Promocja zakończona. Do 160 zł za otwarcie Konta Direct lub Mobi, oraz pożyczka bez prowizji

dwie osoby pod parasolką


Do 160 zł za otwarcie Konta Direct lub Mobi. Co jeszcze zyskujesz? 0 zł prowizji za udzielenie pożyczki na każdą kwotę, aplikację Moje ING w której załatwisz wszystko bez wychodzenia z domu.

ING już od długiego czasu nie zmienia swojej stawki 160 zł założenie konta, ale tym razem oferuje pożyczkę i to bez prowizji co jest wręcz niewiarygodne w czasach pandemii, więc myślę, że warto zastanowić się nad tą propozycją.

Ważne informacje –
Do 160 zł za otwarcie Konta Direct lub Mobi

Oferta obowiązuje do 5 kwietnia 2021 r. (włącznie).

 Podstawą odbioru do 160 zł jest spełnienie łącznie wszystkich warunków opisanych w regulaminie „Do 160 zł za otwarcie konta Direct lub Komfort” albo w regulaminie „Do 160 zł za otwarcie konta Mobi”. Zapoznaj się z regulaminem promocji.

Jak to działa? – Do 160 zł za otwarcie Konta Direct lub Mobi

1

Możesz założyć konto zdalnie

Skorzystaj z wniosku online lub załóż konto na selfie w aplikacji Moje ING, na swoim telefonie. Zobacz, jak to zrobić.

2

Możesz wnioskować o pożyczkę online

Składasz wniosek o pożyczkę w aplikacji Moje ING. 

Wynagrodzenie wpływa na konto w innym banku? Nie ma problemu! Dodaj je do Mojego ING, a my potwierdzimy Twoje dochody na bazie historii transakcji. Dzięki temu nie musisz dosyłać zaświadczenia o wysokości Twoich dochodów.

3

Pieniądze na Twoim koncie

Po pozytywnej decyzji kredytowej i akceptacji umowy przelejemy pożyczkę na Twoje konto, a po spełnieniu warunków otrzymasz do 160 zł za otwarcie konta.  

Złóż wniosek na stronie banku >

Pożyczka dodatkowe informacje – Do 160 zł za otwarcie Konta Direct lub Mobi

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 12,50%. Przykład reprezentatywny dla pożyczki pieniężnej dla Klienta Stałego (wg definicji TOiP) – uwzględniający następujące założenia: całkowita kwota pożyczki pieniężnej (bez kredytowanych kosztów) 14 198,00 zł; całkowita kwota do zapłaty 17 925,30 zł; oprocentowanie zmienne 5,99%; całkowity koszt pożyczki 3727,30 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 1819,30 zł.

Ubezpieczenie na życie do pożyczek gotówkowych „Pakiet Srebrny/Pakiet Złoty” 1908,00 zł, suma opłat za prowadzenie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego przez 3 miesiące 0 zł). Pożyczka jest rozłożona na 48 miesięcznych rat płatnych 15. dnia miesiąca, w tym 47 rat po 333,69 zł i ostatnia rata 333,87 zł.

Kalkulacja dokonana 2 luty 2021 r. na reprezentatywnym przykładzie. Zmienne oprocentowanie niesie ryzyko zmiany wysokości spłacanych odsetek, a więc także wysokości kwoty zadłużenia.

Dla prezentowanych powyżej wartości, przyjęto dodatkowo następujące założenia:
1. Umowa będzie obowiązywać przez czas, na który została zawarta, zaś obie Strony wypełniać będą w całości i w terminie wynikające z niej zobowiązania (w przypadku ich naruszenia powstać mogą dodatkowe zobowiązania wskazane w Umowie),


2. Odstępy czasu między datami przyjętymi dla obliczenia rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania są zawsze równe rzeczywistej liczbie dni i wyrażane są w latach lub w ułamkach roku, przy czym rok liczy 365 dni (366 dni w przypadku lat przestępnych),

3. Wynik obliczeń podawany jest z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku,


4. Obowiązująca w dacie zawarcia Umowy prowizja i opłaty uwzględniane przy ustalaniu rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania, pozostaną niezmienione przez cały czas obowiązywania Umowy.

Złóż wniosek na stronie banku >

O banku ING

CZYTAJ DALEJ…

Jeśli Spodobał Ci się ten wpis niechaj premię zgarną też Twoi znajomi udostępnij nas na:

Drukuj

Źródło: strona banku ING

by
Dziennikarka z doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
Załóż mKonto i zyskaj 150 zł oraz załóż mKonto Intensive a dostaniesz drugi prezent Credit Agricole

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn