Konto osobiste na selfie PEKAO 200 zł na 2% i Bezcenne chwile

BANK PEKAO
ŹRÓDŁO:Strona Bank Pekao.sa

Konto osobiste na selfie PEKAO 200 zł na 2% i 3400 punktów w programie Bezcenne chwile.

Oszczędności na koncie jakie można było zdobyć na koncie w I edycji były o 1 % większe. Co jeszcze się zmieniło? BANK PEKAO zmodyfikował nieco poprzednią promocję i postanowił uszczęśliwić tym razem bardziej dzieci oraz łowców promocji bo można tym razem za założenie konta zdobyć aż 200 zł.

Opłaty związane z prowadzeniem rachunku

0zł 

 • za prowadzenie Konta Przekorzystnego
 • za obsługę karty debetowej
 • za przewalutowanie przy płatności kartą
 • prowizji banku za wypłaty z bankomatów za granicą

Małym druczkiem

0 zł za:

Wpływ na konto w poprzednim miesiącu kalendarzowym min. 500 zł pojedynczym przelewem z zewnątrz lub z konta firmowego w Banku Pekao S.A. i min. 1 płatności kartą debetową do konta lub aplikacją PeoPay.

Do ukończenia 26. roku życia 0 zł za prowadzenie Konta Przekorzystnego, obsługę karty do tego konta oraz brak prowizji banku za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą są bezwarunkowe.

Widzimy co się pozmieniało? Przewalutowanie i brak prowizji za przelewy, ALE dla osób do 26 roku życia. To wiele zmienia, ale czy aż tak pogrąża ofertę?

W dalszym ciągu mamy 0 zł za prowadzenie rachunku i karty debetowej za spełnienie 2 warunków: 500 zł jednorazowy przelew i 1 płatność kartą.

Weź udział w promocji

Premia do 200 zł

 • 100 zł za założenie konta za pomocą selfie, 4 miesiące aktywności i spełnienie pozostałych warunków
 • 100 zł za skuteczne polecenie konta znajomemu 
 • 3400 punktów w programie Bezcenne Chwile, które możesz wymienić np. na voucher do Allegro o wartości 50 zł

Warunek

Aby otrzymać 100 zł premii, należy: do 30.09.2020 r. otworzyć Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium z kartą i aplikacją mobilną PeoPay. Umowa powinna zostać zawarta online do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego po otwarciu Konta Przekorzystnego lub Konta Świat Premium i w każdym z trzech kolejnych miesięcy spełnić oba warunki aktywności, tzn.

 1. zapewnić pojedynczy wpływ min. 500 zł z zewnątrz lub konta firmowego z Banku Pekao S.A.
 2. wykonać jedną transakcję kartą do tego konta lub aplikacją PeoPay, a także zalogować się do aplikacji PeoPay i spełnić pozostałe warunki określone w regulaminie promocji. Nagroda 100zł będzie wypłacona na Twoje Konto Przekorzystne do 28.02.2021 r.

W tej sytuacji mamy do czynienia dokładnie z taką samą sytuacją jak przy zakładaniu konta czyli należy spełnić dokładnie takie same warunki.

2% w skali roku przez 4 miesiące do 20 000 zł na Koncie Oszczędnościowym

Promocja 2% w skali roku przez 120 dni od dnia zawarcia umowy Konta Oszczędnościowego do wysokości kwoty 20 tys. zł na Koncie Oszczędnościowym jest dostępna dla nowych oraz obecnych klientów, których suma średnich miesięcznych sald rachunków w okresie od 1.01.2019 r. do 30.06.2020 r. wynosiła od 0 zł do 50 zł. Promocja obowiązuje do 30.09.2020 r.

Warunki jakie należy spełnić a raczej powinne być spełnione do tej pory są raczej ,,żadne” , ponieważ każdy z nas prowadzi rachunek i wręcz niemożliwym być może brak środków na koncie z miesiąca na miesiąc chyba że faktycznie ktoś konta nie posiada. To również wchodzi w grę.

3400 punktów w programie Bezcenne Chwile

Nagroda przysługuje za zapisanie się do Programu Mastercard Bezcenne Chwile do dnia 30.09.2020 r. na www.pekao.com.pl/bezcennechwile oraz spełnieniu warunków opisanych w regulaminie promocji. Po przyznaniu punktów w programie – wybierz jako nagrodę voucher do Allegro. Regulamin promocji „Punkty na start z Bankiem Pekao S.A. – edycja III”

Program poleceń 1500 zł

Wszystkie potrzebne informacje oraz możliwość zarejestrowania się w programie poleceń znajdziecie tutaj:

Program poleceń

PEO PAY KIDS

No i niespodzianka dla najmłodszych. Sami zobaczcie!

CZYM JEST
PeoPay KIDS?

Aplikacja PeoPay KIDS to świat finansów stworzony z myślą o dzieciach w wieku 6-13 lat i ich edukacji finansowej. Dzięki niej nauczysz dziecko, że na wymarzone cele warto oszczędzać.

JESTEŚ KLIENTEM BANKU?

Załóż dziecku Pakiet PeoPay KIDS w Panelu rodzica dostępnym w aplikacji PeoPay lub serwisie internetowym Pekao24. Jeśli NIE JESTEŚ KLIENTEM BANKU, załóż konto na selfie dla siebie, następnie będziesz mógł założyć Pakiet PeoPay KIDS dzieciom w Panelu rodzica i spokojnie kontrolować wszelkie poczynania malucha.

Ważne dokumenty

Regulamin promocji ” Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z Kartą i aplikacją mobilną PeoPay i otrzymaj nagrodę 100 zł” – edycja II
Regulamin Promocji „Promocja na Koncie Oszczędnościowym albo na Koncie Oszczędnościowym Premium”
Regulamin Promocji „Pierwsze kieszonkowe na konto z PeoPayKIDS”
Regulamin Promocji „2% na rachunku oszczędnościowym Mój Skarb z PeoPayKIDS”
Regulamin rachunków bankowych Banku Pekao S.A. dla osób fizycznych.
Taryfa Prowizji i Opłat bankowych dla Klientów detalicznych.

Ocena konta 5/5+

Weź udział w promocji
Drukuj

Na skróty:

 1. Oplaty za proowadzenie rachunku 0 zł spełnienie 2 warunków: 500 zł jednorazowy przelew i 1 płatność kartą.
 2. 100 zł premii za założenie konta: zapewnić pojedynczy wpływ min. 500 zł z zewnątrz lub konta firmowego z Banku Pekao S.A.wykonać jedną transakcję kartą
 3. 2% w skali roku na koncie oszczędnościowym jest dostępna dla nowych oraz obecnych klientów, których suma średnich miesięcznych sald rachunków w okresie od 1.01.2019 r. do 30.06.2020 r. wynosiła od 0 zł do 50 zł. Promocja obowiązuje do 30.09.2020 r.
 4. Weź udział w promocji

Subskrybuj Nasz Biuletyn