500 zł w bonach Sodexo + 9 miesięcy bez opłat za terminal od Santander Bank Polska

terminal płatniczy

500 zł w bonach Sodexo. Przedsiębiorcy, którzy już korzystają lub otworzą firmowy rachunek w Santander Bank Polska i skorzystają z promocji na terminal płatniczy, przez 9 miesięcy zostaną zwolnieni z prowizji za dzierżawę owych urządzeń oraz mogą zyskać aż 500 zł w bonach Sodexo do wykorzystania w sklepach Euro RTV AGD.

Informacje – 500 zł w bonach Sodexo

Organizatorami promocji „POStaw na terminal do 9 msc bez czynszu” są Santander Bank Polska oraz operator terminali płatniczych, firma Elavon. 

Promocja trwa od 01 lutego 2021 r. do 31 grudnia 2021 r.


Promocja organizowana jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Uczestnikami Promocji mogą być osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, osóby prawne, wspólnicy spółek cywilnych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej zdolnych do zaciągania zobowiązań i nabywania praw. Ponadto uczestnicy promocji muszą mieć status akceptanta kart płatniczych na terenie Polski oraz posiadać rachunek firmowy w Santander Bank Polska (lub złożyć wniosek o jego otwarcie). To oznacza, że w akcji mogą wziąć udział  nowi, jak i obecni klienci banku.

Kto pierwszy ten lepszy – 500 zł w bonach Sodexo

Pierwszych 600 uczestników Promocji, którzy w ciągu 3 pierwszych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym przedstawili do rozliczenia pierwszą Transakcję z wykorzystaniem Terminalu Promocyjnego osiągną obrót z transakcji netto realizowanych z wykorzystaniem Terminali Promocyjnych na kwotę minimum 30 000 zł, otrzymają dodatkowo elektroniczne bony Sodexo do wykorzystania w sieci sklepów Euro RTV AGD o wartości 500 zł

Podstawową nagrodą w akcji jest brak opłaty za dzierżawę terminala przez 9 kolejnych miesięcy kalendarzowych. Zwolnienie może dotyczyć maksymalnie 3 urządzeń, a do wyboru są następujące modele: terminal stacjonarny IP/PSDN, terminal stacjonarny GPRS lub terminal przenośny GPRS.

W przypadku klientów, którzy nie biorą udziału w programie Fundacji Polska Bezgotówkowa, zwolnienie z opłat będzie przysługiwało przez 9 miesięcy kalendarzowych, począwszy od miesiąca, w którym Elavon udostępnił terminal.

Z kolei firmy, które zakwalifikowały się do programu, uzyskają zwolnienie bezpośrednio po zakończeniu 12-miesięcznego okresu dofinansowania.

Natomiast ci uczestnicy promocji, którzy przedłużyli umowę z firmą Elavon, zostaną zwolnieni z opłaty przez 9 kolejnych miesięcy kalendarzowych, począwszy od miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawarli aneks do tej umowy.

Dodatki od Santander

Jeżeli nie posiadasz firmowego konta w Santander Bank Polska, a chciałbyś skorzystać z promocji na terminal – to mamy dla Ciebie naprawdę świetną informację. Jeśli założysz Konto Firmowe Godne Polecenia najpóźniej do 31 marca 2021 r., podpiszesz umowę o wybrany model POS-u i przez kolejnych 6 miesięcy wykażesz się umiarkowaną aktywnością, upieczesz aż dwie pieczenie przy jednym ogniu.

Nie będziesz płacił czynszu za nowe urządzenie przez 9 miesięcy, zyskasz dwuletnie zwolnienie za konto i podstawowe operacje. W tym czasie bank nie będzie pobierał prowizji m.in. za prowadzenie rachunku, przelewy w systemie Elixir wykonywane w bankowości elektronicznej, przelewy w EUR do krajów EOG innych niż Polska, wydanie i używanie pierwszej karty debetowej w PLN, czy wypłatę z wszystkich bankomatów w kraju i za granicą. Dodatkowo będziesz mógł zyskać 3% zwrotu za płatności kartą – maksymalnie 150 zł miesięcznie przez pół roku (w sumie nawet 900 zł) oraz…kolejne 100 zł za zamówienie terminala i wykazanie pierwszej transakcji.

Załóż konto

CZYTAJ RECENZJĘ…

Bardzo proste kroki

Krok 1

Pomiń ten krok, jeśli już posiadasz rachunek firmowy w Santander Bank Polska. W przeciwnym wypadku do 31 grudnia 2021r. otwórz konto firmowe w tym banku, zgarnij przy okazji 300 zł na start i dodatkowe bonusy.

Wyraź zgodę na przekazanie przez bank firmie Elavon następujących informacji: nazwy oraz adresu firmy, numeru telefonu kontaktowego, numeru NIP, danych osoby upoważnionej do kontaktu oraz informacji o przychodzie, która umożliwi przyporządkowanie Twojej firmy do odpowiedniego segmentu klientów.

Krok 2

Poczekaj na kontakt przedstawiciela firmy Elavon. W trakcie rozmowy wyraź zgodę na przygotowanie wniosku o zawarcie umowy o akceptację kart wraz z aneksem potwierdzającym udział w opisywanej akcji.

Umowa musi obejmować okres min. 24 miesięcy i dotyczyć minimum jednego terminala płatniczego (maksymalnie – 3).

Krok 3

Również do 31 grudnia 2021 r. podpisz umowę na terminal płatniczy.

Krok 4

W ciągu 3 pierwszych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym rozliczyłeś pierwszą transakcję z wykorzystaniem nowego terminala wykaż obrót z transakcji netto na kwotę min. 30 000 zł (pamiętaj o ograniczonej puli nagród!).

Nagroda

Elektroniczny bon Sodexo o wartości 500 zł zostanie przesłany na adres e-mail, który podałeś przy zawieraniu umowy o terminal, w ciągu 30 dni od spełnienia warunku dotyczącego wartości transakcji.

Otrzymany bonus będzie związany z działalnością Twojej firmy i w związku z tym musisz go uwzględnić w rozliczeniach podatkowych po stronie przychodów.

Drukuj

Co jeszcze warto wiedzieć

Jeśli początkowo zawarłeś umowę na jeden lub dwa urządzenia, to możesz zwiększyć liczbę terminali objętych promocją (maksymalnie do 3) w ciągu 6 miesięcy od nawiązania współpracy z Elavonem.

Jeśli uczestnik akcji zamknie firmowe konto w Santander Bank Polska, lecz nie rozwiąże umowy z firmą Elavon, automatycznie straci prawo do zwolnienia z opłat.

Inne oferty banku

strona banku
mężczyzna z kobietą
strona banku

O banku

strona banku

Santander Bank Polska powstał w wyniku fuzji Banku Zachodniego S.A. z Wielkopolskim Bankiem Kredytowym S.A w 2001 roku. Od 1 kwietnia 2011 r. jest częścią Grupy Santander – jednej z największych w Europie i na świecie. W 2013 r. Santander Bank Polska połączył się z Kredyt Bankiem, stając się tym samym trzecim co do wielkości bankiem w Polsce pod względem aktywów i depozytów. CZYTAJ DALEJ…

Dokumenty :

PDF – REGULAMIN PROMOCJI

POWODZENIA!!!

by
Dziennikarka z doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
Aż 720 zł premii moneyback z darmową kartą kredytową Citibank-BP Motokarta 13000 zł dochodu i kredyt hipoteczny. Banki pożyczą nawet 1,5 mln zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn