Promocja zakończona 350 zł do Decathlonu za Konto Otwarte na Ciebie z kartą debetową w BNP Paribas

kobieta gra w tenisa

350 zł do Decathlonu za Konto Otwarte na Ciebie. Akcja promująca darmowe Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas pod hasłem „Krótka piłka” to warunki naprawdę łatwe, premia bardzo atrakcyjna – 350 zł na e-karcie podarunkowej do Decathlonu – lecz niestety nagrodzonych zostanie tylko 750 osób.

Bank BNP Paribas jest sponsorem wielu zawodów tenisowych trudno się więc dziwić, że przygotowano promocję nawiązującą do wielkiego sukcesu Igi Świątek. Oprócz 350 zł na e-karcie podarunkowej do Decathlonu można zdobyć również piłkę tenisową. Szkoda tylko, że bez jej podpisu. 😀

Akcja ma trwać do 28 października 2020 r., ale zważywszy na atrakcyjność premii i niewielką pulę nagród – 750 sztuk – można przewidzieć, że skończy się dużo wcześniej.

Bonus będzie wypłacony w trzech ratach – 150 zł (+piłka tenisowa) + 100 zł + 100 zł.

Weź udział w promocji

15-miesięczny okres karencji-350 zł do Decathlonu za Konto Otwarte na Ciebie

Oferta skierowana jest do nowych klientów. Zgodnie z regulaminem są to również osoby, które na dzień złożenia wniosku o konto nie są stroną umowy ramowej (tzn. umowy o ROR, kartę i bankowość elektroniczną) z tym bankiem.

Dodatkowo uczestnik promocji nie może być posiadaczem (także jako współposiadacz) konta w BNP Paribas w okresie 15 miesięcy przed złożeniem wniosku w ramach promocji.

350 zł do Decathlonu w zasięgu ręki

6 kroków do zdobycia nagrody:

Krok 1

Do 28 października 2020 r. zarejestruj się na specjalnej stronie promocji i podaj swoje imię i nazwisko, e-mail, numer telefonu i PESEL. Zaakceptuj przy tym regulamin i wyraź wymagane zgody na przetwarzanie danych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji i przekazywanie informacji między bankiem a organizatorem.

Pamiętaj, że limit rejestracji to tylko 750 zgłoszeń.

Krok 2

Do 28 października 2020 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie z dowolną kartą debetową z wykorzystaniem linka promocyjnego, który wyświetli się po rejestracji w akcji i zostanie także wysłany na Twój adres e-mail. Możesz wybrać jeden z dwóch sposobów weryfikacji tożsamości:

  • za pośrednictwem kuriera (na stronie banku),
  • przez wideoweryfikację w aplikacji mobilnej GOmobile.

Krok 3

Do 13 listopada 2020 r. zawrzyj umowę o konto, kartę i bankowość elektroniczną za pomocą kodu SMS w systemie Autenti (niezależnie od wybranego wyżej sposobu) i nadaj PIN do karty.

Krok 4

W listopadzie 2020 r. wykonaj przynajmniej 1 przelew w bankowości elektronicznej (możesz go zrealizować w GOonline, jak i w aplikacji GOmobile) oraz 5 transakcji Blik.

Za spełnienie tego warunku otrzymasz 150 zł do Decathlonu oraz piłkę tenisową (I nagroda)

Krok 5

W grudniu 2020 r. ponownie zrealizuj przynajmniej 5 transakcji Blik i min. 1 przelew przez bankowość elektroniczną.

Za spełnienie tego warunku otrzymasz 150 zł do Decathlonu (II nagroda).

Nagroda

Do 18 stycznia 2021 r. na Twój adres e-mail trafi wiadomość o przyznaniu I i II nagrody, natomiast e-kod do Decathlonu zostanie przesłany na Twój numer telefonu (podany przy rejestracji w promocji) do końca tego miesiąca.

Wiadomość zostanie nadana z adresu pilka@bnpparibasplus.pl. Oprócz gratulacji znajdziesz w niej także link i unikalny kod, które pozwolą Ci zalogować się na bezpiecznej stronie organizatora promocji, by wpisać na niej adres, na który ma być wysłana piłka tenisowa. Na zrealizowanie tych działań masz czas do 24 stycznia 2021 r.

Krok 6

W styczniu 2021 r. raz jeszcze zrealizuj przynajmniej 5 transakcji Blikiem i min. 1 przelew przez bankowość elektroniczną.

Za spełnienie tego warunku otrzymasz 100 zł do Decathlonu (III nagroda).

Nagroda

Informację o przyznaniu III nagrody otrzymasz do 24 lutego 2021 r., natomiast voucher do Decathlonu trafi do Ciebie do 28 lutego 2021 r.

Drukuj

Zgodnie z regulaminem e-karty podarunkowe do Decathlonu będą ważne do 31 grudnia 2021 r. Zasady ich wykorzystania są określone w tym dokumencie.

Nagroda- 350 zł do Decathlonu za Konto Otwarte na Ciebie zwolniona jest z podatku dochodowego.

Weź udział w promocji

Garść definicji dla precyzji

W promocji do spełnienia są 2 warunki, warto zatem wiedzieć, jak regulamin definiuje operacje konieczne do wykonania.

Przelew określony jest jako transakcja zlecana przez bankowość elektroniczną – internetową (GOonline) lub aplikację mobilną (GOmobile). Przelewy natychmiastowe bądź te dokonane za pośrednictwem np. Blika, PayU, Dotpay, Przelewy24, Blue Media itd. nie będą uznawane.

Z kolei transakcja Blik to po prostu płatność bezgotówkowa wykonana w aplikacji GOmobile z wykorzystaniem usługi Blik.

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Podstawowy rachunek w BNP Paribas – Konto Otwarte na Ciebie – jest prowadzony bezpłatnie.

Masz możliwość wyboru jednej z trzech kart debetowych. My polecamy Kartę Otwartą na Dzisiaj. Opłaty za nią unikniesz, wykonując tylko jedną transakcję w miesiącu.

Konto Otwarte na Ciebie

BNP Paribas

Jeśli jesteś zainteresowany promocją, to nie zwlekaj. Wysoka premia i łatwość jej otrzymania sprawiają, że prawdopodobnie akcja skończy się przed czasem.

Inne propozycje banku

375 zł od BNP ParibasBNP Paribas zaprasza do udziału w nowej kampanii Konta Otwartego na Ciebie pod hasłem „Zakupowy szał”! W ramach promocji możesz uzyskać do 275 zł w gotówce oraz 100 zł do Biedronki w zamian za aktywne korzystanie z konta w okresie od listopada do grudnia 2020 r. Czas na wysyłanie wniosków do 31.10.2020 r. lub do wyczerpania puli 3000 rejestracji. CZYTAJ DALEJ…
300 zł od Paribas na AllegroW nowej promocji banku Paribas możesz zyskać 3 x 100 zł na Karcie Podarunkowej, kartę za 0 zł przez pierwszy rok i Nawet 11500 pkt
mamBONUSza aktywne korzystanie. CZYTAJ DALEJ…
młodzież wita się ze sobą
350 zł od BNP Paribas „Jesienny bukiet korzyści” – otwierający konto może otrzymać do 300 zł w gotówce i voucher na zakupy w sklepach Biedronka, w zamian za aktywne korzystanie z konta od listopada 2020 r, do kwietnia 2021 r. Szczegóły w Regulaminie akcji. Klienci mają czas na wysyłanie wniosków do 25.10.2020 r. lub do wyczerpania puli 2000 rejestracji. CZYTAJ DALLEJ…

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji – 350 zł do Decathlonu za Konto Otwarte na Ciebie”Krótka piłka”

Weź udział w promocji

O banku

logo bnp paribas

NP Paribas – grupa kapitałowa, a zarazem bank francuski powstały w 2000 roku z połączenia banków Banque Nationale de Paris (BNP) i Paribas. Jest to największy bank strefy euro pod względem kapitalizacji giełdowej. Siedzibą banku jest Paryż. Spółka wchodzi w skład indeksu CAC 40. CZYTAJ DALEJ…

by
Dziennikarka z doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
eKonto możliwości w mBanku przyjazny rachunek dla osób w wieku 13-24 lat Voucher na Canal PLUS od OD PKO BP z pakietem Sport i Film

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn