Promocja zakończona. Darmowa pożyczka do 5000 zł za darmo od Citi Handlowy i 720 zł premii moneyback z bezpłatną kartą kredytową Citibank BP Motokarta

napis 720 zł na tle drogi w górach

Trwa do: 31.01.2021

W lutym tego roku Citi Handlowy wprowadził do swojej oferty BP Motokartę – nową, bezwarunkowo bezpłatną kartę kredytową. Teraz kusi 720 zł w moneybacku za transakcje kartą i pożyczką do 5 000 zł udzielaną na promocyjnych warunkach. Nowy kredyt Citibanku daje dostęp do wielu innych przywilejów, które za chwilkę opiszę.

Co możesz zyskać w akcji ,Darmowa pożyczka do 5000 zł za darmo”?

Do zdobycia tak naprawdę są dwie nagrody:

  • darmowa pożyczka z karty z oprocentowaniem 0% (minimum 300 zł, maksymalnie 5000 zł), którą będziesz mógł przeznaczyć na dowolne cele.
  • zwrot za płatności kartą – w tym przypadku możesz zdobyć maksymalnie aż 720 zł (240 zł x 3 lata).

Zasady uczestnictwa w promocji

W trwającej do 31 stycznia 2020 r. akcji „Sprawdź, jak zyskać z Rankomat i Kartą Kredytową Citibank BP Motokarta” mogą wziąć udział osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które po 31 grudnia 2019 r. nie posiadały w Citibanku żadnej karty kredytowej.

Z oferty nie mogą natomiast skorzystać nierezydenci oraz obywatele i rezydenci podatkowi USA.

Jak w prosty sposób zyskać nawet 720 zł i darmową pożyczkę?

Warunki akcji nie są szczególnie skomplikowane, niemniej powinieneś pamiętać o kilku ważnych wymogach. Aby otrzymywać przez 3 lata premię moneyback za wykonane zakupy i skorzystać z promocyjnej pożyczki, powinieneś wykonać następujące czynności:

Krok 1

Do 31 grudnia 2020 r. złóż wniosek o Citibank BP Motokartę na stronie promocji Weź udział w promocji lub podczas rozmowy z konsultantem banku, a następnie zawrzyj z bankiem stosowną umowę.

Krok 2

Jeśli zdecydujesz się na limit karty wyższy niż 5 000 zł, musisz w terminie 10 dni roboczych od dnia zawarcia umowy dostarczyć do banku aktualny dokument dochodowy. Natomiast jeśli wystąpisz o niższy limit, ten wymóg Cię nie obowiązuje.

Musisz jednak wiedzieć, że od Twojej decyzji dotyczącej kwoty limitu będzie zależeć wysokość moneybacku (wyjaśnienie tej dość zagadkowej uwagi znajdziesz w dalszej części tekstu).

Krok 3

W trakcie wypełniania wniosku wystąp o pożyczkę rozkładaną na raty w ramach Planu spłat ratalnych „Komfort”.

Krok 4

W każdym pełnym okresie rozliczeniowym Twojej nowej „kredytówki” wykonaj nią transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości min. 500 zł. Pamiętaj o tym, że przynajmniej 250 zł ze wspomnianego limitu musisz wydać na stacjach BP działających na terenie Polski.

Krok 5

3 dni po zakończeniu okresu rozliczeniowego, w którym spełniłeś warunki promocji, możesz zlecić w bankowości internetowej przekazanie Twojej nagrody – 20 zł – na rachunek karty kredytowej Citibank BP Motokarta. Aby to zrobić, wejdź w zakładkę „Korzyści Citi Specials” i wybierz opcję „Wykorzystaj punkty”. Jeśli jednak chcesz, możesz zsumować bonusy z wielu okresów rozliczeniowych (maksymalnie z 13) i zlecić przekazanie „hurtem” wyższej kwoty.

Nagroda

Premia zostanie zaksięgowana na rachunku „kredytówki” w ciągu 3 dni roboczych po złożeniu przez Ciebie dyspozycji. Tym samym zmniejszy saldo Twojego zadłużenia lub zwiększy nadpłatę. W tym drugim przypadku bank zrezygnuje z pobrania prowizji z tytułu obsługi nadpłaty.

Drukuj

Wnioskujesz o wyższy limit, dostajesz wyższą premię

Czas wyjaśnić nieco skomplikowane sprawy związane z limitem karty. Z regulaminu wynika, że wnioskując o kartę kredytową Citibank BP Motokarta z limitem poniżej 5000 zł, nie musisz przedstawiać dokumentów potwierdzających osiągane dochody. Jeżeli jednak skorzystasz z tej uproszczonej procedury, nie otrzymasz – niestety – maksymalnej nagrody. Bank przyzna Ci premię jedynie za 30 okresów rozliczeniowych, czyli Twój moneyback wyniesie maksymalnie 600 zł.

Jeśli jednak zawnioskujesz o limit przekraczający 5000 zł, premia będzie Ci przysługiwała aż za 36 okresów rozliczeniowych, czyli maksymalny możliwy zwrot za transakcje kartą wyniesie 720 zł. W tym jednak przypadku musisz przedstawić dokumenty potwierdzające Twoje zarobki. Ich listę znajdziesz w załączniku do regulaminu.

Pamiętaj też, że aby móc wnioskować o kartę kredytową Citi Handlowego, musisz spełniać określone kryteria dochodowe i wiekowe. W przypadku osób fizycznych wymogi banku są następujące: wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce. W przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą – wiek min. 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat, dochód netto – minimum 2500 zł.

O pożyczce

Pożyczka z karty to możliwość skorzystania z dodatkowych środków (od 300 do 5 000 zł) ze spłatą w ratach w ramach Planu spłat ratalnych „Komfort”. Do wyboru masz kilka okresów kredytowania – 3, 6, 10 lub maksymalnie 12 rat miesięcznych. Co istotne – pożyczone pieniądze zostaną przelane na wskazane przez Ciebie konto osobiste, a wówczas możesz je wypłacić z bankomatu, przelać na rachunek w innym banku lub płacić nimi za pomocą karty debetowej.

Oprocentowanie pożyczki wynosi 0%, do tego bank nie pobiera prowizji za takie czynności, jak transakcje gotówkowe lub szczególne i otwarcie Planu spłat ratalnych. Rezygnuje także z opłaty operacyjnej za obsługę Planu.

Pamiętaj jednak, że aby skorzystać z preferencyjnych warunków udzielenia pożyczki, musisz wystąpić o dodatkowe środki podczas składania wniosku o BP Motokartę. Dodatkowo musisz spełnić opisany już wcześniej warunek uczestnictwa, tzn. nie możesz po 31 grudnia 2019 r. posiadać w Citibanku żadnej karty kredytowej.

Dodatkowe informacje

Do limitu wymaganego dla uzyskania nagrody wliczane są także transakcje wykonane kartą dodatkową oraz nośnikiem zbliżeniowym.

W żadnym przypadku nie mogą być to płatności zwrócone czy „szczególne” w rozumieniu regulaminu kart kredytowych (np. związane z grami hazardowymi, wydatkami w kasynach, przekazami internetowymi).

Jeśli w jednym z okresów rozliczeniowych nie uda Ci się spełnić warunku aktywności (tzn. wykonasz transakcje kartą na mniejszą kwotę lub zapomnisz o płatnościach na stacjach BP) – wciąż masz szansę na moneyback w następnym okresie. Jedyną rzeczą, jaka Cię spotka, będzie utrata cząstkowej premii w wysokości 20 zł. Ponadto z otrzymanego bonusu nie musisz się rozliczać z urzędem skarbowym.

Weź udział w promocji

Karta kredytowa Citibank BP Motokarta

„Kredytówka” Citibank BP Motokarta jest wydawana i obsługiwana bezwarunkowo bezpłatnie. Jej posiadacze zyskują dostęp do szeregu przywilejów, takich jak:

  • 10% rabatu w 150 restauracjach w całym kraju,
  • do 50% zniżki w Programie Citi Specials,
  • komfortowe raty dla transakcji powyżej 100 zł.
  • dostęp do przedsprzedaży biletów na koncerty światowych gwiazd w Polsce,

Citibank-BP Motokarta

logo Citi Handlowy

KARTA 0 zł

BANKOMATY 10%, min. 20 zł

OPROCENTOWANIE 8%

OKRES BEZODSETKOWY 56 dni

Aż 720 zł premii moneyback z darmową kartą kredytową Citibank-BP Motokarta + 3000 zł do wygrania w konkursie!Darmowe wydanie i użytkowanie karty wysoka prowizja za przewalutowanie transakcji w obcych walutach .

Złóż wniosek na stronie banku

Z jednego w ,,dwa”

Możliwość pożyczenia pieniędzy bez żadnych kosztów to naprawdę interesująca opcja. Jeśli dodamy do tego 720 zł premii? No właśnie. Tym bardziej, że moneyback pozwoli nam zaoszczędzić na codziennych zakupach, a pożyczkę możemy wydać, na co tylko chcemy. Warto więc rozważyć udział w tej promocji, zwłaszcza wtedy, gdy chcemy szybko pozyskać dodatkowe środki.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Sprawdź, jak zyskać z Rankomat i kartą kredytową Citibank BP Motokarta”

ŹRÓDLO: najlepszekonto.pl

O banku

logo city handlowy
by
Dziennikarka z doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
Kolejny producent gier wchodzi na giełdę Citi Handlowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn