Promocja nieaktualna 350 zł od BNP PARIBAS i darmowy audiobook z Legimi.„Bankowo zasłuchani”

matka z dzieckiem


350 zł od BNP PARIBAS! Klient może uzyskać nawet 350 zł w zamian za otwarcie konta i aktywne korzystanie z konta w okresie od stycznia do marca 2021 r. (trzy etapy). Szczegóły w Regulaminie akcji. Masz czas na wysłanie wniosku do 14.12.2020 r. lub do wyczerpania puli 2000 rejestracji.

Informacje ogólne

Rejestracji w promocji „Bankowo zasłuchani” można dokonać od dnia 25.11.2020 r. do osiągnięcia 2000 rejestracji, jednak nie dłużej niż do dnia 14.12.2020 r.

Jeśli jesteś obywatelem RP, posiadasz dowód osobisty, ukończyłeś 18 lat i masz pełną zdolność do czynności prawnych i która w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o otworzenie Konta Osobistego nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas Bank Polska S.A. oraz nie jesteś stroną Umowy ramowej w dniu składania wniosku o zawarcie tej umowy w ramach Promocji możesz wziąć udział w promocji.

Co zrobić, żeby otrzymać nawet 350zł oraz ebook/audiobook w serwisie Legimi?

Przed Tobą 4 warunki, które należy spełnić:

  1. Do 27 grudnia 2020 r. otwórz Konto oraz nadaj PIN do karty. Otrzymasz wówczas Kod promocyjny Legimi, umożliwiający skorzystanie z jednego wybranego ebooka/audiobooka w styczniu 2021 r.
  2. Wykonaj w styczniu 2021 r. min. 3 Transakcje bezgotówkowe Kartą oraz min. 1 Przelew w GOonline lub w aplikacji mobilnej GOmobile, a w lutym 2021 r. otrzymasz 100 zł.
  3. Zrób w lutym 2021 r. min. 4 Przelewy w GOonline lub w aplikacji mobilnej GOmobile, a w marcu 2021 r. otrzymasz 100 zł.
  4. Zrób w marcu 2021 r. min. 5 Transakcji bezgotówkowych Kartą oraz zapewnij Wpływy na min. 1000 zł, a w kwietniu 2021 r. otrzymasz 150 zł.

Ebooki/audiobooki dostępne w ramach promocji możesz sprawdzić tutaj:

Do 18 lutego 2021 r. Laureaci Drugiej nagrody otrzymają wiadomość mailową (z adresu zasluchani@bnpparibasplus.pl) z instrukcją uzupełnienia numeru konta, na które wpłacimy nagrody.

Karty

Wyjątkowym rozwiązaniem również jest możliwość wyboru jednej spośród 3 kart debetowych. Poszczególne karty (Karta Otwarta na Dzisiaj, Karta Otwarta na Świat i Karta Otwarta na eŚwiat) różnią się między sobą opłatami i posiadają odmienne udogodnienia.

Karta Otwarta na Dzisiaj

Dla ceniących ekonomiczne rozwiązania, którzy także często płacą gotówką

NAWET 0 ZŁ

opłaty miesięcznej za użytkowanie karty debetowej dla posiadacza pod warunkiem wykonania w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty jednej transakcji bezgotówkowej tą kartą, w innym wypadku opłata wyniesie 3 zł miesięcznie.

0 ZŁ

za wypłaty gotówki kartą z bankomatów w oddziałach BNP Paribas Bank Polska S.A. oraz z bankomatów Planet Cash w Polsce.

0 ZŁ

za użytkowanie karty i wypłaty gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce jeśli nie ukończyłeś 26 roku życia.

Karta Otwarta na e-Świat

Dla aktywnych w sieci, którzy cenią bezpieczeństwo i darmowe wypłacanie środków

BEZPŁATNE UBEZPIECZENIE

„Cyber pomoc”(szczegóły znajdują się na stronie https://www.bnpparibas.pl/klienci-indywidualni/karty/karta-otwarta-na-eswiat). Chroni Cię ono od m.in. kradzieży środków z konta, kradzieży tożsamości w internecie i utraty danych z dysku.

0 ZŁ ZA WYPŁATY GOTÓWKI

kartą z bankomatów w Polsce i za granicą. Brak opłat dotyczy bankomatów w Polsce oraz oraz za granicą w walucie EUR w krajach EOG, bankomatów Grupy BNP za granicą i w ramach Global Alliance za granicą. W przypadku wypłaty gotówki z pozostałych bankomatów za granicą pobierana jest opłata w wysokości 10 zł.

UŻYTKOWANIE KARTY

debetowej za jedyne 6 zł miesięcznie.

Karta Otwarta na Świat

Dla kochających podróże.

160 WALUT

Płatności kartą za granicą w prawie 160 walutach bez dodatkowych kosztów przewalutowania. ( transakcje wykonane kartą Otwartą na Świat Mastercard są przeliczane na walutę rachunku (złoty) z zastosowaniem wyłącznie kursu przeliczenia waluty ustalonym przez organizację płatniczą Mastercard. Kurs jest udostępniany Bankowi przez ww. organizację i jest prezentowany na stronie internetowej Banku www.bnpparibas.pl. Rozliczenie transakcji następuje po kursie obowiązującym w dniu wykonania transakcji. Kurs przeliczenia waluty obcej – obowiązujący na dany dzień – jest prezentowany przez Bank od godziny 00.00 i obowiązuje dla wszystkich transakcji płatniczych wykonanych ww. kartą w tym dniu. Bank nie pobiera dodatkowych opłat za przewalutowanie.

BEZPŁATNE UBEZPIECZENIE

,,Rezygnacja z Podróży” (szczegóły dotyczące ubezpieczenia znajdują się na stronie https://www.bnpparibas.pl/klienci-indywidualni/karty/karta-otwarta-na-swiat).

Chroni ono Ciebie i 4 dodatkowe osoby przed ponoszeniem kosztów związanych z rezygnacją z wyjazdów.

UŻYTKOWANIE KARTY

debetowej za jedyne 10 zł miesięcznie.

Weź udział w promocji

Otwórz konto nowocześnie – zrób to przez aplikację GOmobile w czterech łatwych krokach

cyfra 1 w kole

Kliknij w link do wniosku o otwarcie konta, wybierz sposób otwarcia konta Online a następnie pobierz aplikację mobilną GOmobile.

cyfra 02 w kole

Przygotuj dowód osobisty i kliknij w „Otwórz nowe konto” w aplikacji.

cyfra 3 w kole

Rozpocznij wnioskowanie o konto w aplikacji.

  1. Potwierdź swój numer telefonu otrzymanym kodem SMS.

2. Zeskanuj dowód osobisty oraz nagraj krótkie filmiki swojej twarzy, o pozytywnej weryfikacji tożsamości zostaniesz powiadomiony e-mailem i SMS-em.

3. Uzupełnij wymagane pola formularza i zatwierdź wniosek.

4. Podpisz umowę podpisem elektronicznym w postaci unikalnego kodu SMS – w systemie partnera Banku Autenti. Kartę do konta otrzymasz pocztą.

cyfra 04 w kole

Korzystaj z bankowości internetowej i aplikacji mobilnej. Login do bankowości internetowej GOonline i bankowości mobilnej GOmobile odnajdziesz w Umowie o konto oraz w e-mailu z informacją o pozytywnej weryfikacji.

Zakładanie konta przez internet.

jak założyć konto przez internet
źródło: strona banku

Infolinia

Zadzwoń:

22 299 11 50
Infolinia Promocji „Premia na każdą kieszeń” czynna jest w dni robocze w godz. 9.00-17.00
opłata za połączenie według cennika operatora.

Weź udział w promocji

Ocena redakcji

5+

O banku

BNP Paribas – grupa kapitałowa, a zarazem bank francuski powstały w 2000 roku z połączenia banków Banque Nationale de Paris (BNP) i Paribas. Jest to największy bank strefy euro pod względem kapitalizacji giełdowej. Siedzibą banku jest Paryż. Spółka wchodzi w skład indeksu CAC 40. CZYTAJ DALEJ…

Źródło: regulamin promocji

by
Dziennikarka z doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
HCE Promocja nieaktualna. 160+50 zł od mBank

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn