3400 punktów (50 zł) w Bezcennych Chwilach Mastercard od Pekao SA

3400 punktów (50 zł) w Bezcennych Chwilach Mastercard od Pekao SA

Czy można skuteczniej kusić do udziału w programie lojalnościowym niż poprzez atrakcyjną nagrodę na zachętę? W Pekao SA po raz kolejny możesz otrzymać 3400 punktów powitalnych (50 zł) za podpięcie karty debetowej do programu Mastercard Bezcenne Chwile, które później będziesz mógł wymienić na atrakcyjne nagrody. Promocja nabierze dodatkowych rumieńców, gdy uświadomisz sobie, że za otwarcie konta z „debetówką” i sięgnięcie po kartę kredytową można zdobyć premie pieniężne.

Bezcenne Chwile – program rabatowy Mastercard

Podobnie jak wiele banków, także i wystawcy kart płatniczych mają swoje programy rabatowe i lojalnościowe. W przypadku Mastercard są to Bezcenne Chwile (dawniej Priceless Specials), dostępne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Zasady programu są bardzo proste: płacisz kartami Mastercard (a także Maestro) u partnerów programu, zdobywasz punkty za zakupy i wymieniasz je na nagrody. Bez żadnych dodatkowych kosztów lub prowizji. Bonusy podzielone są na kilka kilka kategorii (np. sport, podróże, muzyka, kulinaria), dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Zainteresowany? Więc czytaj dalej 🙂

Czy to atrakcyjna nagroda?

Zacznijmy może od rozstrzygnięcia, czy proponowane bonusy są atrakcyjną nagrodą. 3400 punktów możesz wymienić na nagrody z katalogu programu Bezcenne Chwile o wartości 50 zł. Gdybyś chciał zgromadzić tyle punktów samodzielnie, to musiałbyś się nieco natrudzić, gdyż obowiązuje zasada, że za każde 5 zł wydane u partnerów programu możesz zyskać od 1 do 8 punktów. Oznacza to, że zdobycie okrągłego tysiąca punktów wymaga wykonania zakupów na kwotę od 625 zł (8 punktów za każde 5 zł) do nawet 5 tys. zł (1 punkt za każde 5 zł). Tymczasem w ramach promocji otrzymasz min. 3400 na znacznie prostszych zasadach.

Akcja trwa do 30 września 2021 r., jednak może zakończyć się wcześniej, jeśli wyczerpana zostanie pula nagród. Bonusy przewidziano dla 50 tysięcy uczestników. Bank obiecał, że poinformuje o rozdaniu wszystkich premii na swojej stronie.

Kto może zdobyć punkty powitalne?

Skoro znasz już wartość nagrody, czas przedstawić zasady, kto i za co może ją zdobyć. Promocja dedykowana jest pełnoletnim klientom Banku Pekao, którzy w czasie jej trwania zarejestrują swoją kartę wydaną przez ten bank w Bezcennych Chwilach i spełnią pozostałe warunki akcji.

Punkty powitalne otrzymają osoby, które nie miały dotąd zarejestrowanej jakiejkolwiek karty debetowej we wspomnianym programie, a także Ci, którzy już co prawda przypisali do niego „plastik” innego banku, ale do 30 września 2021 r. sięgną po „debetówkę” Pekao i bank podepnie ją do Bezcennych Chwil.

Nie jesteś jeszcze klientem Pekao? Zacznij od lektury tekstu, w którym tłumaczymy, jak zdobyć 310 zł premii w Banku Pekao: 2 x 100 zł za darmowe konto + 110 zł w Bezcennych Chwilach + bezpłatny przez 6 miesięcy Pakiet Komfort

Jak zdobyć nagrodę? Wersja dla nowych uczestników Bezcennych Chwil

Wspominaliśmy już, że zasady akcji są bardzo proste. Poniżej znajdziesz na to dowód.Krok 1

Do 30 września 2021 r. zarejestruj w programie Bezcenne Chwile kartę debetową wydaną przez Pekao.

Rejestracji karty możesz dokonać na specjalnej stronie internetowej lub w bankowości elektronicznej Pekao24 (po zalogowaniu się). Twoja karta zostanie automatycznie przypisana do programu.

Pamiętaj o:

  • udzieleniu upoważnienia na ujawnienie tajemnicy bankowej przez Pekao SA organizacji Mastercard;
  • wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji marketingowych o ofertach w ramach programu Bezcenne Chwile na adres e-mail i/lub telefonicznie.

Informacja

Twoje konto w Bezcennych Chwilach zostanie utworzone w ciągu 14 dni od dokonania rejestracji (jeśli nie uczestniczyłeś dotąd w tym programie) lub w ciągu 3 dni (gdy miałeś już inną kartę w Bezcennych Chwilach, a teraz skorzystałeś z „debetówki” w Pekao i to bank rejestrował ją w programie).Krok 2

W ciągu 30 dni od rejestracji w Bezcennych Chwilach swojej nowej karty debetowej wykonaj nią przynajmniej 4 transakcje bezgotówkowe w sklepie stacjonarnym lub internetowym lub przy pomocy aplikacji PeoPay (musi być w niej podpięta karta zarejestrowana w Bezcennych Chwilach). Uwaga: niedozwolone są płatności Blikiem.

Nagroda

Nagrodę, czyli 3400 punktów powitalnych, otrzymasz na swoje konto założone w programie w ciągu 30 dni od chwili spełnienia wymagań stawianych w promocji.

Drukuj

Droga po premię dla korzystających już z Bezcennych Chwil

Jeśli już uczestniczysz w Bezcennych Chwilach z kartą innego banku, to Twoja droga po nagrodę będzie następująca:

Krok 1

Do 30 września 2021 r. złóż wniosek o Konto Przekorzystne z kartą debetową i podpisz z Bankiem Pekao umowę o te produkty.

Krok 2

Upewnij się, czy bank zarejestrował Twoją kartę w Bezcennych Chwilach. Powinno to nastąpić w ciągu 3 dni.

Krok 3

W ciągu 30 dni od rejestracji w Bezcennych Chwilach swojej nowej karty debetowej wykonaj nią przynajmniej 4 transakcje bezgotówkowe w sklepie stacjonarnym lub internetowym lub przy pomocy aplikacji PeoPay (musi być w niej podpięta karta zarejestrowana w Bezcennych Chwilach). Uwaga: niedozwolone są płatności Blikiem.

Nagroda

Nagrodę, czyli 3400 punktów powitalnych, otrzymasz na swoje konto założone w programie w ciągu 30 dni od chwili spełnienia wymagań stawianych w promocji.

Drukuj

Ważne informacje dla wszystkich

Jak widzisz, zdobycie 3400 punktów nie wymaga wykonywania nadzwyczajnych operacji. Po prostu musisz korzystać z karty debetowej lub PeoPay i wykonywać nią transakcje. Przyznasz, że to naprawdę niewiele jak na bonus w postaci równowartości 50 zł.

Musisz wiedzieć, że obowiązują pewne ograniczenia co do miejsc, w których można wykonywać obowiązkowe transakcje. W regulaminie jest wykaz kodów MCC, które są „zakazane”. Są wśród nich m.in. instytucje finansowe, internetowe przekazy pieniężne, doładowania portfeli elektronicznych czy płatności związane z grami hazardowymi, w tym zakup losów na loteriach.

Punkty powitalne będą ważne przez pół roku od daty zasilenia nimi Twojego konta w Bezcennych Chwilach.

W Pekao punkty lojalnościowe wpadają szybciej

Równolegle w Pekao SA trwa druga promocja związana z Bezcennymi Chwilami, dzięki której szybciej i łatwiej zbierzesz liczbę punktów, jaką potrzebujesz. I tak, za każdą płatność powyżej 50 zł wykonaną kartą debetową lub PeoPay otrzymasz ekstra 2 punkty, zaś w przypadku transakcji „kredytówką” – aż 4 punkty.

Punkty bonusowe będą ważne przez 3 lata.

Punkty wciąż atrakcyjne

Za rejestrację karty debetowej od Pekao w programie Bezcenne Chwile możesz w wyjątkowo prosty sposób zdobyć 3400 punktów powitalnych stanowiących równowartość 50 zł. Zważywszy na to, że samodzielne uzbieranie takiej puli oznacza wydatki na spore sumy, to jest to naprawdę atrakcyjny prezent na „dzień dobry”. Niestety, w tej edycji promocji nie zdobędziesz już punktów za sięgnięcie po kartę kredytową, ale warunki zebrania tych „na start” są niezmiennie proste.

Zaletą programu Bezcenne Chwile jest to, że punkty w zasadzie zbierają się „same”, w trakcie codziennych transakcji bezgotówkowych kartą debetową lub kredytową. Twoim zadaniem jest tylko wybór nagrody od Mastercard i spełnienie swojego marzenia.

by
Dziennikarka z doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
4000 punktów (50 zł) dla nowych uczestników programu Mastercard Bezcenne Chwile 100 zł dla poleconego i nawet 1500 zł dla polecającego konto w programie Polecam Przekorzystnie Banku Pekao SA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn