CitiKonto z premią 200 zł

kobieta

CitiKonto z premią 200 zł. Atrakcyjna oferta kursów wymiany walut dedykowanej Klientom CitiKonta. 0 zł za prowadzenie konta, 0 zł za kartę do konta z usługą wielowalutową, 0 zł za wypłaty z bankomatów Citi, 0 zł za 4 pierwsze wypłaty z bankomatów innych niż Citi w miesiącu, 0 zł za przelewy krajowe w Citibank Online lub Citi Mobile, 0 zł za pierwsze 3 przelewy Express Elixir w miesiącu.

Odbierz nagrodę za otwarcie konta… – CitiKonto z premią 200 zł

Krok 1. Otwórz konto osobiste CitiKonto

Możesz wypełnić wniosek online samodzielnie lub zostawić swoje dane, a Doradca oddzwoni i wypełni z Tobą wniosek

Krok 2. Odbierz 50 zł za zalogowanie się do Citi Mobile® i zrobienie przelewu

Zaloguj się min. 1 raz do aplikacji Citi Mobile i przelej na konto 100 zł, aby odebrać 50 zł cashback – masz czas do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otwarto Konto.

Krok 3. Odbierz 50 zł za zalogowanie się do Citi Mobile® i zrobienie przelewu

Zaloguj się min. 1 raz do aplikacji Citi Mobile i przelej na konto 100 zł, aby odebrać 50 zł cashback – masz czas do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otwarto Konto.

Krok 4. Odbierz 50 zł za dodanie karty do Apple Pay lub Google Pay

Dodaj swoją kartę do Apple Pay lub Google Pay i dokonaj tym sposobem płatności transakcji na kwotę min. 100 zł, aby odebrać 50 zł cashback – masz czas do ostatniego dnia trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otwarto Konto.

Krok 5. Dodatkowe 50 zł za spełnienie wszystkich ww. warunków

Każdy uczestnik, który spełni powyższe warunki otrzyma dodatkowo nagrodę o wartości 50 zł.

Krok 6. Dodatkowo odbierz 2 kody na Szybkie Nadania z InPost za wyrażenie zgody na kontakt z nami

Możesz dobrowolnie wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych i otrzymać 2 kody na Szybkie Nadania z InPost.

Otwórz konto

CitiKonto to przede wszystkim wygodne codzienne finanse.
W pakiecie za 0 zł zyskujesz:

0zł
 • za prowadzenie konta
 • za kartę do konta z usługą wielowalutową
 • za wypłaty z bankomatów Citi
 • za 4 pierwsze wypłaty z bankomatów innych niż Citi w miesiącu
 • za przelewy krajowe w Citibank Online lub Citi Mobile
 • za pierwsze 3 przelewy Express Elixir w miesiącu
 • Zniżki na podróże
  – np. w Booking.com, RentalcarsKorzystaj z rabatów do 50% na podróże w programie Citi Specials. Oferty m.in. w Booking.com, Hotels.com, StenaLine, Rentalcars, FlixBus.
 • Dostęp do Citi Kantoru
  Wymieniaj waluty onlineWymieniaj waluty online szybko i wygodnie po kursach konkurencyjnych do kantorów internetowych
 • Konta walutowe
  dostępne nawet w 15 walutachŁatwo je otworzysz w Citi Mobile lub Citibank Online
 • Usługa Citi Global Wallet
  – możesz płacić na całym świeciePłać za granicą jedną kartą debetową bez kosztów przewalutowania – twoja karta debetowa inteligentnie wybierze jedno z Twoich kont walutowych dopasowując je do waluty transakcji

Otwórz konto

Dodatkowo z kartą kredytową możesz zyskać jeszcze więcej – np. voucher 400 zł do Allegro!


Otwórz CitiKonto

200zł

Zakładając konto możesz zyskać nagrody o wartości nawet 200 zł.W ramach oferty dla nowych Klientów „CitiKonto. Finansowa Rewolucja – edycja VII.” ważnej do 22.08.2021

Otwórz
Kartę Kredytową

400zł

Jeśli założysz jeszcze kartę kredytową możesz otrzymać np. voucher 400 zł do Allegro (RRSO 10,95%)W ramach oferty dla nowych Klientów „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, zyskaj zwrot opłaty rocznej i 400 zł w voucherze Allegro – edycja V” ważnej do 2.08.2021

Korzystaj
z konta i karty

100zł

Płacąc kartą do konta i kredytową otrzymasz 1% zwrotu, max 100 zł.W ramach oferty „CitiKonto. Finansowa Rewolucja – edycja VII.” ważnej do 22.08.2021.

Otwórz konto

Ważne informacje

Bank Handlowy S.A. Oferta „CitiKonto. Finansowa Rewolucja- edycja VII” jest dostępna dla 3000 pierwszych Klientów, którzy do 22.08.2021 r. zawrą z bankiem Umowę Produktów Depozytowych, otworzą na jej podstawie Konto Osobiste CitiKonto i spełnią warunki opisane w regulaminie oferty. Z oferty wyłączone są m.in. osoby wnioskujące o nowe konto, które po 01.01.2020 r. do dnia rozpoczęcia obowiązywania oferty posiadały samodzielnie lub jako współposiadacz konto osobiste lub rachunek oszczędnościowy. Nagroda 6 jest dostępna dla 1000 pierwszych Klientów, którzy spełnią warunki oferty. Pełna lista wyłączeń jest dostępna w Regulaminie oferty. Oferta „CitiKonto. Finansowa Rewolucja- edycja VII” nie łączy się z innymi ofertami specjalnymi dotyczącymi Konta. Prowadzenie konta oznacza prowadzenie rachunku płatniczego. Karta do konta oznacza obsługę karty debetowej. Wypłata z bankomatów oznacza wypłatę gotówki. Przelew krajowy oznacza polecenie przelewu. Citibank Online oznacza usługę bankowości elektronicznej.

Oferta promocyjna jest dostępna w kanale online dla osób otwierających konto poprzez weryfikację biometryczna, w przypadku wyboru kuriera – oferta promocyjna nie obowiązuje.

Bank informuje, że oferty na takich samych lub podobnych warunkach mogą się powtarzać w przyszłości.

Szczegóły Ofert, w tym warunki otrzymania Nagrody, dostępne są w Regulaminie Oferty na stronie www.citihandlowy.pl. Szczegółowe informacje na temat opłat i prowizji dla Konta Osobistego CitiKonto, Citi Priority, Citigold i Citigold Private Client są dostępne w Tabeli Opłat i Prowizji na www.citihandlowy.pl. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

1 miejsce w rankingu „darmowych kont bankowych” money.pl z dnia 28.10.2020 r. ; 1 miejsce w rankingu kont osobistych finanse rankomat.pl z dnia 26.10.2020 r.; 1 miejsce w rankingu kont osobistych ebroker.pl z dnia 02.11.2020 r.; 1 miejsce w rankingu kont osobistych bankier.pl z dnia 16.11.2020 r.

RRSO oznacza Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania.

Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej. Regulamin oferty „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, zyskaj zwrot opłaty rocznej i 400 zł w voucherze Allegro – edycja V” ważnej do 2.08.2021r. dostępny na www.citibank.pl.

Dokumenty do pobrania

PDFTabela Oprocentowania Kont – obowiązuje od 16 czerwca 2021 r.Rozmiar pliku 0.1 MB

PDFTabela Opłat i Prowizji: Konta oraz kredyt w rachunku płatniczym Linia Kredytowa dla Klientów indywidualnych – obowiązuje od 16 czerwca 2021 r.Rozmiar pliku 0.2 MB

PDFRegulamin oferty „CitiKonto. Finansowa Rewolucja – edycja VII”Rozmiar pliku 0.2 MB

PDFRegulamin oferty „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, zyskaj zwrot opłaty rocznej i 400 zł w voucherze Allegro – edycja V”Rozmiar pliku 0.4 MB

PDF Glosariusz pojęć z wykazu usług reprezentatywnych Rozmiar pliku 0.3 MB

Otwórz konto

O banku

logo city handlowy

Bank powstał w 1870 r. jako prywatna instytucja i jest najstarszym bankiem komercyjnym w Polsce. W czasach PRL posiadał monopol na obsługę transakcji polskiego handlu zagranicznego i dopiero w 1989 r. utracił tę uprzywilejowaną pozycję.

W 2000 r. w strukturze akcjonariatu nastąpiły znaczące zmiany: ¾ akcji Handlowego nabyła globalna grupa finansowa Citigroup, a bank stał się jej częścią. W 2001 r. nastąpiło formalne połączenie Banku Handlowego z Citibankiem i odtąd na rynku funkcjonuje nazwa Citi Handlowy (jednak formalną nazwą pozostaje Bank Handlowy). CZYTAJ DAEJ…

Otwórz konto

Źródło: strona CITI HANDLOWY

by
Dziennikarka z doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
Moje ING mobile. Aplikacja ING Banku Śląskiego IKO. Aplikacja PKO BP i Inteligo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn