4000 punktów (50 zł) dla nowych uczestników programu Mastercard Bezcenne Chwile

4000 punktów (50 zł) dla nowych uczestników programu Mastercard Bezcenne Chwile

Wystarczy, że przystąpisz do programu Mastercard Bezcenne Chwile, zarejestrujesz w nim kartę płatniczą dowolnego banku współpracującego z Mastercard i spełnisz proste warunki aktywności, a otrzymasz 4000 punktów powitalnych, które będziesz mógł wymienić na nagrody z katalogu.

Zgromadzenie w programie Mastercard Bezcenne Chwile odpowiedniej liczby punktów według „standardowych” zasad, by móc je wymienić na atrakcyjną nagrodę z katalogu, jest dość pracochłonne. Na szczęście często są dostępne oferty specjalne, pozwalające zdobyć punkty w znacznie prostszy sposób. Na ogół propozycje dotyczą klientów konkretnego banku, ale zdarzają się też sytuacje, gdy Mastercard rozdaje punkty klientom wszystkich instytucji finansowych, które z nim współpracują. Właśnie z taką akcją mamy do czynienia w tej chwili.

Oferta specjalna „Wakacyjne przyspieszenie” trwa do chwili rozdania 66 tys. zestawów promocyjnych punktów. Mastercard zobowiązał się w regulaminie promocji, że na 7 dni przed szacowanym wyczerpaniem bonusów zamieści informację na ten temat na stronie internetowej programu.

Kto może zdobyć punkty? 4000 punktów (50 zł) dla nowych uczestników programu Mastercard Bezcenne Chwile

Szansę na zdobycie bonusowych punktów mają osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, które posiadają kartę płatniczą z logo Mastercard i nie uczestniczą jeszcze w programie Bezcenne Chwile.

Transakcje o wartości min. 50 zł przepustką do nagrody

Wymagania postawione przez Mastercard nie są trudne do zrealizowania:

Krok 1

Jak najszybciej (pamiętaj o ograniczonej puli nagród) przystąp do programu Mastercard Bezcenne Chwile i zarejestruj w nim swoją kartę.

Krok 2

W ciągu 30 dni od daty przystąpienia do programu wykonaj kartą, którą w nim zarejestrowałeś, transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 50 zł.

Krok 3

Bonusowe 4000 punktów otrzymasz na swoje konto w Bezcennych Chwilach w ciągu 60 dni od daty spełnienia wszystkich warunków regulaminu.

Punkty będą ważne przez 2 miesiące od dnia ich przyznania. Po tym terminie bezpowrotnie przepadną.

Drukuj

Transakcje możesz wykonać w punktach stacjonarnych oraz w sklepach internetowych. Ważne, by zakup nie został zwrócony, nie był związany z grami losowymi, opłaceniem polisy ubezpieczeniowej czy wszelkiego rodzaju podatków i odsetek. Niedozwolone są również doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych.

Zabronione są też płatności w miejscach posiadających kody MCC wymienione w regulaminie:

  • 4829 – internetowe przekazy pieniężne,
  • 6010 – instytucje finansowe (wypłata gotówki z kas banków),
  • 6011 – instytucje finansowe (wypłata gotówki z bankomatów),
  • 6012 – instytucje finansowe (towary i usługi),
  • 6050 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 6051 – przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne),
  • 6540 – instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty).

Warto skorzystać

Przystąpienie do Bezcennych Chwil do niczego Cię nie zobowiązuje. Po zgarnięciu powitalnych punktów i wymienieniu ich na nagrodę z katalogu programu, możesz zapomnieć o tym, że w nim uczestniczysz lub śledzić oferty specjalne przedstawiane przez Mastercard i zbierać w łatwy sposób kolejne bonusy. Decyzja należy do Ciebie.

by
Dziennikarka z doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
HIT!Pożyczka na Szóstkę Banku Pekao S.A. to kwota do 10 tys. zł - oraz spłata rozłożona nawet na 8 lat 3400 punktów (50 zł) w Bezcennych Chwilach Mastercard od Pekao SA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn