Promocja zakończona.Cyber Monday nawet 400 zł NA ZAKUPY W SIECI!

szczęśliwy mężczyzna cieszy się trzymając kartę debetową

Cyber Monday nawet 400 zł. Konto Otwarte na Ciebie BNP Paribas w promocji „Cyber Monday z Bankiem”! Możesz uzyskać nawet 400 zł w zamian za aktywne korzystanie z konta w okresie od listopada do grudnia 2020 r. Szczegóły w Regulaminie akcji. Czas na wysyłanie wniosków do 10.11.2019 r. lub do wyczerpania puli 3000 rejestracji.

Informacje ogólne

Cyber Monday nawet 400 zł. Uczestnikiem Promocji „Cyber Monday z Bankiem” może zostać działająca jako konsument osoba fizyczna, będąca obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej posiadająca dowód osobisty, która ukończyła 18 lat i posiada pełną zdolność do czynności prawnych, która w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o otworzenie Konta Osobistego nie była posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas Bank Polska S.A. oraz nie jest stroną Umowy ramowej na dzień składania wniosku o zawarcie tej umowy w ramach Promocji.

Przystąp do promocji

w dwóch prostych krokach:

1. Zarejestruj się w promocji

Kliknij w ten link promocyjny i złóż wniosek o otwarcie Konta Osobistego z Kartą i dostępem do Bankowości elektronicznej w aplikacji GOmobile lub przez Internet. Możesz to zrobić do 10.11.2020 r.

2. Otwórz Konto Otwarte na Ciebie

Podpisz umowę oraz koniecznie nadaj PIN do karty do 24.11.2020 r.

Jak otrzymać nagrody o wartości nawet 300 zł lub 400 zł?

2 warunki, które należy spełnić:

cyfra 1

Wykonaj w dniach 25.11 – 2.12.2020 r. przynajmniej 1 Przelew (GOonline lub aplikacją mobilną GOmobile). Wtedy otrzymasz e-kod Allegro o wartości 50 zł w styczniu.

cyfra 2

Wykonaj w dniach 25.11 – 2.12.2020 r. Transakcje bezgotówkowe Kartą na kwotę od min. 500 zł do 999,99 zł. Wtedy otrzymasz 250 zł na Konto Osobiste w styczniu.
albo
Wykonaj w dniach 25.11 – 2.12.2020 r. Transakcje bezgotówkowe Kartą na kwotę od min. 1000 zł. Wtedy otrzymasz 350 zł na Konto Osobiste w styczniu.

Do 20 stycznia 2021 r. Laureaci otrzymają wiadomość mailową (z adresu cybermonday@bnpparibasplus.pl) z informacją o zdobyciu nagrody.

Zarejestruj się w promocji

Dopasuj kartę do Konta Otwartego na Ciebie.

Karta Otwarta na Dzisiaj

Dla ceniących ekonomiczne rozwiązania, którzy także często płacą gotówką

NAWET 0 ZŁ

opłaty miesięcznej za użytkowanie karty debetowej.5

0 ZŁ

za wypłaty gotówki kartą z bankomatów w oddziałach BNP Paribas Bank Polska S.A. oraz z bankomatów Planet Cash w Polsce.

0 ZŁ

za użytkowanie karty i wypłaty gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce dla posiadacza Karty jeśli nie ukończył 26 roku życia

50 zł za użytkowanie karty dla posiadacza pod warunkiem wykonania w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty jednej transakcji bezgotówkowej tą kartą, w innym wypadku opłata wyniesie 3 zł miesięcznie.

Karta Otwarta na e-Świat

Dla aktywnych w sieci, którzy cenią bezpieczeństwo i darmowe wypłacanie środków

BEZPŁATNE UBEZPIECZENIE

„Cyber pomoc”1, chroni Cię ono od m.in. kradzieży środków z konta, kradzieży tożsamości w internecie i utraty danych z dysku.

0 ZŁ ZA WYPŁATY GOTÓWKI

kartą z bankomatów w Polsce i za granicą z bankomatów Grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance 2

UŻYTKOWANIE KARTY

debetowej za jedyne 6 zł miesięcznie.

1Szczegóły dotyczące ubezpieczenia „Cyber pomoc” znajdują się na stronie https://www.bnpparibas.pl/klienci-indywidualni/karty/karta-otwarta-na-eswiat

2Lista bankomatów Grupy BNP Paribas i Global Alliance znajduje się TUTAJ. Brak opłat dotyczy bankomatów w Polsce oraz oraz za granicą w walucie EUR w krajach EOG, bankomatów Grupy BNP za granicą i w ramach Global Alliance za granicą. W przypadku wypłaty gotówki z pozostałych bankomatów za granicą pobierana jest opłata w wysokości 10 zł.

Karta Otwarta na Świat

Dla kochających podróże, którzy chcą wygodnie płacić i oszczędzać

160 WALUT

płatności kartą za granicą w prawie 160 walutach bez dodatkowych kosztów przewalutowania.3

BEZPŁATNE UBEZPIECZENIE

„Rezygnacja z podróży”4, chroni ono Ciebie i 4 dodatkowe osoby przed ponoszeniem kosztów związanych z rezygnacją z wyjazdów.

UŻYTKOWANIE KARTY

debetowej za jedyne 10 zł miesięcznie.

3Transakcje dokonane Kartą Otwartą na Świat Mastercard są przeliczane na walutę rachunku (złoty) z zastosowaniem wyłącznie kursu przeliczenia waluty ustalonym przez organizację płatniczą Mastercard. Kurs jest udostępniany Bankowi przez ww. organizację i jest prezentowany na stronie internetowej Banku www.bnpparibas.pl. Rozliczenie transakcji następuje po kursie obowiązującym w dniu wykonania transakcji. Kurs przeliczenia waluty obcej – obowiązujący na dany dzień – jest prezentowany przez Bank od godziny 00.00 i obowiązuje dla wszystkich transakcji płatniczych wykonanych ww. kartą w tym dniu. Bank nie pobiera dodatkowych opłat za przewalutowanie.

4Szczegóły dotyczące ubezpieczenia „Rezygnacja z Podróży” znajdują się na stronie https://www.bnpparibas.pl/klienci-indywidualni/karty/karta-otwarta-na-swiat

Otwórz konto nowocześnie – zrób to przez aplikację GOmobile w czterech łatwych krokach

Kliknij w ten link do wniosku o otwarcie konta, wybierz sposób otwarcia konta Online a nastepnie pobierz aplikację mobilną GOmobile

Przygotuj dowód osobisty i kliknij w „Otwórz nowe konto” w aplikacji.

Rozpocznij wnioskowanie o konto w aplikacji.

3a Potwierdź swój numer telefonu otrzymanym kodem SMS.

3b Zeskanuj dowód osobisty oraz nagraj krótkie filmiki swojej twarzy, o pozytywnej weryfikacji tożsamości zostaniesz powiadomiony e-mailem i SMSem.

3c Uzupełnij wymagane pola formularza i zatwierdź wniosek.

3d Podpisz umowę podpisem elektronicznym w postaci unikalnego kodu SMS – w systemie partnera Banku Autenti. Kartę do konta otrzymasz pocztą

Korzystaj z bankowości internetowej i aplikacji mobilnej.

Login do bankowości internetowej GOonline i bankowości mobilnej GOmobile odnajdziesz w Umowie o konto oraz w e-mailu z informacją o pozytywnej weryfikacji.

Drukuj

Konto można otworzyć przez Internet, wystarczy Twój dowód osobisty

1. Przygotuj dowód

Do wypełnienia wniosku będzie Ci potrzebny dowód osobisty.

2. Złóż wniosek

• Wpisz i sprawdź swoje dane.
• Załącz zdjęcia dowodu – z telefonu lub komputera

3. Podpisz umowę

Umowę podpisz podpisem elektronicznym w postaci unikalnego kodu SMS – w systemie naszego partnera Autenti. O pozytywnej weryfikacji zostaniesz powiadomiony SMSem i e-mailem.

4. Korzystaj z konta

• Zaloguj się do bankowości internetowej GOonline oraz aplikacji GOmobile. Login znajdziesz na umowie oraz w e-mailu z informacją o pozytywnej weryfikacji.
• Odbierz kartę od kuriera, który potwierdzi Twoje dane. Nadaj PIN do Karty.

Drukuj

Zadzwoń jeśli masz jakiś problem na infolinię:

22 299 11 50
Infolinia Promocji „Cyber Monday z Bankiem” czynna jest w dni robocze w godz. 9.00-17.00 opłata za połączenie według cennika operatora.

Regulamin

ikona
REGULAMIN

Zarejestruj się w promocji

by
Dziennikarka z doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
Promocja zakończona. 250 zł + 5000 zł z Kontem Otwartym na Ciebie w BNP Paribas Promocja zakończona.250 zł z kontem Banku Millennium!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn