eKonto osobiste w mBanku: nowoczesny i tani rachunek z szansą na 250 zł premii!

kobieta i mężczyzna Konta iosobiste

eKonto osobiste w mBanku: nowoczesny i tani rachunek z szansą na 250 zł premii! Podstawowy rachunek osobisty dla dorosłych klientów mBanku to propozycja, która łączy w sobie funkcjonalność z szansą na zysk. eKonto osobiste to nie tylko niskie opłaty, nowoczesne rozwiązania i atrakcyjne usługi towarzyszące, ale także prawdziwa gratka dla łowców promocji. Teraz do zgarnięcia 250 zł!

Przejdź na stronę banku >

Chyba nic tak nie buduje popularności banku specjalizującego się w ofercie dla klientów detalicznych jak ciekawa oferta kont osobistych. mBank zdaje się rozumieć tę zasadę, o czym świadczy jego propozycja ROR-u dla osób pełnoletnich – eKonto osobiste. Aktualnie za jego założenie możesz zgarnąć atrakcyjną premię. Dodatkowo, niejako przy okazji, możesz cieszyć się z 1,8% na rachunku Moje cele służącym do autooszczędzania.

eKonto osobiste to produkt dość uniwersalny, którego zalety mogą przypaść do gustu wielu różnym klientom. Nie oznacza to jednak, że jest to rachunek dla każdego. Kluczowa przy jego ocenie jest kwestia indywidualnych potrzeb. A zatem: kto powinien rozważyć skorzystanie z eKonta osobistego, a komu polecamy raczej rozejrzenie się za inną ofertą?

Pełna analiza eKonta osobistego mBanku premii!


Ile będzie Cię kosztowało eKonto osobiste?

Niezależnie od tego, czy z rachunku zamierzasz korzystać regularnie czy okazjonalnie, koniecznie zapoznaj się z podstawowymi opłatami. Jak w tym kontekście wypada eKonto

Konto

Przeznaczenie konta

konto osobiste dla osób powyżej 18. r.ż

.Oprocentowanie rachunku 0%

Opłata za otwarcie konta 0 zł

Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku 0 zł

Karta

Typy kart płatniczych

 • Mastercard Debit PayPass
 • Visa Electron payWave

Funkcjonalność karty

 • płatności zbliżeniowe
 • płatności internetowe
 • cashback
 • 3D Secure
 • wielowalutowość
 • własny wizerunek karty (z kartą Visa Foto)
 • możliwość odpłatnego ubezpieczenia karty (koszt 4,90 zł miesięcznie)
 • program rabatowy Mastercard Bezcenne chwile, Visa Oferty oraz moneyback w ramach programu mOkazje

Opłata za wydanie karty 0 zł

Opłata za odnowienie karty 0 zł

Miesięczna opłata za kartę 0 zł / 7 zł Możliwość uniknięcia opłaty za kartę a opłaty unikniesz, jeżeli wykonasz transakcje bezgotówkowe na min. 350 zł/mies.

Płatność kartą za granicą:

karty Mastercard:

 • 3% za przewalutowanie transakcji kartą bez usługi wielowalutowej
 • 0,5% za przewalutowanie transakcji kartą z uruchomioną usługą wielowalutową

karty Visa:

 • 5,9% za przewalutowanie transakcji kartą bez usługi wielowalutowej
 • 3,5% za przewalutowanie transakcji kartą z uruchomioną usługą wielowalutową

Bankomaty i operacje gotówkowe

Wypłata z bankomatów w Polsce

 • 0 zł – jeżeli wypłacana kwota wynosi min. 100 zł
 • 2,50 zł – jeśli wypłacana kwota jest niższa niż 100 zł

Wypłata z bankomatu w Polsce Blikiem

0 zł – Wypłata z bankomatów za granicą

0 zł + opłata za przewalutowanie transakcji od 3% (Mastercard) do 5,9% (Visa) za przewalutowanie

Wpłata gotówki we wpłatomacie

 • 0 zł – wpłata gotówkowa we wpłatomatach sieci mBanku, Planet Cash, Cashline
 • 0,5%, min. 5 zł – sieć Euronet

Cashback 0 zł

Wpłata gotówki w oddziale banku 10 zł

Wypłata gotówki w oddziale banku 10 zł

Przelewy

Zwykły przelew internetowy 0 zł

Przelew natychmiastowy 5 zł

Zlecenie stałe 0 zł

Polecenie zapłaty

 • 0 zł – realizacja 
 • 2 zł – miesięczna opłata za korzystanie z polecenia zapłaty

Zwykły przelew w oddziale banku 6 zł

Koszt przelewu SEPA 0 zł (spread na EUR ok. 5,8%)

Koszt przelewu (zagranicznego) SWIFT 0,35% kwoty przelewu, min. 25 zł, maks. 200 zł

Kody SMS (autoryzacja operacji) 0 zł

Przelew na telefon Blik 0 zł

Przejdź na stronę banku >

eKonto w mBanku – lista darmowych operacji – eKonto osobiste w mBanku: nowoczesny i tani rachunek z szansą na 250 zł premii!

Zapewne zauważyłeś, że w ramach rachunku otrzymujesz wiele operacji, za które bank nie pobiera opłaty. Prowadzenie rachunku jest całkowicie bezpłatne, podobnie jak przelewy internetowe, przelewy na telefon Blik, zlecenia stałe czy wpłaty gotówki we wpłatomatach sieci mBanku, Cashline oraz Planet Cash. Z kolei opłaty za obsługę karty łatwo będziesz mógł uniknąć, wykonując transakcje bezgotówkowe kartą (lub Google Pay/Apple Pay) min. 350 zł/mies. Niezwykle pozytywny jest też fakt, że bank całkowicie zrezygnował z pobierania opłat za wypłaty z zagranicznych bankomatów (pozostały jedynie koszty przewalutowania).

eKonto osobiste w sam raz dla ceniących nowoczesne rozwiązania

Podstawą korzystania z eKonta osobistego jest bankowość internetowa i mobilna. Nic więc dziwnego, że mBank dołożył wiele starań, aby klient mBanku mógł w wygodny sposób korzystać z nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

Przede wszystkim osoby ceniące sobie wygodę dokonywania transakcji z pewnością docenią dostępność w mBanku takich metod płatności jak Blik, Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay i Fitbit Pay.

Zarówno bankowość internetowa, jak i mobilna mBanku są dobrze oceniane przez użytkowników. W serwisie internetowym poza oczywistymi, codziennymi funkcjami (historia, przelewy, zlecenia stałe) możesz zawnioskować o dodatkowe produkty banku (np. lokatę), złożyć wniosek o 500+ lub wyprawkę szkolną, a także założyć ePUAP. W kwestii bezpieczeństwa łatwo zmienisz hasło do konta, PIN karty lub w ogóle zablokujesz do niej dostęp.

Aplikacja mobilna również umożliwia codzienne wygodne korzystanie z konta, np. szybkie zatwierdzanie operacji jednym kliknięciem, przełączenie się między profilem osobistym a biznesowym, sprawdzanie salda rachunku, historię operacji, itp.

Przejdź na stronę banku >

O banku

logo mbanku
LOGO MBANKU

mBank SA (dawniej Bank Rozwoju Eksportu Spółka Akcyjna w skrócie BRE Bank SA) – bank uniwersalny, założony w 1986 jako Bank Rozwoju Eksportu, piąta pod względem wartości aktywów instytucja finansowa w Polsce. Oferuje bankowość detaliczną, inwestycyjną, rozwiązania dla przedsiębiorców oraz usługi bankowości prywatnej. Od 2007 operuje na trzech rynkach: w Polsce, Czechach i na Słowacji. Na koniec III kwartału 2016 mBank obsługiwał prawie 5,3 mln klientów detalicznych i 20,7 tys. klientów korporacyjnych. CZYTAJ DALEJ

by
Dziennikarka z doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
Promocja nieaktualna. Konto Otwarte na Ciebie w promocji "Bankowo rowerowo" z bonusem 200 zł Moje ING mobile. Aplikacja ING Banku Śląskiego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn