Promocja zakończona 300 zł za Konto 360° i lokatę strukturyzowaną Banku Millennium

mężczyzna siedzi na fotelu i czyta coś w smartfonie

300 zł za Konto 360°. W ramach promocji możesz otrzymać nawet do 300 zł! Wniosek o konto należy złożyć do 28 października 2020 r., a następnie w listopadzie, grudniu i styczniu spełnić warunki aktywności. Dodatkowo możesz otrzymać 100 zł jeśli zapiszesz się na subskrypcję lokaty strukturyzowanej i zasilisz ją kwotą min. 1000 zł! Sprawdźmy to !

300 zł za Konto 360°.Co zrobić, by zyskać 200 zł?

Załóż Konto 360° lub Konto 360° Student

Do 28 października 2020 r. podpisz umowę o prowadzenie konta wraz z kartą debetową i wyraź zgody wymagane regulaminem promocji.

Weź udział w promocji

Pamiętaj, że promocja obejmuje pierwsze 1000 kont.

Korzystaj z konta aktywnie

Spełnij warunki promocji , czyli w każdym z trzech kolejnych miesięcy (w listopadzie, grudniu i styczniu) zapewnij min. 1000 zł wpływów zewnętrznych oraz dokonaj min. 1 płatności kartą lub BLIKIEM. Aplikację mobilną aktywuj do 29 stycznia 2021 roku. Jeśli założysz konto na selfie, pamiętaj również, aby odwiedzić dowolną placówkę Banku Millennium do 31 października 2020 roku, by potwierdzić swoje dane i złożyć wzór podpisu

Odbierz 200 zł

Do 28 lutego 2021 roku na Twoje nowo otwarte konto trafi 200 zł premii!

Weź udział w promocji

Serwis bankowości internetowej Millenet

Operacji bankowych w Internecie dokonasz za pośrednictwem systemu Millenet. Spełnia najważniejsze kryteria bardzo dobrego serwisu bankowości internetowej – jest czytelny i funkcjonalny

W Millenet wykonasz wszystkie standardowe operacje. Serwis daje też łatwy dostęp do nowych produktów banku. Twoje przychody i wydatki przeanalizuje za Ciebie Menedżer Finansów, który jest dobrym narzędziem wspomagającym zarządzanie prywatnym budżetem. W Millenecie skorzystasz również z usługi e-administracji, tak więc będziesz mógł zdalnie złożyć wniosek np. o świadczenie 500+.

Zalogowanie do serwisu odbywa się dość niestandardowo bo aż w 3 krokach. Należy podać nie tylko indywidualny numer klienta (MilleKod) i hasło, ale także wybrane cyfry numeru PESEL. Może być to dla niektórych użytkowników dość uciążliwe, ale najważniejsze jest bezpieczeństwo.

Weź udział w promocji

Jak zdobyć dodatkowe 100 zł?

Otwórz lokatę strukturyzowaną

Czym jest lokata strukturyzowana?

To produkt finansowy, z którego zysk jest uzależniony od tego, jak zachowają się określone instrumenty finansowe. Tymi mogą być np. wskaźniki, indeksy, ceny towarów, walut, surowców.

By certyfikat inwestycyjny zakończył się powodzeniem, w określonym czasie muszą wystąpić warunki zdefiniowane przez jego wystawcę. Zatem najkrócej produkt ten można przedstawić jako zakład o to, jak zachowają się instrumenty bazowe. Oznacza to, że lokata strukturyzowana nie gwarantuje żadnego zwrotu z zainwestowanego kapitału.

A czy wiąże się ze stratą wpłaconego wkładu? To zależy od konstrukcji produktu. Wiele z nich przewiduje zwrot całej zainwestowanej kwoty. Jednak może się zdarzyć, że ta ochrona obejmuje 80-90 proc. wyłożonych przez klienta środków.

Do 31 października 2020 roku masz czas na założenie lokaty strukturyzowanej na kwotę min. 1000 zł w Millenecie.

Jeśli założysz konto na selfie, pamiętaj również, aby odwiedzić dowolną placówkę Banku Millennium do 31 października 2020 roku, by potwierdzić swoje dane i złożyć wzór podpisu.

Z lokatą strukturyzowaną Niemiecka Siła I możesz zdobyć perspektywę na więcej:

  • nawet do 10,49% potencjalnego zysku w skali inwestycji (3,49% w skali roku)
  • potrzebujesz tylko 1000 zł na start

Lokatę strukturyzowaną założysz wygodnie w Millenecie. Zapisy trwają do 2.11.2020 roku, natomiast żeby wziąć udział w promocji należy założyć ją do 31.10.2020 roku.

SPRAWDZ TUTAJ…

Spełnij warunki promocji

Aby otrzymać dodatkową nagrodę, musisz spełnić warunki promocji Konta 360° lub Konto 360° Student i utrzymać lokatę minimum do 31 stycznia 2021 roku (lokata strukturyzowana zakładana jest na 36 miesięcy, a wcześniejsze zakończenie inwestycji wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej).

Zyskaj 100 zł

Dodatkowe 100 zł pojawi się na Twoim koncie do 28 lutego 2021 roku razem z pierwszą premią.

Załóż konto!

Szczegóły promocji znajdują się w regulaminie

Opłaty

Prowadzenie Konta 360°, obsługa karty debetowej i wypłaty gotówki z bankomatów są bezpłatne w przypadku zapewnienia min. 1000 zł wpływów zewnętrznych i min. 1 płatności kartą do konta lub BLIKIEM w miesiącu.

Konto 360° Student jest prowadzone bezpłatnie dla osób w wieku 18-26 lat. Obsługa karty debetowej i wypłaty gotówki z bankomatów są bezpłatne w przypadku min. 1 płatności kartą do konta lub BLIKIEM w miesiącu.

Opłaty obowiązujące przy braku spełnienia powyższych warunków są szczegółowo opisane w Cenniku usług

Konto 360° możesz założyć bez wychodzenia z domu na dwa sposoby:

kólko z cyfrą 01

Na selfie

Przygotuj telefon i dowód

Przygotuj telefon z dostępem do internetu i dowód osobisty. W przeglądarce na telefonie wpisz bankmillennium.pl i z bocznego menu wybierz Załóż konto, a potem ścieżkę Online.

Wypełnij wniosek i zrób zdjęcia

Uzupełnij dane, zrób zdjęcia dowodu oraz kilka zdjęć twarzy (na wprost, z pochyloną głową i z zamkniętymi oczami) – zgodnie z instrukcją.

Korzystaj z konta

Po wysłaniu wniosku zweryfikujemy Twoją tożsamość i aktywujemy konto nawet w ciągu 15 minut.

cyfra 2 w kole

W trakcie spotkania z kurierem:

Wypełniasz wniosek online

Potrzebny Ci będzie jedynie dokument tożsamości.

Dzwonimy do Ciebie

Wkrótce po złożeniu wniosku otrzymasz telefon, aby ustalić datę i godzinę dostarczenia umowy.

Podpisujesz umowę

Kurier dostarczy Ci dokumenty i kartę do konta. Poprosi Cię o okazanie dowodu i podpisanie umowy. Twoje konto zostanie aktywowane w ciągu 1-3 dni roboczych od momentu podpisania umowy.

Inne propozycje od Banku Millennium

Weź udział w promocji

Źródło: strona banku Millennium

Dokumenty:

Regulamin

O banku

Bank Millennium SA – bank komercyjny z siedzibą w Warszawie utworzony w 1989 roku jako Bank Inicjatyw Gospodarczych SA. W 2018 r. był 7. bankiem w Polsce pod względem wartości aktywów. CZYTAJ DALEJ…

by
Dziennikarka z doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
Promocja nieaktualna.Otwórz Konto Przekorzystne z kartą rewolucyjną edycja III. Otrzymaj 100 zł od PEKAO Santander Bank Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn