Do 700 zł od mBanku: 400 zł za eKonto osobiste + 300 zł za polecenie rachunku

kobieta z laptopem

Do 700 zł od mBanku. Załóż eKonto osobiste, po czym zrealizuj w ciągu dwóch miesięcy min. 16 transakcji bezgotówkowych, a otrzymasz 150 zł premii od Bankier.pl. Jeśli zdecydujesz się na większą aktywność w korzystaniu z produktów mBanku, możesz dodatkowo zyskać 300 zł. To jeszcze nie wszystko – polecając produkty tego banku, zdobędziesz kolejne premie.

Organizatorem IV edycji promocji „Zgarnij premię z eKontem”, która trwa do 13 sierpnia 2021 r., i fundatorem premii jest Bonnier Business Polska sp. z o.o.

Długi okres karencji – Do 700 zł od mBanku

Z udziału w promocji wykluczone są osoby, które posiadały w mBanku (także jako współposiadacz) po 1 stycznia 2018 r. jakikolwiek rachunek o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Nagroda nie może też zostać przyznana osobom, które po wspomnianej dacie wnioskowały o otwarcie eKonta osobistego i ich wniosek jest procesowany w trakcie trwania promocji.

Z udziału w promocji nie wyklucza natomiast posiadanie rachunku firmowego w mBanku lub tzw. rachunków pomocniczych.

Konieczne działania na drodze do 150 zł

Nagrodę można łatwo zdobyć, ale wymaga to wykonania kilku kroków:

Krok 1

Do 13 sierpnia 2021 r. zarejestruj się na stronie promocji i podaj swój adres e-mail.

Krok 2

Na wskazany adres e-mail otrzymasz link aktywacyjny do strony promocji, na której musisz poprawnie złożyć wniosek o otwarcie eKonta osobistego wraz z kartą debetową.

Uwaga:

  • jeśli chcesz uczestniczyć w równoległej promocji i zdobyć w niej także dodatkowe 50 zł za skorzystanie z e-dowodu zapoznaj się z informacjami dotyczącymi tej akcji (znajdziesz je poniżej);
  • wyraź zgodę na ujawnienie przez mBank organizatorowi promocji informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie potwierdzenia, że wywiązałeś się z wymagań regulaminu;
  • zachowaj numer nadany przez bank podczas składania wniosku na stronie promocji. Składa się on z trzech liter (RAC) i 9 cyfr.

Krok 3

W ciągu miesiąca od złożenia wniosku, jednak nie później niż 13 września 2021 r., zawrzyj umowę o eKonto osobiste.

Krok 4

W każdym z dwóch miesięcy następujących po dniu otwarcia konta, nie później niż do 13 listopada 2021 r., wykonaj przynajmniej 8 transakcji kartą wydaną do rachunku i/lub przelewy, w tym płatności telefonem i/lub Blikiem.

Przelewy wewnętrzne nie będą uznawane.

Krok 5

Do 30 listopada 2021 r. otrzymasz od organizatora e-mail z informacją o przyznaniu Ci premii (oczywiście, o ile spełnisz wszystkie wymagania). W wiadomości znajdziesz link do strony, na której musisz podać swoje personalia oraz numer eKonta osobistego otwartego w ramach promocji.

Powinieneś to zrobić w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania e-maila. Jeśli nie spełnisz tego wymogu, pieniądze pozostaną w dyspozycji organizatora.

Nagroda

Bonus zostanie przesłany na Twoje eKonto osobiste w ciągu 14 dni roboczych od daty przekazania przez Ciebie wymaganych informacji.

Drukuj

Przykład: jeśli otworzysz konto w dniu 25 czerwca, to 8 transakcji będziesz musiał wykonać od 26 czerwca do 25 lipca, a kolejne 8 operacji bezgotówkowych w dniach 26 lipca – 25 sierpnia.

Pamiętaj, że transakcje wykonane w ramach promocji nie mogą być anulowane do 15 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostały wykonane (np. zwrot towaru).

Premię otrzymasz pod warunkiem, że w dniu jej przekazania Twoje eKonto osobiste będzie aktywne.

Zarejestruj się >

250 zł za aktywność na koncie + 50 zł założenie eKonta Junior + 1,7% na Moich celach

Równolegle trwa inna promocja w mBanku, zatem zakładając eKonto osobiste, zostaniesz nią automatycznie objęty. Nagradzane jest w niej aktywne korzystanie z rachunku. Do zdobycia jest 300 zł (w tym 50 zł za otwarcie rachunku przez e-dowód oraz 50 zł za eKonto Junior) oraz 1,7% na rachunku Moje cele, który służy do regularnego oszczędzania. TRWA DO: 28.09.2021.

Nawet 250 zł za eKonto osobiste w mBanku + 1,7% na rachunku Moje cele + 50 zł za eKonto Junior

Łatwość uzyskania premii: Aby otrzymać premię gotówkową, należy otworzyć konto metodą „na selfie” lub przez e-dowód oraz zrealizować warunki aktywności (m.in. wpływ 1000 zł i 8 transakcji) w 4 kolejnych miesiącach.Wysokość premii: 250 zł w gotówce (200 zł za aktywność, 50 zł za otwarcie konta „na selfie / przez e-dowód) + 1,7% na rachunku Moje cele.

Odbiorca: Nowy klient, który po 1 stycznia 2018 r. nie posiadał konta osobistego ani oszczędnościowego w mBanku.

Premie w programie Polecam Bank

Będąc już klientem mBanku, będziesz mógł rekomendować jego produkty i zgarniać premie za każdą skuteczną rekomendację. Wysokość nagrody, jaką otrzymasz – od 75 do 300 zł – będzie uzależniona od tego, jaki rachunek zostanie otwarty z Twojego polecenia. Spójrz na warunki programu Polecam Bank. TRWA DO: 31.08.2021

Tym razem nawet 300 zł za polecenie konta w mBanku w ramach programu „PolecamBank”

SPRAWDZ…

mBank należy do instytucji doceniających swoich klientów, którzy aktywnie polecają jej produkty znajomym. W najnowszej odsłonie programu rekomendacyjnego „PolecamBank” możesz zyskać od 75 aż do 300 zł, w zależności od rachunku, który polecisz. Sprawdź, co musisz zrobić, by cieszyć się premią.

Łatwość uzyskania premii: Należy przekazać identyfikator poleceń nowemu klientowi, wykonać 5 transakcji kartą i dopilnować, by polecony także zrealizował warunki aktywności.

Wysokość premii: Od 75 do 300 zł premii gotówkowej.

Odbiorca: Posiadacz dowolnego konta osobistego w mBanku.

Jak to wszystko połączyć?

Perspektywa połączenia wszystkich możliwych premii brzmi kusząco, ale może przeraża Cię mnogość terminów i warunków do spełnienia. Nie da się ukryć – musisz dokładnie zaplanować wszystkie działania i pamiętać o wyznaczonych przez bank terminach ich realizacji. Aby Ci to ułatwić, przygotowaliśmy podpowiedź, co konkretnie musisz zrobić i w jakiej kolejności.

Nazwa czynnościTermin wykonania
Zarejestruj się na stronie promocji i podaj swój adres e-mail, po czym złóż wniosek o eKonto osobiste wraz kartą.Jeśli chcesz zdobyć pełną pulę (czyli z dodatkowym 50 zł), otwórz konto przez e-dowód (z poziomu otrzymanego linka)Do 13 sierpnia 2021 r.
Podpisz z bankiem umowę o wspomniane produktyNajpóźniej do 13 września 2021 r.
Zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 1000 zł oraz wykonaj przynajmniej 8 transakcji kartą(w tym płatności telefonem)i/lub Blikiem na dowolną kwotę.Wpływ musisz wykonać w ciągu 7 dni od momentu otwarcia rachunku, a transakcje zrealizować w ciągu miesiąca od dnia otwarcia eKonta i w kolejnym miesięcznym okresie.
Zarejestruj swój udział w programie PolecamBank, odbierz linka polecającego i poleć rachunek znajomym, by zdobyć premię dla polecającego. Pamiętaj o spełnieniu wymagań regulaminu.Jak najszybciej po podpisaniu umowy, najpóźniej do 31 sierpnia 2021 r.
Otwórz eKonto Junior swojemu dziecku, które nie ukończyło 13 r.ż.W miesiącu otwarcia konta osobistego lub w kolejnym.
Zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 1000 zł ORAZ wykonaj przynajmniej 8 transakcji kartą(w tym płatności telefonem) i/lub Blikiem na dowolną kwotę.W drugim, trzecim i czwartym pełnym miesiącu po otwarciu konta.
Skorzystaj z linka w wiadomości otrzymanej od organizatora promocji „Zgarnij premię z eKontem” i prześlij swoje dane personalne oraz numer nowo otwartego rachunku.W ciągu 14 dni roboczych od otrzymania wiadomości. Pozwoli to organizatorowi wspomnianej akcji na przesłanie Ci 150 zł premii. Nagrody (każda w wysokości 50 zł) związane z promocją „eKonto z premią” zostaną naliczone przez bank automatycznie, aby je otrzymać, nie musisz nic robić.

Rozpatrzmy to na konkretnym przykładzie:

Jeśli otworzyłeś rachunek 25 czerwca 2021 r., to:

  • do 2 lipca zapewnij wpływ w wysokości min. 1000 zł,
  • do 25 lipca wykonaj 8 transakcji kartą/Blikiem,
  • od 26 lipca do 25 sierpnia zrealizuj kolejne 8 transakcji,
  • identyczne aktywności – wpływ i po 8 płatności – wykonaj także w sierpniu (jeśli nie wykonałeś ich w ramach powyższego zadania), we wrześniu i w październiku,
  • eKonto Junior załóż dziecku w czerwcu lub w lipcu.

Ważne! Jeśli chcesz zgarnąć wszystko, co tylko jest możliwe, to we wniosku o ROR zaznacz chęć otwarcia rachunku regularnego oszczędzania Moje cele.

Wszystkie premie, jakie zdobędziesz w ramach opisywanych akcji, są zwolnione z podatku dochodowego, nie musisz się z nich rozliczać z urzędem skarbowym.

Zarejestruj się >

Co musisz wiedzieć o eKoncie osobistym?

eKonto osobiste otwierane jest i prowadzone bezwarunkowo za darmo. Prowizji 7zł/miesiąc za korzystanie z karty unikniesz pod warunkiem, że w miesiącu zrealizujesz transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 350 zł.

eKonto osobiste

mBank

0 złKonto

0 zł / 7 zł -Karta

0 zł / 2,50 zł – Bankomaty

0 zł – Przelew internetowy

Proste warunki, atrakcyjna premia, ale…

Otwierając eKonto osobiste w ramach opisywanej promocji, możesz zgarnąć duże pieniądze. Wiele zależy od Ciebie, od tego, z ilu produktów skorzystasz i jakie działania podejmiesz. Można powiedzieć, że 150 zł od Bankier.pl to pewna kasa, bo wykonanie po 8 transakcji w każdym z dwóch miesięcy po założeniu rachunku nie stanowi żadnego problemu. Zdobycie 250 zł od mBanku za aktywność na ROR też nie powinno Ci sprawić kłopotów, pod warunkiem, że będziesz pilnował terminów i dbał, by wykonywane operacje spełniały wymogi regulaminowe. Przy okazji sięgniesz też po 1,7% na rachunku oszczędnościowym Moje cele.

Kolejne bonusy też są możliwe, ale niestety już nie dla każdego. 50 zł otrzymasz za założenie swojemu dziecku eKonta Junior, a premie w programie poleceń za skuteczne rekomendowanie produktów mBanku. Dużo więc zależy od Twoich zdolności perswazyjnych i kręgu osób, w którym się obracasz. Jeśli są w nim klienci mBanku, to możesz mieć problem z pozyskaniem dla banku nowych klientów.

Co ciekawe, komunikat marketingowy głosi o premii 300 zł w programie poleceń, a tymczasem to tylko jedna z nagród możliwych do zdobycia w jego ramach, możesz zgarnąć więcej.

Krótko mówiąc: proste warunki i atrakcyjna premia to atuty opisywanej promocji, ale zgarnięcie pełnej puli wymaga skrupulatności, sięgnięcia nie tylko po eKonto osobiste (z wykorzystaniem e-dowodu), ale i otwarcia eKonta Junior oraz skutecznych rekomendacji produktów banku. Nie ma obowiązku, byś walczył o maxa, możesz się zadowolić bonusem 150 zł od Bankier.pl lub 400 zł po połączeniu promocji konta osobistego.

Zarejestruj się >

Gdybyś jednak chciał pójść zupełnie na całość, to mamy dla Ciebie informację jeszcze o innych promocjach dla klientów mBanku:

Konto za 0 zł plus 100 zł w prezencie przy otwarciu konta, roczna subskrypcja G2A Plus – która obniża cenę wszystkich gier na platformie G2A.COM. Dodatkowo karta płatnicza zaprojektowana specjalnie dla Klienta, eKarta wirtualna, Cyber Rescue – pomoc specjalisty jako ratunek, w sytuacji utraty dostępu do konta gracza. TRWA – 8.04.2021 r. do 30.06.2021 r Czytaj dalej…


140 zł w promocji „I możesz więcej – IV edycja”.
 eKonto możliwości jest darmowym rachunkiem dla każdego, kto skończył 18 lat, ale nie osiągnął jeszcze 24. roku życia. Konto dla młodych jest uruchamiane wraz z bezpłatną kartą płatniczą z własnym zdjęciem lub projektem. Ponadto bank gwarantuje 0 zł za wypłaty z bankomatów w całej Polsce. Czytaj dalej…

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Zgarnij premię z eKontem – IV edycja”
Zarejestruj się >

O banku

logo mbanku
LOGO MBANKU

mBank SA (dawniej Bank Rozwoju Eksportu Spółka Akcyjna w skrócie BRE Bank SA) – bank uniwersalny, założony w 1986 jako Bank Rozwoju Eksportu, piąta pod względem wartości aktywów instytucja finansowa w Polsce. Oferuje bankowość detaliczną, inwestycyjną, rozwiązania dla przedsiębiorców oraz usługi bankowości prywatnej. Od 2007 operuje na trzech rynkach: w Polsce, Czechach i na Słowacji. Na koniec III kwartału 2016 mBank obsługiwał prawie 5,3 mln klientów detalicznych i 20,7 tys. klientów korporacyjnych. CZYTAJ DALEJ

Źródło: strona mBanku

by
Dziennikarka z doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
IKO. Aplikacja PKO BP i Inteligo 900 zł premii za transakcje kartą płatniczą w promocji + 400 zł za terminal

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn