku aktywności

0 zł – Przelew internetowy

 1. Konto atrakcyjne dla poszukiwacza nowinek ze względu na bardzo dobrą aplikację mobilną.

2. Interesujące usługi dodatkowe (limit w koncie, ubezpieczenie assistance, bilety w aplikacji)

3. konto założysz online (logując się w innym banku), za pośrednictwem kuriera lub metodą „na selfie”

4. minusy: wysokie opłaty w przypadku niespełnienia warunków aktywności, brak Google Pay.

Osoby, które nie skończyły jeszcze 26 lat, mogą wybrać wersję studencką tego rachunku (Konto 360° Student). Nie muszą wtedy zapewniać comiesięcznego wpływu, aby uniknąć opłaty za prowadzenie konta, jednak w promocji zasilenie rachunku wciąż jest wymagane.

Konto 360° Student

0 zł – Konto

Miesięczna opłata za kartę: 0 zł / 4 zł – opłaty unikniesz, jeżeli wykonasz min. 1 transakcję kartą lub Blikiem w miesiącu

Bankomaty: 0 zł / 5 zł

 • 0 zł – bankomaty Banku Millennium
 • 0 zł – wszystkie bankomaty krajowe, jeśli co miesiąc wykonasz min. 1 płatność kartą debetową lub Blikiem
 • 5 zł – pozostałe bankomaty (1 zł bankomaty Santander i Planet Cash) – jeżeli nie spełnisz powyższego warunku aktywności

0 zł – Przelew internetowy

Atrakcyjna premia za niewielką aktywność

Zasady uczestnictwa w najnowszej promocji Banku Millennium nie należą do trudnych. Twoim zadaniem będzie zapewnienie wpływów na konto i wykonanie 5 transakcji kartą lub Blikiem. Sam przyznasz, że nie są to szczególnie wygórowane żądania i zdobycie premii nie powinno Ci sprawić większych problemów.

Obecnie Konto 360° stanowi jedną z najlepszych ofert na rynku, pozwalającą w dość prosty sposób uniknąć najważniejszych opłat, a przy tym charakteryzującą się nowoczesnością i łączącą się z wieloma ciekawymi usługami. Do tego, kiedy będziesz już klientem banku, będziesz mógł skorzystać z programu poleceń i w efekcie znacznie zwiększyć swoje zyski.

Weź udział w promocji >

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin akcji„Promocja sierpniowa Konta 360°”

O banku

logo banku millennium

Bank Millennium SA – bank komercyjny z siedzibą w Warszawie utworzony w 1989 roku jako Bank Inicjatyw Gospodarczych SA. W 2018 r. był 7. bankiem w Polsce pod względem wartości aktywów. CZYTAJ DALEJ…

by
Dziennikarka z doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
320 zł do wykorzystania w wybranym sklepie za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas 400 zł do Biedronki za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas + 500 zł za DARMOWĄ kartę kredytową

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn