eKonto w mBanku premia 160 zł i 2% do kwoty 10 000 zł do automatycznego oszczędzania na Moje cele

mężczyzna z rodziną

eKonto w mBanku to premia 160 zł oraz 2% do kwoty 10 000 zł. do autooszczędzania na Moje cele. Wspaniale! Sprawdźmy zatem parametry tego konta.

Spis treści:

Sposoby autooszczędzania

Specyfika rachunków do autooszczędzania sprawia, że istotne znaczenie ma tu sam mechanizm odkładania “końcówek” od transakcji. Idealną sytuacją będzie, kiedy możemy oszczędzać nie tylko na zaokrągleniach, ale także poprzez odkładanie ustalonego procentu czy określonej kwoty od każdej transakcji. Na tym koncie jest to możliwe. Wystarczy ustawić zlecenie stałe na swoim nowootwartym bezpłatnym koncie.

eKonto w mBanku – informacje ogólne

Do promocji możesz przystąpić od 1.10.2020 r. do 27.01.2021 r. Promocja trwa od 1.10.2020 r. do 31.05.2021 r.

W Promocji możesz wziąć udział jeśli jesteś nowym klientem i jeśli od 01.01.2017 r. nie byłeś lub nadal nie jesteś Posiadaczem lub Współposiadaczem:
a) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub
b) rachunku oszczędnościowego o numerach 1140 2004 lub 1140 2017.

Niestety przekształcenie rachunku indywidualnego na rachunek wspólny spowoduje, że przestaniesz być Uczestnikiem Promocji.

Weź udział w promocji

Możesz przystąpić do tej promocji jeśli spełnisz poniższe warunki:


1) jesteś nowym Klientem Banku,
2) złożysz promocyjny wniosek o otwarcie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego eKonto osobiste, zwanego dalej eKontem promocyjnym, wraz z wnioskiem o wydanie karty debetowej, zwanej dalej kartą promocyjną,
3) zaakceptujesz na ww. wniosku oświadczenie, którego treść znajduje się w części „X. Oświadczenia”,
4) zawrzesz z Bankiem umowę o prowadzenie bankowych rachunków dla osób fizycznych, zwaną dalej Umową – musi to być umowa indywidualna (nie możesz otworzyć konta razem z drugą osobą).

Jak zdobyć premię czyli 160 zł za eKonto w mBanku

Łączna wartość Premii jaką możesz uzyskać to maksymalnie 160 zł.

Jak zdobyć 100 zł

Aby otrzymać 100 zł:

Do 27 stycznia 2021 r. złóż wnioseko eKonto osobiste wraz z kartą oraz (opcjonalnie) rachunkiem do automatycznego oszczędzania Moje cele na stronie banku. Pamiętaj o wymaganych oświadczeniach i akceptacji regulaminu.

  1. Podpisz umowę w obecności kuriera lub w placówce (zgodnie z wyborem dokonanym we wniosku).
  • w ciągu 7 dni od momentu otwarcia rachunku zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 1000 zł oraz
  • do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia eKonta osobistego wykonaj przynajmniej 5 transakcji kartą lub Blikiem na dowolną kwotę.

2. Aby otrzymać dodatkowo 2 x 30 zł, spełnij te same warunki aktywności również w dwóch kolejnych miesiącach osobno.

Premie w wysokości 100 zł, 30 zł i 30 zł wpłyną na Twoje konto oddzielnie, każda w terminie do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków ich otrzymania.

Weź udział w promocji

Jak widzimy warunki, aby dostać premię nie są zbyt obciążające. Wystarczy na chwilę przelać 1000 zł na konto, pójść do swojego sklepu poprosić ekspedientkę o możliwość zakupienia np lizaka 5 razy i po sprawie. Tak to w rzeczywistości wygląda. To co w dalszej części proponuje nam bank jest jeszcze atrakcyjniejsze. Spójrzmy!

Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele

Dodatkowo, nagrodą w Promocji jest promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele w wysokości 2% do kwoty 10 000 zł. Będzie ono obowiązywać od dnia otwarcia Twojego rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele przez 3 kolejne pełne miesiące kalendarzowe. Promocyjne oprocentowanie zostanie Ci naliczone, jeśli suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Weryfikacja odbędzie się ostatniego dnia miesiąca roboczego.

Na Moje cele trafia reszta z wykonywanych transakcji, więc wcale nie musisz myśleć o jego zasilaniu. Wcześniej ustaw tylko, czy ma to być określona kwota, czy procent od płatności.

Warto wiedzieć, że możliwe jest też zasilanie konta Moje cele zleceniem stałym, niekoniecznie muszą to być resztki z płatności.

Opłaty za eKonto

Z tabeli jasno wynika, że eKonto jest całkowicie bezpłatne jeśli dokonasz jednej jakiekolwiek transakcji.

tabela opłat za konto
Moje Konto.pl

Weź udział w promocji

Inne propozycje od mBanku

KONTO OSZCZĘDNOŚCIOWE CZYTAJ DALEJ…
KONTO WALUTOWE CZYTAJ DALEJ…

Drukuj

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „eKonto z premią – X edycja”
  2. Regulamin promocji „Moje Cele z oprocentowaniem 2%”

Weź udział w promocji

O banku

mBank SA (dawniej Bank Rozwoju Eksportu Spółka Akcyjna w skrócie BRE Bank SA) – bank uniwersalny, założony w 1986 jako Bank Rozwoju Eksportu, piąta pod względem wartości aktywów instytucja finansowa w Polsce. Oferuje bankowość detaliczną, inwestycyjną, rozwiązania dla przedsiębiorców oraz usługi bankowości prywatnej. Od 2007 operuje na trzech rynkach: w Polsce, Czechach i na Słowacji. Na koniec III kwartału 2016 mBank obsługiwał prawie 5,3 mln klientów detalicznych i 20,7 tys. klientów korporacyjnych. CZYTAJ DALEJ…

Drukuj

Related Posts

by
Dziennikarka z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
Santander Bank Polska Nest Lokata Witaj na 2,5% w Nest Banku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


The maximum upload file size: 64 MB.
You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other.

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn

Najnowsze posty