ekonto walutowe

kobieta leży na brzuchu na podłodze ma przed sobą laptopa i trzyma kartę bankomatową mbanku

Za otwarcie konta w mBanku 140 zł, 2,5% na lokacie oraz bardzo atrakcyjny Program Poleceń.Takie właśnie prezenty nam funduje mBank, ale jakim kosztem? Zobaczmy opłaty i warunki.

źródło: strona mBanku

Jak widzimy warunki aby dostać 100 zł oraz 40 zł nie są zbyt obciążające. Wystarczy na chwilę przelać 1000 zł na konto, pójść do swojego sklepu poprosić ekspedientkę o możliwość zakupienia lizaka 5 razy i po sprawie. Tak to w rzeczywistości wygląda. To co w dalszejj części proponuje nam bank jest jeszcze atrakcyjniejsze. Spójrzmy.

Co jeszcze zyskasz dzięki ekonto walutowe ?


W przypadku transakcji bezgotówkowych i wypłat gotówki za granicą w walucie innej niż waluta, w której jest prowadzony rachunek bank pobiera:
1. kartą debetową Mastercard – mBank pobiera dodatkowo prowizję za przewalutowanie transakcji w wysokości 3% od wartości transakcji. W przypadku transakcji dokonanych kartami Mastercard, na których została włączona Usługa wielowalutowa, wysokość prowizji za przewalutowanie wynosi 0,5% od wartości transakcji.

2. kartą debetową Visa – mBank pobiera dodatkowo prowizję za przewalutowanie transakcji w wysokości 5,9% od wartości transakcji. W przypadku gdy transakcji dokonanych kartami Visa, na których została włączona Usługa wielowalutowa, wysokość prowizji za przewalutowanie wynosi 3,5% od wartości transakcji.
W przypadku transakcji bezgotówkowych i wypłat gotówki dokonanych w walucie innej niż waluta, w której prowadzony jest rachunek, mBank pobiera dodatkowo prowizję za przewalutowanie transakcji w wysokości 3% wartości transakcji.

Weź udział w promocji

Program ,,PolecamBank”


Program PolecamBank edycja 1/2020 trwa od 2.03.2020 r. do 1.09.2020 r. Polega na przyznaniu Premii za polecenie założenia przez każdego Nowego Klienta rachunku w mBanku SA.
Wysokość Premii jest uzależniona od rodzaju poleconego rachunku w mBanku:
– 100 zł Premii za polecenie założenia przez każdego Nowego Klienta rachunku osobistego eKonto osobiste w mBanku SA;
– 200 zł Premii za polecenie założenia przez każdego Nowego Klienta rachunku osobistego mKonto Intensive w mBanku SA;
– 75 zł Premii za polecenie założenia przez każdego Nowego Klienta rachunku osobistego eKonto możliwosci w mBanku SA;
– 200 zł Premii za polecenie założenia przez każdego Nowego Klienta rachunku firmowego w mBanku SA lub rachunku bieżącego mBiznes Konto Standard wraz z założeniem firmy z mBankiem.

Warunkiem wypłaty Premii PolecamBank jest spełnienie następujących warunków:

  • zaloguj się do serwisu transakcyjnego lub aplikacji mobilnej (od wersji 3.34.), zarejestruj się w Programie Polecam Bank, przystąp do edycji 1/2020 jako Uczestnik Programu i stwórz swój identyfikator poleceń.
  • zaproś Nowego Klienta do mBanku – wyślij do niego link, który zawiera Twój identyfikator poleceń.
  • aktywnie korzystaj z rachunku osobistego tzn. do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu w którym Nowy Klient otworzył konto zapłać 5 razy kartą debetową wydaną do rachunku w placówkach handlowych lub usługowych (nie dotyczy wypłat z bankomatu) honorujących płatności kartą.
  • -Nowy Klient, którego zaprosiłeś do Programu, i któremu poleciłeś rachunek, we wniosku wpisze Twój identyfikator polecenia. Podpisze umowę o prowadzenie rachunku i zamówi kartę do rachunku. – Nowy Klient będzie aktywnie korzystał z rachunku, tzn. do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym Nowy Klient otworzył rachunek zapłaci 5 razy kartą debetową wydaną do rachunku w placówkach handlowych lub usługowych (to nie dotyczy wypłat z bankomatu) honorujących płatności kartą.

Zyskasz: CyberRescue

Bezpłatny, całodobowy dostęp do specjalistów, którzy udzielą wsparcia w zakresie bezpiecznego korzystania z Internetu.

Zyskasz: Wygodną aplikację mobilną

Możliwość samodzielnego tymczasowego blokowania i odblokowywania karty jednym kliknięciem.

Zyskasz: Usługę wielowalutową

Możesz płacić swoją kartą do konta w wielu walutach na atrakcyjnych warunkach.

Wyznacz sobie cele (Lokata)


Dzięki promocyjnemu oprocentowaniu 2,5% i tzw funkcji automatycznego odkładania (przy płaceniu kartą, robieniu przelewu czy wypłacie pieniędzy
z bankomatu małe kwoty zasilają Twój cel) oszczędzasz

Do promocji możesz przystąpić od 28.05.2020 r. do 30.09.2020 r. Promocja trwa od 28.05.2020 r. do 31.01.2021 r. Zapoznaj się z regulaminem. Spełnij wszystkie warunki promocji i odbierz premię.

Przydatne dokumenty

Szczegółowe warunki uczestnictwa w Programie oraz warunki otrzymania Premii  www.mbank.pl/indywidualny/promocje/programy/polecambank.

Szczegółowe informacje oraz warunki korzystania z usługi wielowalutowej dostępne są w „Regulaminie kart debetowych dla osób fizycznych i klientów Private Banking w ramach bankowości deta- licznej mBanku S.A.” dostępnyna stronie www.mbank.pl/indywidualny/uslugi/uslugi/usluga-wielowalutowa/.

Weź udział w promocji

Opracowała mgr Ewa Rusek
Źródło: strona mBanku

by
Dziennikarka z doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
Słownik pojęć bankowych Płatności pay-by-link - szybkie i wygodne przelewy online (PayU, Dotpay, Przelewy24)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn