900 zł od Banku Millennium! 300 zł do Biedronki za kartę kredytową Mastercard Impresja + do 600 zł moneybacku

900 zł od Banku Millennium

Rozpoczęła się jesień, a Bank Millennium uruchomił nową promocję karty kredytowej Impresja. Jeśli złożysz wniosek o tę kartę (z logo Mastercard) i przez 6 miesięcy będziesz z niej aktywnie korzystał, otrzymasz 300 zł do wydania w sklepach Biedronka, a do tego nawet 600 zł w ramach moneybacku.

Promocje kart kredytowych to już wręcz tradycja w Banku Millennium. Warunki zwykle są dość podobne, zmieniają się tylko nagrody – w obecnej edycji można zgarnąć 300 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka (a konkretnie 2 e-kody o wartości 150 zł każdy). Tradycyjnie jest także roczne zwolnienie z opłat za „kredytówkę” oraz limit promocyjnych wniosków – tym razem przewidziano ich 20 tys. Promocja potrwa do momentu ich wyczerpania, nie dłużej niż do 9 stycznia 2022 r.

Tylko dla nowych posiadaczy „kredytówek” – 900 zł od Banku Millennium! 300 zł do Biedronki za kartę kredytową Mastercard Impresja + do 600 zł moneybacku

Zapisany w regulaminie wymóg złożenia wniosku w Millenecie lub aplikacji mobilnej oznacza, że promocja jest adresowana do obecnych klientów banku. Jeśli jeszcze nim nie jesteś, to musisz zacząć od założenia konta osobistego.

Do udziału w promocji zaproszone są osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które po 1 stycznia 2020 r. nie posiadały głównej karty kredytowej w Banku Millennium. Z akcji wykluczeni są także ci, którzy złożyli wniosek o rezygnację z „kredytówki” i jest on w trakcie procesowania.

Oba warunki dotyczą osób, które będą się starały o premię w postaci kodu do wykorzystania w Biedronce; nie musisz się nimi martwić, jeśli zależy Ci tylko na zwolnieniu z comiesięcznych opłat za kartę.

Jak zdobyć 300 zł do Biedronki?

Poziom trudności warunków zapisanych w regulaminie akcji oceniamy jako średni. Oto, co dokładnie należy zrobić, by zdobyć 300 zł:

Krok 1

Otwórz Konto 360°, jeśli jeszcze go nie posiadasz, by zdobyć nawet 250 zł premii i otworzyć sobie drogę do udziału w promocji karty kredytowej.

Jeśli jesteś już klientem Banku Millennium, to od razu przechodzisz do Kroku 2.

STRONA BANKU…

Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku: 

0 zł / 8 zł

opłaty unikniesz, jeżeli:

  • w poprzednim miesiącu na konto wpłynie min. 1000 zł z innych banków (lub z rachunku w Banku Millennium, o ile jego posiadaczem jest inna osoba) oraz
  • wykonasz przynajmniej 1 transakcję kartą płatniczą (lub Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem

Miesięczna opłata za kartę: 

0 zł / 7 zł

opłata nie jest pobierana przez 2 pierwsze miesiące, potem możesz jej uniknąć, jeżeli spełnisz te same warunki jak w przypadku opłat za prowadzenie konta, czyli:

  • na konto wpłynie min. 1000 zł z innych banków oraz
  • wykonasz przynajmniej 1 transakcję kartą płatniczą lub Blikiem

Bankomaty: 0 zł / 5 zł

  • 0 zł – bankomaty Banku Millennium
  • 0 zł – pozostałe bankomaty jeśli spełnisz warunki aktywności (wpływ na konto min. 1000 zł oraz 1 płatność kartą debetową lub Blikiem)
  • 5 zł – pozostałe bankomaty (1 zł dla bankomatów Santander Bank Polska i Planet Cash) – jeżeli nie spełnisz powyższego warunku aktywności

Krok 2

Do 9 stycznia 2021 r. (pamiętaj o limicie wniosków!) złóż wniosek o kartę kredytową Millennium Mastercard Impresja lub Mastercard Gold / prośbę o kontakt w tej sprawie w bankowości internetowej (zakładka „Oferta” → „Nowa karta kredytowa”) lub w aplikacji mobilnej.

Informacja

Najpóźniej w momencie zawierania umowy o kartę musisz wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych przez kanały elektroniczne i telefonicznie, w tym także od firm współpracujących z Bankiem Millennium.

Nagroda

Wykonanie tych czynności da Ci prawo do zwolnienia z miesięcznych opłat za kartę w 12 kolejnych miesiącach, o ile w danym miesiącu wykonasz choć jedną transakcję bezgotówkową „kredytówką”.Krok 3

Zrealizuj transakcje kartą kredytową (w tym Blikiem) na łączną kwotę min. 350 zł w każdym z sześciu miesięcy (podzielonych na dwa 3-miesięczne okresy), poczynając od miesiąca następującego po złożeniu wniosku o „kredytówkę”.

Nagroda

Za każdy 3-miesięczny okres spełniania powyższego warunku bank przekaże Ci cyfrowy kod o wartości 150 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka. Stanie się to w wiadomości SMS przesłanej na numer telefonu wskazany przez Ciebie jako kontaktowy, najpóźniej do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś warunki uzyskania premii. Możesz otrzymać maksymalnie dwie nagrody, czyli w sumie 300 zł.

Drukuj

Posłużmy się przykładem.

Jeśli złożysz wniosek o kartę w październiku, to transakcje bezgotówkowe najpierw powinieneś wykonywać od listopada 2021 r. do stycznia 2022 r., za co w lutym 2022 r. otrzymasz 150 zł do Biedronki, a potem od lutego do kwietnia 2022 r., co będzie tak samo nagrodzone w maju 2022 r.

Transakcje bezgotówkowe – zasady

Dobra wiadomość: niespełnienie warunku aktywności w pierwszym z 3-miesięcznych okresów (w którymkolwiek z miesięcy) nie dyskwalifikuje Cię z ubiegania się o nagrodę za drugi okres.

Promocją nie są objęte transakcje, w których dokonano zwrotu towaru lub usługi, odrzucone bądź nieautoryzowane.

To też musisz wiedzieć

W chwili otrzymania e-kodu Twoja karta kredytowa musi być aktywna i nie może znajdować się w okresie wypowiedzenia.

Zdobyta nagroda nie podlega opodatkowaniu, nie musisz jej wykazywać w rocznym zeznaniu podatkowym.

Karta kredytowa Impresja – co trzeba o niej wiedzieć?

Korzystanie z „kredytówki” Impresja z oferty Banku Millennium oznacza możliwość uzyskania zwrotu 5% wydatków (tzw. moneyback) w wybranych sklepach.

Maksymalna wysokość zwrotów może wynieść 50 zł / miesiąc, co daje potencjalny zysk na poziomie 600 zł w skali roku.

To jeszcze nie wszystko, co może Ci zaoferować Bank Millennium; trwają również inna promocja

PRZEJDZ NA STRONĘ BANKU…

300 zł na jesień za 6 miesięcy aktywności

Cieszy nas, że Bank Millennium kontynuuje tradycję i wciąż promuje swoją kartę kredytową. 300 zł, choć nie w gotówce, a do wydania w Biedronce, to dość dużo, a w dodatku część premii można otrzymać już po pierwszym okresie aktywności. Z drugiej strony do zdobycia maksymalnej premii konieczne jest korzystanie z „kredytówki” aż przez pół roku, co wymaga więcej samokontroli i uwagi. Jeśli jesteś aktywnym klientem i zamierzasz korzystać podczas zakupów głównie z „kredytówki”, bez problemu spełnisz warunki aktywności zapisane w regulaminie. Dodatkową motywacją do płacenia za zakupy właśnie kartą kredytową Banku Millennium z pewnością jest możliwość zgarnięcia nawet 600 zł moneybacku za transakcje w niektórych sklepach.

Po zakończeniu promocji będziesz musiał zdecydować, czy dalej używać karty (i zyskiwać moneyback z kartą Mastercard Impresja), czy jednak z niej zrezygnować i poszukać innej oferty.

Powodzenia!

O banku

logo banku millennium

Bank Millennium SA – bank komercyjny z siedzibą w Warszawie utworzony w 1989 roku jako Bank Inicjatyw Gospodarczych SA. W 2018 r. był 7. bankiem w Polsce pod względem wartości aktywów. CZYTAJ DALEJ…

by
Dziennikarka z doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
Pierwsza Pożyczka Alior Bank

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn