300 zł do Biedronki od CITI HANDOWY

uśmiechnięta kobieta

300 zł do Biedronki od CITI HANDOWY. 0 zł za wydanie i obsługę karty głównej przy spełnieniu warunków, opcja rozłożenia każdego zakupu powyżej 100 zł na komfortowe raty. RRSO 10,24% dla przykładu reprezentatywnego.

Podstawowe informacje – 300 zł do Biedronki od CITI HANDOWY

Oferta z kartą Citi Simplicity, tylko dla nowych klientów, obowiązuje do 05.04.2021 r.


Podstawowe wymagania do wnioskowania o Kartę Kredytową to :

wiek – minimum 18 lat,

dochód netto – minimum 1200 zł,

zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;

Dla firm

wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł.

Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

REPREZENTATYWNY PRZYKŁAD DLA KARTY KREDYTOWEJ CITIBANK SIMPLICITY.

RZECZYWISTA ROCZNA STOPA OPROCENTOWANIA 10,24% (RRSO) PRZY ZAŁOŻENIU: CAŁKOWITA KWOTA KREDYTU (BEZ KREDYTOWANYCH KOSZTÓW) 10000 ZŁ, CAŁKOWITA KWOTA DO ZAPŁATY 10538,28 ZŁ., ZMIENNE OPROCENTOWANIE NOMINALNE 7,2% W SKALI ROKU, CAŁKOWITY KOSZT KREDYTU 538,28 ZŁ. (W TYM OPŁATA ROCZNA ZA WYDANIE KARTY PŁATNICZEJ BĘDĄCEJ KARTĄ GŁÓWNĄ I ZA OBSŁUGĘ KARTY KREDYTOWEJ BĘDĄCEJ KARTĄ GŁÓWNĄ 144 ZŁ, ODSETKI 394,28 ZŁ.), 12 MIESIĘCZNYCH RAT RÓWNYCH W WYSOKOŚCI PO 878,19 ZŁ. KALKULACJA ZOSTAŁA DOKONANA NA DZIEŃ 31/08/2020 NA REPREZENTATYWNYM PRZYKŁADZIE.

Jak skorzystać z oferty i otrzymać voucher 300 zł do Biedronki

1. ZŁÓŻ WNIOSEK

Skorzystaj z możliwości samodzielnego złożenia wniosku o kartę kredytową. Pamiętaj o konieczności dostarczenia dokumentów dochodowych – więcej informacji na ten temat znajdziesz w Regulaminie Oferty oraz TUTAJ

2. ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się min. 1 raz za pomocą serwisu bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile nie później niż do końca 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę

3. PŁAĆ KARTĄ

Dokonaj transakcji swoją nową kartą o łącznej wartości min. 1000 zł do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę.

4. ODBIERZ NAGRODĘ

Nagrodę w postaci vouchera do sklepów Biedronka o wartości 300 zł otrzymasz w wiadomości Citibank Onlie najpóźniej do 60 dni od momentu, w którym otrzymasz informacje o spełnieniu warunków oferty.

Po spełnieniu tych warunków, w pierwszym roku posiadania karty nie będziesz ponosił opłat za obsługę karty kredytowej, jeśli będziesz wykonywać nią transakcje na minimum 300 zł miesięcznie.

Drukuj

Najlepsza karta kredytowa w Polsce!

5 rok z rzędu karta Citi Simplicity na 1 miejscu w plebiscycie Złoty Bankier.

Z kartą kredytową Citi Simplicity zyskujesz nie tylko na start:

0 zł za wydanie i obsługę karty – wystarczy, że aktywnie korzystasz (RRSO 10,24%)

W pierwszym roku do zniesienia opłaty za kartę wystarczy dokonać transakcji o wartości min. 300 zł miesięcznie. W kolejnych miesiącach do zniesienia opłaty za kartę minimalna wartość transakcji wynosi 1000 zł.
Jeśli nie dokonasz płatności na wskazaną kwotę, opłata za obsługę karty wyniesie 12 zł miesięcznie – to tylko 40 groszy dziennie!

0 zł za powiadomienia SMS o transakcjach

Dzięki którym będziesz mieć stalą kontrolę nad wydatkami

Opcja rozłożenia każdego zakupu powyżej 100 zł na komfortowe raty

Szybki proces – tylko 3 kliknięcia. Bez decyzji kredytowej i kontaktu z doradcą

Wygodne płatności telefonem z Apple Pay lub Google Pay.

Dodaj kartę kredytową do aplikacji Google Pay lub Apple Pay i płać wygodnie telefonem.

Wyjątkowe oferty w Programie Citi Specials

Zyskaj dostęp do rabatów do 50%, voucherów i niespodzianek u ponad 300 partnerów, w tym zniżki do 20% w ponad 150 restauracjach w Polsce oraz dostęp do przedsprzedaży na największe koncerty

Przeżywaj Bezcenne® Chwile z Mastercard®

W ramach programu Citi Specials masz również dostęp do programu Mastercard® Bezcenne® Chwile – dołącz do programu, płać kartą i ciesz się wyjątkowymi przeżyciami

napis złóż wniosek online

O banku

logo city handlowy

Bank powstał w 1870 r. jako prywatna instytucja i jest najstarszym bankiem komercyjnym w Polsce. W czasach PRL posiadał monopol na obsługę transakcji polskiego handlu zagranicznego i dopiero w 1989 r. utracił tę uprzywilejowaną pozycję.

W 2000 r. w strukturze akcjonariatu nastąpiły znaczące zmiany: ¾ akcji Handlowego nabyła globalna grupa finansowa Citigroup, a bank stał się jej częścią. W 2001 r. nastąpiło formalne połączenie Banku Handlowego z Citibankiem i odtąd na rynku funkcjonuje nazwa Citi Handlowy (jednak formalną nazwą pozostaje Bank Handlowy). CZYTAJ DAEJ…

DOKUMENTY

Regulamin oferty „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, zyskaj zwrot opłaty rocznej na korzystnych warunkach i otrzymaj voucher do Biedronki – edycja II”

Dokument dotyczący opłat – Simplicity (15.07.2020)

Tabela Opłat i Prowizji dla Kart Kredytowych Citibank (obowiązuje od dnia 15.07.2020 r.)

Regulamin Kart Kredytowych (obowiązuje od 14.09.2019 r.)

Źródło: Strona banku

by
Dziennikarka z doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
0,30% w skali roku na Nest Lokacie Lojalnej w Nest Banku Finansowa Rewolucja 150 zł od Citi Handlowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn