500 zł w bonach Sodexo + 9 miesięcy bez opłat za terminal od Santander Bank Polska

terminal płatniczy

500 zł w bonach Sodexo. Przedsiębiorcy, którzy już korzystają lub otworzą firmowy rachunek w Santander Bank Polska i skorzystają z promocji na terminal płatniczy, przez 9 miesięcy zostaną zwolnieni z prowizji za dzierżawę owych urządzeń oraz mogą zyskać aż 500 zł w bonach Sodexo do wykorzystania w sklepach Euro RTV AGD.

Informacje – 500 zł w bonach Sodexo

Organizatorami promocji „POStaw na terminal do 9 msc bez czynszu” są Santander Bank Polska oraz operator terminali płatniczych, firma Elavon. 

Promocja trwa od 01 lutego 2021 r. do 31 grudnia 2021 r.


Promocja organizowana jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Uczestnikami Promocji mogą być osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, osóby prawne, wspólnicy spółek cywilnych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej zdolnych do zaciągania zobowiązań i nabywania praw. Ponadto uczestnicy promocji muszą mieć status akceptanta kart płatniczych na terenie Polski oraz posiadać rachunek firmowy w Santander Bank Polska (lub złożyć wniosek o jego otwarcie). To oznacza, że w akcji mogą wziąć udział  nowi, jak i obecni klienci banku.

Kto pierwszy ten lepszy – 500 zł w bonach Sodexo

Pierwszych 600 uczestników Promocji, którzy w ciągu 3 pierwszych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym przedstawili do rozliczenia pierwszą Transakcję z wykorzystaniem Terminalu Promocyjnego osiągną obrót z transakcji netto realizowanych z wykorzystaniem Terminali Promocyjnych na kwotę minimum 30 000 zł, otrzymają dodatkowo elektroniczne bony Sodexo do wykorzystania w sieci sklepów Euro RTV AGD o wartości 500 zł

Podstawową nagrodą w akcji jest brak opłaty za dzierżawę terminala przez 9 kolejnych miesięcy kalendarzowych. Zwolnienie może dotyczyć maksymalnie 3 urządzeń, a do wyboru są następujące modele: terminal stacjonarny IP/PSDN, terminal stacjonarny GPRS lub terminal przenośny GPRS.

W przypadku klientów, którzy nie biorą udziału w programie Fundacji Polska Bezgotówkowa, zwolnienie z opłat będzie przysługiwało przez 9 miesięcy kalendarzowych, począwszy od miesiąca, w którym Elavon udostępnił terminal.

Z kolei firmy, które zakwalifikowały się do programu, uzyskają zwolnienie bezpośrednio po zakończeniu 12-miesięcznego okresu dofinansowania.

Natomiast ci uczestnicy promocji, którzy przedłużyli umowę z firmą Elavon, zostaną zwolnieni z opłaty przez 9 kolejnych miesięcy kalendarzowych, począwszy od miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawarli aneks do tej umowy.

Dodatki od Santander

Jeżeli nie posiadasz firmowego konta w Santander Bank Polska, a chciałbyś skorzystać z promocji na terminal – to mamy dla Ciebie naprawdę świetną informację. Jeśli założysz Konto Firmowe Godne Polecenia najpóźniej do 31 marca 2021 r., podpiszesz umowę o wybrany model POS-u i przez kolejnych 6 miesięcy wykażesz się umiarkowaną aktywnością, upieczesz aż dwie pieczenie przy jednym ogniu.

Nie będziesz płacił czynszu za nowe urządzenie przez 9 miesięcy, zyskasz dwuletnie zwolnienie za konto i podstawowe operacje. W tym czasie bank nie będzie pobierał prowizji m.in. za prowadzenie rachunku, przelewy w systemie Elixir wykonywane w bankowości elektronicznej, przelewy w EUR do krajów EOG innych niż Polska, wydanie i używanie pierwszej karty debetowej w PLN, czy wypłatę z wszystkich bankomatów w kraju i za granicą. Dodatkowo będziesz mógł zyskać 3% zwrotu za płatności kartą – maksymalnie 150 zł miesięcznie przez pół roku (w sumie nawet 900 zł) oraz…kolejne 100 zł za zamówienie terminala i wykazanie pierwszej transakcji.

Załóż konto

CZYTAJ RECENZJĘ…

Bardzo proste kroki

Krok 1

Pomiń ten krok, jeśli już posiadasz rachunek firmowy w Santander Bank Polska. W przeciwnym wypadku do 31 grudnia 2021r. otwórz konto firmowe w tym banku, zgarnij przy okazji 300 zł na start i dodatkowe bonusy.

Wyraź zgodę na przekazanie przez bank firmie Elavon następujących informacji: nazwy oraz adresu firmy, numeru telefonu kontaktowego, numeru NIP, danych osoby upoważnionej do kontaktu oraz informacji o przychodzie, która umożliwi przyporządkowanie Twojej firmy do odpowiedniego segmentu klientów.

Krok 2

Poczekaj na kontakt przedstawiciela firmy Elavon. W trakcie rozmowy wyraź zgodę na przygotowanie wniosku o zawarcie umowy o akceptację kart wraz z aneksem potwierdzającym udział w opisywanej akcji.

Umowa musi obejmować okres min. 24 miesięcy i dotyczyć minimum jednego terminala płatniczego (maksymalnie – 3).

Krok 3

Również do 31 grudnia 2021 r. podpisz umowę na terminal płatniczy.

Krok 4

W ciągu 3 pierwszych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym rozliczyłeś pierwszą transakcję z wykorzystaniem nowego terminala wykaż obrót z transakcji netto na kwotę min. 30 000 zł (pamiętaj o ograniczonej puli nagród!).

Nagroda

Elektroniczny bon Sodexo o wartości 500 zł zostanie przesłany na adres e-mail, który podałeś przy zawieraniu umowy o terminal, w ciągu 30 dni od spełnienia warunku dotyczącego wartości transakcji.

Otrzymany bonus będzie związany z działalnością Twojej firmy i w związku z tym musisz go uwzględnić w rozliczeniach podatkowych po stronie przychodów.

Drukuj

Co jeszcze warto wiedzieć

Jeśli początkowo zawarłeś umowę na jeden lub dwa urządzenia, to możesz zwiększyć liczbę terminali objętych promocją (maksymalnie do 3) w ciągu 6 miesięcy od nawiązania współpracy z Elavonem.

Jeśli uczestnik akcji zamknie firmowe konto w Santander Bank Polska, lecz nie rozwiąże umowy z firmą Elavon, automatycznie straci prawo do zwolnienia z opłat.

Inne oferty banku

strona banku
mężczyzna z kobietą
strona banku

O banku

strona banku

Santander Bank Polska powstał w wyniku fuzji Banku Zachodniego S.A. z Wielkopolskim Bankiem Kredytowym S.A w 2001 roku. Od 1 kwietnia 2011 r. jest częścią Grupy Santander – jednej z największych w Europie i na świecie. W 2013 r. Santander Bank Polska połączył się z Kredyt Bankiem, stając się tym samym trzecim co do wielkości bankiem w Polsce pod względem aktywów i depozytów. CZYTAJ DALEJ…

Dokumenty :

PDF – REGULAMIN PROMOCJI

POWODZENIA!!!

by
Dziennikarka z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
Previous Post Next Post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other.

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn

Najnowsze posty

tata z córką oglądają coś w tablecie
100 zł na Allegro i Allegro Smart na rok za mKonto Intensive
No comments
kobieta czyta coś w smartfonie
Konto przekorzystne w promocji do 400 zł premii!
No comments
Marząca kobieta
2000 zł za konto Citigold od City handlowy!
No comments
mężczyzna robi zdjęcie
Promocja zakończona. 250 zł + 5000 zł z Kontem Otwartym na Ciebie w BNP Paribas
No comments
PARA MŁODA W SWOIM NOWYM MIESZKANIU
Promocja zakończona. Konkurs dla klientów Alior Banku! Do wygrania urządzenia kuchenne Thermomix (o wartości 5495 zł) i 500 zł do wydania w sklepach IKEA
No comments
młoda kobieta czyta cos w smartfonie
Aktywność się opłaca. Otwórz konto i zyskaj premię do 150 zł. Program Polecam Bank.
No comments
młoda para czyta coś w laptopie
200 zł od Santander + 50 zł za polecenie konta i 1% na lokacie + do 300 zł zwrotu za rachunki rocznie.
No comments
mężczyzna odwrócony tyłem coś czyta
Promocja zakończona. Konto otwarte na Ciebie czyli Premia w zasięgu ręki 350 zł BNP Paribas
No comments
rodzina i napis 500+
Oszczędzamy z 500+
No comments
KONTO Z LWEM MOBI I DIRECT KOBIETA NAKŁADA GAŁKI LODÓW NA WAFEL
Konto z Lwem
No comments
napis 720 zł na tle drogi w górach
Promocja zakończona. Darmowa pożyczka do 5000 zł za darmo od Citi Handlowy i 720 zł premii moneyback z bezpłatną kartą kredytową Citibank BP Motokarta
No comments
mama przytula swoją córkę która wybiera sie poo wakacjachh do szkoła promocja 400 zł na allegro (bon)
Promocja zakończona. Konto otwarte na Ciebie w BNP Paribas aż 400 zł premii
No comments
smartfon
Smartfon LG K30 od Citibanku za wyrobienie karty kredytowej
2 komentarze
AliExpress
Dołącz do AliExpress i zyskaj rabaty za rejestrację
No comments
napis ing bank śląski
ING Bank Śląski
No comments
pies wystawia głowę z samochodu
Millennium 200 zł Konto ,,Poczuj swobodę i zyskaj”Oferta nieaktualna
No comments
napis w kolorowym kole 2,5%
Nest Lokata Witaj 2,5 %
No comments
para studentów
Konto PKO od 18 do 26 roku życia
No comments
kolorowe nożyczki
Ranking lokat kwartalnych
No comments
mężczyzna stoi w parku trzyma telefon obok napis promocji
Promocja zakończona sprawdź nową :250 zł na start za konto osobiste + 300 zł zwrotu za rachunki i 2% na lokacie.
No comments
reklama konta
Nawet 500 zł za otwarcie konta, płatności mobilne i kartą
No comments
T.Harv Eker
Podstawy zarządzania pieniędzmi Jars
No comments
kobieta nakłada na wafel gałki lodów
160 zł od ING
No comments
grillujący mężczyzna
Zakupy na majówkę z bonusami do 350 zł
No comments
kobieta czyta coś w telefonie komórkowym i jest radosna
Premia w wysokości 960 zł za założenie konta
No comments
kobieta ppokazuje mężczyźnie wykresy w laptopie
NAJLEPSZE POŻYCZKI POZABANKOWE PRZEZ INTERNET, DECYZJE W 15 MINUT!!!
No comments
kobieta czyta książkę leżąc na hamaku
Prezenty za eKonto i mKonto Intensive
No comments