Promocja zakończona. Darmowa pożyczka do 5000 zł za darmo od Citi Handlowy i 720 zł premii moneyback z bezpłatną kartą kredytową Citibank BP Motokarta

napis 720 zł na tle drogi w górach

Trwa do: 31.01.2021

W lutym tego roku Citi Handlowy wprowadził do swojej oferty BP Motokartę – nową, bezwarunkowo bezpłatną kartę kredytową. Teraz kusi 720 zł w moneybacku za transakcje kartą i pożyczką do 5 000 zł udzielaną na promocyjnych warunkach. Nowy kredyt Citibanku daje dostęp do wielu innych przywilejów, które za chwilkę opiszę.

Co możesz zyskać w akcji ,Darmowa pożyczka do 5000 zł za darmo”?

Do zdobycia tak naprawdę są dwie nagrody:

  • darmowa pożyczka z karty z oprocentowaniem 0% (minimum 300 zł, maksymalnie 5000 zł), którą będziesz mógł przeznaczyć na dowolne cele.
  • zwrot za płatności kartą – w tym przypadku możesz zdobyć maksymalnie aż 720 zł (240 zł x 3 lata).

Zasady uczestnictwa w promocji

W trwającej do 31 stycznia 2020 r. akcji „Sprawdź, jak zyskać z Rankomat i Kartą Kredytową Citibank BP Motokarta” mogą wziąć udział osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które po 31 grudnia 2019 r. nie posiadały w Citibanku żadnej karty kredytowej.

Z oferty nie mogą natomiast skorzystać nierezydenci oraz obywatele i rezydenci podatkowi USA.

Jak w prosty sposób zyskać nawet 720 zł i darmową pożyczkę?

Warunki akcji nie są szczególnie skomplikowane, niemniej powinieneś pamiętać o kilku ważnych wymogach. Aby otrzymywać przez 3 lata premię moneyback za wykonane zakupy i skorzystać z promocyjnej pożyczki, powinieneś wykonać następujące czynności:

Krok 1

Do 31 grudnia 2020 r. złóż wniosek o Citibank BP Motokartę na stronie promocji Weź udział w promocji lub podczas rozmowy z konsultantem banku, a następnie zawrzyj z bankiem stosowną umowę.

Krok 2

Jeśli zdecydujesz się na limit karty wyższy niż 5 000 zł, musisz w terminie 10 dni roboczych od dnia zawarcia umowy dostarczyć do banku aktualny dokument dochodowy. Natomiast jeśli wystąpisz o niższy limit, ten wymóg Cię nie obowiązuje.

Musisz jednak wiedzieć, że od Twojej decyzji dotyczącej kwoty limitu będzie zależeć wysokość moneybacku (wyjaśnienie tej dość zagadkowej uwagi znajdziesz w dalszej części tekstu).

Krok 3

W trakcie wypełniania wniosku wystąp o pożyczkę rozkładaną na raty w ramach Planu spłat ratalnych „Komfort”.

Krok 4

W każdym pełnym okresie rozliczeniowym Twojej nowej „kredytówki” wykonaj nią transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości min. 500 zł. Pamiętaj o tym, że przynajmniej 250 zł ze wspomnianego limitu musisz wydać na stacjach BP działających na terenie Polski.

Krok 5

3 dni po zakończeniu okresu rozliczeniowego, w którym spełniłeś warunki promocji, możesz zlecić w bankowości internetowej przekazanie Twojej nagrody – 20 zł – na rachunek karty kredytowej Citibank BP Motokarta. Aby to zrobić, wejdź w zakładkę „Korzyści Citi Specials” i wybierz opcję „Wykorzystaj punkty”. Jeśli jednak chcesz, możesz zsumować bonusy z wielu okresów rozliczeniowych (maksymalnie z 13) i zlecić przekazanie „hurtem” wyższej kwoty.

Nagroda

Premia zostanie zaksięgowana na rachunku „kredytówki” w ciągu 3 dni roboczych po złożeniu przez Ciebie dyspozycji. Tym samym zmniejszy saldo Twojego zadłużenia lub zwiększy nadpłatę. W tym drugim przypadku bank zrezygnuje z pobrania prowizji z tytułu obsługi nadpłaty.

Drukuj

Wnioskujesz o wyższy limit, dostajesz wyższą premię

Czas wyjaśnić nieco skomplikowane sprawy związane z limitem karty. Z regulaminu wynika, że wnioskując o kartę kredytową Citibank BP Motokarta z limitem poniżej 5000 zł, nie musisz przedstawiać dokumentów potwierdzających osiągane dochody. Jeżeli jednak skorzystasz z tej uproszczonej procedury, nie otrzymasz – niestety – maksymalnej nagrody. Bank przyzna Ci premię jedynie za 30 okresów rozliczeniowych, czyli Twój moneyback wyniesie maksymalnie 600 zł.

Jeśli jednak zawnioskujesz o limit przekraczający 5000 zł, premia będzie Ci przysługiwała aż za 36 okresów rozliczeniowych, czyli maksymalny możliwy zwrot za transakcje kartą wyniesie 720 zł. W tym jednak przypadku musisz przedstawić dokumenty potwierdzające Twoje zarobki. Ich listę znajdziesz w załączniku do regulaminu.

Pamiętaj też, że aby móc wnioskować o kartę kredytową Citi Handlowego, musisz spełniać określone kryteria dochodowe i wiekowe. W przypadku osób fizycznych wymogi banku są następujące: wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce. W przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą – wiek min. 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat, dochód netto – minimum 2500 zł.

O pożyczce

Pożyczka z karty to możliwość skorzystania z dodatkowych środków (od 300 do 5 000 zł) ze spłatą w ratach w ramach Planu spłat ratalnych „Komfort”. Do wyboru masz kilka okresów kredytowania – 3, 6, 10 lub maksymalnie 12 rat miesięcznych. Co istotne – pożyczone pieniądze zostaną przelane na wskazane przez Ciebie konto osobiste, a wówczas możesz je wypłacić z bankomatu, przelać na rachunek w innym banku lub płacić nimi za pomocą karty debetowej.

Oprocentowanie pożyczki wynosi 0%, do tego bank nie pobiera prowizji za takie czynności, jak transakcje gotówkowe lub szczególne i otwarcie Planu spłat ratalnych. Rezygnuje także z opłaty operacyjnej za obsługę Planu.

Pamiętaj jednak, że aby skorzystać z preferencyjnych warunków udzielenia pożyczki, musisz wystąpić o dodatkowe środki podczas składania wniosku o BP Motokartę. Dodatkowo musisz spełnić opisany już wcześniej warunek uczestnictwa, tzn. nie możesz po 31 grudnia 2019 r. posiadać w Citibanku żadnej karty kredytowej.

Dodatkowe informacje

Do limitu wymaganego dla uzyskania nagrody wliczane są także transakcje wykonane kartą dodatkową oraz nośnikiem zbliżeniowym.

W żadnym przypadku nie mogą być to płatności zwrócone czy „szczególne” w rozumieniu regulaminu kart kredytowych (np. związane z grami hazardowymi, wydatkami w kasynach, przekazami internetowymi).

Jeśli w jednym z okresów rozliczeniowych nie uda Ci się spełnić warunku aktywności (tzn. wykonasz transakcje kartą na mniejszą kwotę lub zapomnisz o płatnościach na stacjach BP) – wciąż masz szansę na moneyback w następnym okresie. Jedyną rzeczą, jaka Cię spotka, będzie utrata cząstkowej premii w wysokości 20 zł. Ponadto z otrzymanego bonusu nie musisz się rozliczać z urzędem skarbowym.

Weź udział w promocji

Karta kredytowa Citibank BP Motokarta

„Kredytówka” Citibank BP Motokarta jest wydawana i obsługiwana bezwarunkowo bezpłatnie. Jej posiadacze zyskują dostęp do szeregu przywilejów, takich jak:

  • 10% rabatu w 150 restauracjach w całym kraju,
  • do 50% zniżki w Programie Citi Specials,
  • komfortowe raty dla transakcji powyżej 100 zł.
  • dostęp do przedsprzedaży biletów na koncerty światowych gwiazd w Polsce,

Citibank-BP Motokarta

logo Citi Handlowy

KARTA 0 zł

BANKOMATY 10%, min. 20 zł

OPROCENTOWANIE 8%

OKRES BEZODSETKOWY 56 dni

Aż 720 zł premii moneyback z darmową kartą kredytową Citibank-BP Motokarta + 3000 zł do wygrania w konkursie!Darmowe wydanie i użytkowanie karty wysoka prowizja za przewalutowanie transakcji w obcych walutach .

Złóż wniosek na stronie banku

Z jednego w ,,dwa”

Możliwość pożyczenia pieniędzy bez żadnych kosztów to naprawdę interesująca opcja. Jeśli dodamy do tego 720 zł premii? No właśnie. Tym bardziej, że moneyback pozwoli nam zaoszczędzić na codziennych zakupach, a pożyczkę możemy wydać, na co tylko chcemy. Warto więc rozważyć udział w tej promocji, zwłaszcza wtedy, gdy chcemy szybko pozyskać dodatkowe środki.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Sprawdź, jak zyskać z Rankomat i kartą kredytową Citibank BP Motokarta”

ŹRÓDLO: najlepszekonto.pl

O banku

logo city handlowy
by
Dziennikarka z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
Previous Post Next Post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other.

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn

Najnowsze posty

tata z córką oglądają coś w tablecie
100 zł na Allegro i Allegro Smart na rok za mKonto Intensive
No comments
kobieta czyta coś w smartfonie
Konto przekorzystne w promocji do 400 zł premii!
No comments
Marząca kobieta
2000 zł za konto Citigold od City handlowy!
No comments
mężczyzna robi zdjęcie
Promocja zakończona. 250 zł + 5000 zł z Kontem Otwartym na Ciebie w BNP Paribas
No comments
PARA MŁODA W SWOIM NOWYM MIESZKANIU
Promocja zakończona. Konkurs dla klientów Alior Banku! Do wygrania urządzenia kuchenne Thermomix (o wartości 5495 zł) i 500 zł do wydania w sklepach IKEA
No comments
młoda kobieta czyta cos w smartfonie
Aktywność się opłaca. Otwórz konto i zyskaj premię do 150 zł. Program Polecam Bank.
No comments
młoda para czyta coś w laptopie
200 zł od Santander + 50 zł za polecenie konta i 1% na lokacie + do 300 zł zwrotu za rachunki rocznie.
No comments
mężczyzna odwrócony tyłem coś czyta
Promocja zakończona. Konto otwarte na Ciebie czyli Premia w zasięgu ręki 350 zł BNP Paribas
No comments
rodzina i napis 500+
Oszczędzamy z 500+
No comments
KONTO Z LWEM MOBI I DIRECT KOBIETA NAKŁADA GAŁKI LODÓW NA WAFEL
Konto z Lwem
No comments
napis 720 zł na tle drogi w górach
Promocja zakończona. Darmowa pożyczka do 5000 zł za darmo od Citi Handlowy i 720 zł premii moneyback z bezpłatną kartą kredytową Citibank BP Motokarta
No comments
mama przytula swoją córkę która wybiera sie poo wakacjachh do szkoła promocja 400 zł na allegro (bon)
Promocja zakończona. Konto otwarte na Ciebie w BNP Paribas aż 400 zł premii
No comments
smartfon
Smartfon LG K30 od Citibanku za wyrobienie karty kredytowej
2 komentarze
AliExpress
Dołącz do AliExpress i zyskaj rabaty za rejestrację
No comments
napis ing bank śląski
ING Bank Śląski
No comments
pies wystawia głowę z samochodu
Millennium 200 zł Konto ,,Poczuj swobodę i zyskaj”Oferta nieaktualna
No comments
napis w kolorowym kole 2,5%
Nest Lokata Witaj 2,5 %
No comments
para studentów
Konto PKO od 18 do 26 roku życia
No comments
kolorowe nożyczki
Ranking lokat kwartalnych
No comments
mężczyzna stoi w parku trzyma telefon obok napis promocji
Promocja zakończona sprawdź nową :250 zł na start za konto osobiste + 300 zł zwrotu za rachunki i 2% na lokacie.
No comments
reklama konta
Nawet 500 zł za otwarcie konta, płatności mobilne i kartą
No comments
T.Harv Eker
Podstawy zarządzania pieniędzmi Jars
No comments
kobieta nakłada na wafel gałki lodów
160 zł od ING
No comments
grillujący mężczyzna
Zakupy na majówkę z bonusami do 350 zł
No comments
kobieta czyta coś w telefonie komórkowym i jest radosna
Premia w wysokości 960 zł za założenie konta
No comments
kobieta ppokazuje mężczyźnie wykresy w laptopie
NAJLEPSZE POŻYCZKI POZABANKOWE PRZEZ INTERNET, DECYZJE W 15 MINUT!!!
No comments
kobieta czyta książkę leżąc na hamaku
Prezenty za eKonto i mKonto Intensive
No comments