300 zł od Paribas na Allegro za Konto Otwarte na Ciebie + 11500 pkt w mamBONUS

MŁODZIEŻ

300 zł od Paribas na Allegro. W nowej promocji banku Paribas możesz zyskać 3 x 100 zł na Karcie Podarunkowej, kartę za 0 zł przez pierwszy rok i Nawet 11500 pkt
mamBONUSza aktywne korzystanie.

Nagrodą za wyrobienie karty kredytowej i spełnienie warunków akcji, są 3 vouchery na Allegro, każdy o wartości 100 zł. Łącznie możesz zyskać nawet 300 zł, jednak musisz się wykazać aktywnością i przez 3 miesiące regularnie korzystać z nowej kredytówki.

Roczne zwolnienie z opłaty za kartę obejmuje zarówno kartę główną, jak i karty dodatkowe, ale warunkiem jest to, że musisz zawnioskować o nie podczas zawierania umowy o „kredytówkę” objętą promocją. Wnioski o karty dodatkowe złożone w innym terminie nie będą niestety brane pod uwagę.

Kto może skorzystać z promocji – 300 zł od Paribas na Allegro

Akcja trwa do 31 grudnia 2020 r. i mogą w niej wziąć udział osoby pełnoletnie z pełną zdolnością do czynności prawnych, które od 1 maja 2019 r. do 1 października 2020 r. nie były związane z bankiem BNP Paribas umową o kartę kredytową.

Jak zdobyć 3 x 100 zł na zakupy na Allegro

Zasady są bardzo proste. Wystarczą tylko 3 kroki, aby zdobyć bony. Oto one:

1.

Wypełnij ten formularz i podpisz umowę a bank oddzwoni i pomoże Ci złożyć wniosek o kartę kredytową. Otrzymaną umowę podpisz przed 31.12.2020 r.

2.

Dokonaj transakcji kartą na łączną kwotę 900 zł w każdym z 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych po zawarciu umowy. Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższy warunek, otrzymasz kartę prezentową o wartości 100 zł.

3.

Zarejestruj się na www.mamBONUS.pl i odbierz Kartę Podarunkową na zakupy na Allegro!

Drukuj

Weź udział w promocji

Jak bank definiuje transakcję kartą?

Warunki promocji spełnią zarówno operacje bezgotówkowe jak i operacje gotówkowe, np. przelewy z rachunku karty i wypłaty z bankomatów.

Regulamin nie pozwala, by były to transakcje:

 • zwrócone lub anulowane,
 • polegające na zasileniu instrumentów i rachunków płatniczych (np. zasilenie elektronicznych portmonetek).

Wypłaty z bankomatu – nie doradzam

Możesz spełnić warunki promocji wyciągając pieniądze z bankomatu , ale to kosztowne. Każda operacja kosztuje 4,9% pobieranej kwoty, min. 10 zł. Dodatkowo zapłaciłbyś odsetki od wypłaconej sumy, bo transakcje gotówkowe nie wliczają się do okresu bezodsetkowego.

mamBONUS

JAK WYMIENIĆ PUNKTY NA NAGRODY?

Ponad 40 Partnerów przygotowało zniżki
i rabaty do 50% w ponad 2500 sklepów.

 • Dokonaj dowolnej płatności kartą
  kredytową, a za każde wydane 1 zł
  otrzymasz aż 2 punkty
 • Zarejestruj się na mamBONUS.pl
  i sprawdź liczbę zebranych punktów.
 • Zgromadzone punkty wymieniaj na atrakcyjne
  nagrody, bilety do kina lub vouchery do sklepów
  Partnerów mamBONUS

Weź udział w promocji

Karty kredytowe Mastercard Standard i Gold

W ramach promocji możesz wybrać jedną z kart kredytowych Mastercard – w wersji Standard lub Gold. 

Karta kredytowa Mastercard Standard

Okres bezodsetkowy karty wynosi 56 dni, a oprocentowanie 7,2%.

W ramach promocji przez 12 miesięcy karta będzie bezpłatna. Po tym okresie opłata miesięczna za obsługę karty Mastercard Standard wynosi 9 zł. Można jej uniknąć pod warunkiem wykonania w danym okresie transakcji na łączną kwotę min. 1000 zł.

Mastercard Standard

(RRSO 12,14%)

 • limit do 30 000 zł
 • odnawialny limit
 • do 56 dni bez odsetek
 • płatności mobilne ApplePay i Google Pay
 •  program mamBONUS

Karta kredytowa Mastercard Gold

Przy tej karcie warunkiem zwolnienia z opłaty (15 zł/miesiąc) jest wykonanie kartą transakcji na łączną kwotę min. 2000 zł.

Inne oferty Banku BNP Paribas

Dodatkowo możesz założyć inne konto osobiste i zyskać dzięki temu świetne premie:

młodzież wita się ze sobą
350 zł premii za Konto Otwarte na Ciebie od BNP Paribas „Jesienny bukiet korzyści” – otwierający konto może otrzymać do 300 zł w gotówce i voucher na zakupy w sklepach Biedronka, CZYTAJ DALEJ…
kobieta siedzi w fotelu z laptopem i uśmiecha się do aparatu. Promocja konta eświat
Konto Otwarte na Ciebie jest rachunkiem dość uniwersalnym. Oferta może zainteresować zarówno osoby stawiające pierwsze kroki w bankowości, jak i bardziej wymagających klientów. CZYTAJ DALEJ…

Podsumowanie –

Uczestnicząc w promocji karty kredytowej nie musisz wykonywać żadnych specjalnych płatności. Po prostu używasz kredytówki do regulowania należności za zakupy, których i tak byś dokonywał. Przy okazji gromadzisz punkty w programie mamBONUS i „wyrabiasz” limit do otrzymania vouchera.

Pamiętaj, że z karty kredytowej należy korzystać z ,,głową” (o czym napisałam ten oddzielny artykuł) wtedy jest naprawdę wdzięczna i warto ją posiadać.

Weź udział w promocji

O banku

logo bnp paribas

BNP Paribas – grupa kapitałowa, a zarazem bank francuski powstały w 2000 roku z połączenia banków Banque Nationale de Paris (BNP) i Paribas. Jest to największy bank strefy euro pod względem kapitalizacji giełdowej. Siedzibą banku jest Paryż. Spółka wchodzi w skład indeksu CAC 40. CZYTAJ DALEJ

by
Dziennikarka z doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
Promocja zakończona. Konkurs dla klientów Alior Banku! Do wygrania urządzenia kuchenne Thermomix (o wartości 5495 zł) i 500 zł do wydania w sklepach IKEA Karta Twisto

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn