Promocja zakończona mKonto Empik 3 lata za darmo

kobieta czyta w tablecie i pike kawe

Promocja trwa od 1.09.2020 r. do 30.09.2020 r. Może wziąć w niej udział tylko nowy klient.

Sama nazwa promocji brzmi bardzo atrakcyjnie tym bardziej, że proponuje nam ją bardzo lubiany przez wszystkich mBank. Zobaczmy co takiego nam przynosi. Jakie są opłaty i jakie warunki należy spełnić, aby dostać nagrodę.

strona mBank

Korzyści Empik Premium

cyfra 1 w kole

Macie drodzy czytelnicy 15% stałej zniżki w salonach Empik. Przy każdych zakupach w salonie płacisz 15% mniej za książki, muzykę, filmy, zabawki, artykuły papiernicze i kreatywne oraz kolekcje Empik

Nawet do 600 zł zwrotu środków za zakupy – Twój cashback. Kupując w salonach i online otrzymasz do 3% zwrotu na konto empik.com, już od drugiego miesiąca korzystania z usługi.

cyfra 2 w kole

do 20% specjalnej zniżki online. Ponad 250 tysięcy produktów oznaczonych Premium, które możesz kupić w specjalnej cenie

60 dni dostępu do milionów utworów w aplikacji Empik Music. Cieszysz się ulubioną muzyką 2x dłużej w ramach okresu próbnego.

cyfra 3 w kole

0zł za dostawę kurierem i do punktów odbioru; dotyczy przesyłek powyżej 40 zł dla produktów oznaczonych premium dostępnych na platformie empik.com

Bogaty pakiet kulturalny- 13 tysięcy e-booków i audiobooków dostępnych w aplikacji Empik Go a także zniżki na Empik Foto i pakiet odbitek na start.

Naszym zdaniem oferta jest imponująca, ale sprawdźmy jak wyglądają opłaty za konto.

Opłaty za prowadzenie rachunku w mBank w mKonto

Karta wielowalutowa Visa Świat Intensive

kolorowe czerwone kółko z numerem 01
atrakcyjne kursy dla ponad 180 walut
żółte kółko z napisem 02
brak limitów i opłat za wypłaty z bankomatów na całym świe
szare kółko z napisem 03
brak prowizji za przewalutowanieb

Jak już zdążyliście zauważyć jest to karta przeznaczona przede wszystkim dla podróżników. Osoby, które często wyjeżdżają w sprawach służbowych oczywiście również będą bardzo zadowolone z takich profitów. Myślę, że warto dowiedzieć się czegoś więcej na temat tego konta.

strona banku

Tutaj Załóż mKonto Intensive


Co jeszcze zapewnia mKonto?

1.podstawowa karta debetowa

2.3 przelewy ekspresowe w miesiącu

3.wypłaty z bankomatów, gdziekolwiek jesteś

4.wsparcie asystenta Concierge

5.priorytetowa obsługa na mLinii

Regulamin

ikona pdf

Podsumowanie

Podsumowując całą promocje oceniam ją na 5+. Oferta jest naszym zdaniem bardzo atrakcyjna tyle rabatów i możliwości od ,,mpiku” jeszcze chyba nie było. Opłaty na karcie jak na podróżników uważam, że nie są duże, ponieważ przewalutowanie jest za darmo a 4,95 zł za prowadzenie konta to farsa (jeśli oczywiście aktywnie korzystasz z karty czyli są to np. wpływy z tytułu wynagrodzenia) mBank PONOWNIE ZDAŁ EGZAMIN BRAVO.

Cała redakcja na TAK, zielone światło.

Pamiętaj, aby mimo to zapoznać się z regulaminem promocji, a słowniczek napewno wzbogaci twoje słownictwo o nowe wyrażenia. Słów jest wiele, ale należy je dokładnie zinterpretować. Gdybyś jednak miał problem ze zrozumieniem czegokolwiek to po prosu daj znać w komentarzu.

przycisk z napisem załóż konto

Drukuj
by
Dziennikarka z doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
300 zł od Alior Banku ,,Z nami lepiej" Promocja nieaktualna! 160 zł od ING

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn