Do 2000 zł premii: 300 zł „na start” za iKonto Biznes w Alior Banku + 200 zł za rejestrację karty + do 1500 zł w ciągu roku za aktywność

kobieta w swojej firmie

Do 2000 zł premii. Rzadko kiedy przedsiębiorcy mogą tak w prosty sposób zarobić 300 zł. Wystarczy, że w ciągu 60 dni od otwarcia iKonta Biznes w Alior Banku zapewnisz na nie wpływ w łącznej wysokości 500 zł, a otrzymasz 300 zł premii. Dodatkowe 200 zł możesz zgarnąć za rejestrację karty w programie Bezcenne Chwile, a aktywność na rachunku może Ci przynieść ponadto w ciągu roku nawet 1500 zł! Zdobycie maksymalnej nagrody nie jest łatwe, ale kilkaset złotych wydaje się być w zasięgu większości przedsiębiorców.

Alior Bank promuje swoje iKonto Biznes samodzielnie, a także przy współpracy z dwoma partnerami. Tym razem mamy do czynienia z 11. edycją akcji, której organizatorem jest Bonnier Business Polska sp. o.o. Przedsiębiorcy rozważający udział w tej promocji mają czas na podjęcie decyzji do 13 września 2021 r.

Uczestnicy promocji – Do 2000 zł premii

W akcji „Zgarnij premię z iKonto Biznes w Alior Banku” mogą wziąć udział osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, które w ciągu 12 miesięcy przed dniem rozpoczęcia promocji (czyli po 26 lipca 2020 r.) nie posiadały w tym banku żadnego rachunku firmowego dla danego numeru NIP.

500 zł wpływu oznacza 300 zł nagrody

Twoja aktywność jako uczestnika promocji ograniczy się do złożenia wniosku o rachunek objęty promocją, podpisania umowy, zapewnienia wpływu i podania numeru nowo otwartego konta, by organizator wiedział, gdzie ma przekazać premię.

Krok 1

Do 13 września 2021 r. zarejestruj się na stronie promocji. Nie musisz przy tym wyrażać zgód marketingowych na rzecz organizatora, wystarczy, że wypełnisz formularz rejestracyjny i zaakceptujesz regulamin akcji.

Krok 2

13 września 2021 r. to także data graniczna dla złożenia wniosku o otwarcie iKonta Biznes. Musisz to zrobić, korzystając z linka aktywacyjnego z wiadomości e-mail przesłanej do Ciebie po dokonaniu rejestracji w promocji.

Na tym etapie konieczne jest, byś wyraził zgodę na ujawnienie przez bank organizatorowi tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji akcji. Chodzi o możliwość przekazania wiadomości, że wywiązałeś się z warunków regulaminu i zasłużyłeś na nagrodę.

Krok 3

Od chwili złożenia wniosku o rachunek masz 30 dni na dopełnienie formalności i podpisanie z Alior Bankiem umowy o iKonto Biznes. Ostateczny termin to 13 października 2021 r.

Krok 4

W ciągu 60 dni od uruchomienia iKonta Biznes, jednak nie później niż 13 grudnia 2021 r., zapewnij wpływ na rachunek w łącznej wysokości min. 500 zł.

Informacja

Do 31 grudnia 2021 r. na podany podczas rejestracji adres e-mail organizator prześle informację o przyznaniu Ci premii.

Krok 5

W ciągu 5 dni roboczych od daty otrzymania tej wiadomości musisz przekazać numer rachunku otwartego w ramach promocji, na który ma być wypłacona Twoja nagroda.

Nagroda

Przelew 300 zł zostanie zrealizowany przez organizatora w ciągu 14 dni roboczych od daty wysłania Ci informacji o bonusie.

Drukuj

Weź udział w promocji >

O tym musisz wiedzieć

Gdybyś zapomniał o przesłaniu organizatorowi numeru nowo otwartego rachunku (Krok 5 w powyższym harmonogramie) lub podał błędne dane, to Twoja premia bezpowrotnie przepadnie.

Zwracamy uwagę, że nagroda, którą otrzymasz, będzie związana z prowadzoną przez Ciebie działalnością gospodarczą. Oznacza to, że musisz ją zapisać po stronie przychodów Twojej firmy i rozliczyć według właściwych dla siebie zasad opodatkowania.

200 zł w programie Bezcenne Chwile

Swoje zyski możesz zwiększyć bez wielkiego trudu, rejestrując otrzymaną kartę w programie Mastercard Bezcenne Chwile i wykonując nią przynajmniej 1 transakcję bezgotówkową. Za tak niewielką aktywność otrzymasz 13 500 punktów w Bezcennych Chwilach, czyli równowartość 200 zł

Nawet 1500 zł za aktywność w ciągu roku

Zdobycie 300 zł w opisywanej promocji „na start” to miły wstęp do starań o znacznie większą nagrodę za aktywność w ciągu roku. Maksymalna nagroda w akcji, którą samodzielnie przygotował Alior Bank, może wynieść nawet 1500 zł. Wszystko zależy od tego, jakie operacje będziesz wykonywał na rachunku.

Szczegółowe informacje na temat możliwych działań i zasad przyznawania bonusów w akcji „1500 zł dla firm” znajdziesz w poniższym tekście.

Nagroda bez wielkiego wysiłku

Trudno sobie wyobrazić akcję, w której warunki otrzymania nagrody byłyby jeszcze prostsze. Zapewnienie w ciągu 60 dni wpływu na nowo otwarty rachunek w łącznej wysokości 500 zł nie sprawi nikomu kłopotu, gdyż nie określono, skąd pieniądze mają pochodzić. Radość ze zdobycia premii zapewne popsuje Ci nieco konieczność podzielenia się nią z urzędem skarbowym, ale na to niestety nie ma rady. Warto jednak spojrzeć na to, ile premii zostanie dla Ciebie, a nie na kwotę, którą oddasz fiskusowi i zastanowić się, na co ją przeznaczysz. Tym bardziej, że do zdobycia są jeszcze warte 200 zł punkty w Bezcennych Chwilach (tego bonusu nie musisz uwzględniać w przychodach firmy) oraz 1500 zł za aktywność na rachunku przez 12 miesięcy po jego założeniu.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Zgarnij Premię z iKonto Biznes Alior Banku – 11. edycja”

Weź udział w promocji >

O banku

Alior Bank SA – bank uniwersalny w Polsce, który rozpoczął działalność operacyjną 17 listopada 2008. Bank kieruje swoją ofertę zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Alior Bank stworzył w pełni internetowy bank i bankowy internetowy kantor walutowy. Był też odpowiedzialny za uruchomienie pierwszej w kraju wideoweryfikacji przy zakładaniu rachunków osobistych. Badał nowe technologie m.in. blockchain, robodoradztwo czy sztuczną inteligencję. Bank notowany jest na warszawskiej giełdzie i znajduje się w składzie głównego indeksu giełdowego – WIG20. Największym akcjonariuszem banku jest Grupa PZU, która posiada około 32% akcji. CZYTAJ DALEJ…

by
Dziennikarka z doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
Do 1500 zł premii dla firm za aktywność na iKoncie Biznes Alior Banku na nowych zasadach PROMOCJA ZAKOŃCZONA. 350 zł premii za otwarcie i polecenie konta Jakie Chcę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn