Finansowa Rewolucja 150 zł od Citi Handlowy.

kobieta czyta coś w telefonie i się uśmiecha


Finansowa Rewolucja- edycja IV od Citi Handlowy to nowa odsłona CitiKonta. 150 zł na powitanie oraz 10 darmowych wysyłek z Paczkomatów InPost. Rewelacja!

Podstawowe informacje – Finansowa Rewolucja

Finansowa Rewolucja- edycja IV” jest dostępna dla 2000 pierwszych Klientów, którzy do 28.02 2021 r. zawrą z bankiem Umowę Produktów Depozytowych, otworzą na jej podstawie Konto Osobiste CitiKonto i spełnią warunki opisane w regulaminie oferty.

Z oferty wyłączone są m.in. osoby wnioskujące o nowe konto, które po 01.01.2020 r. do dnia rozpoczęcia obowiązywania oferty posiadały samodzielnie lub jako współposiadacz konto osobiste lub rachunek oszczędnościowy.

Pełna lista wyłączeń jest dostępna w Regulaminie oferty. Oferta „CitiKonto. Finansowa Rewolucja- edycja IV” nie łączy się z innymi ofertami specjalnymi dotyczącymi Konta. Prowadzenie konta oznacza prowadzenie rachunku płatniczego

1 miejsce w rankingu „darmowych kont bankowych” money.pl z dnia 28.10.2020r. ; 1 miejsce w rankingu finanse rankomat.pl z dnia 26.10.2020r.; 1 miejsce w rankingu ebroker.pl z dnia 02.11.2020r.; 1 miejsce w rankingu bankier.pl z dnia 16.11.2020r.

Konto za zero zł

Codzienna bankowość za 0 zł

0 zł za prowadzenie konta

0 zł za wypłaty z bankomatów Citi

0 zł za pierwsze 3 przelewy Express Elixir w miesiącu

0 zł za kartę do konta z usługą wielowalutową

0 zł za 4 pierwsze wypłaty z bankomatów innych niż Citi w miesiącu

0 zł za przelewy krajowe w Citibank Online lub Citi Mobile

Korzystne kursy walut

Pamiętaj, że najwięcej zyskasz, wymieniając waluty od poniedziałku do piątku.

strona banku

Kursy walut obowiązujące w dniu 2021-02-05, 16:30:00

Kursy dla transakcji na kwotę min. 1 USD (lub jej równowartości w innej walucie) zmieniamy na bieżąco zgodnie z aktualnymi kursami rynkowymi (od niedzieli od godziny 23.00 do piątku do godziny 23.00, przez całą dobę, wyłączeniem dni świątecznych).

Otwórz konto online

Jak zdobyć 150 zł i 10 kodów InPost

 • NAGRODA 1
  50 zł i 8 kodów InPost. Przelej swoje wynagrodzenie przynajmniej 1 raz w kwocie min. 2 000 PLN do końca 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta.
 • NAGRODA 2
  50 zł za wpłatę. Wpłać na konto min. 100 PLN + Zaloguj się min. 1 raz do aplikacji mobilnej banku do końca 2 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta.
 • NAGRODA 3
  50 zł za transakcję mobilną. Zapłać za swoje zakupy Google/Apple Pay w kwocie min. 100 PLN do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta.
 • NAGRODA 4
  2 kody InPost. Wyraź zgodę na przesyłanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej
Drukuj

Otwórz konto online

Załóż konto online

Sprawdź jak nadać swoją paczkę z InPost Szybkie Nadania.
Każdy kod pozwala na nadanie jednej, dowolnej przesyłki poprzez platformę SzybkieNadania.pl
Termin ważności kodów – 30 października 2021.

Oferta limitowana, obowiązuje od 23 stycznia 2021 r. do 28 lutego 2021 r. Szczegółowe warunki otrzymania benefitów określonych w ofercie specjalnej dla nowych Klientów Banku zawarte są w Regulaminie „CitiKonto. Finansowa Rewolucja – edycja IV” .

Oferta promocyjna jest dostępna w kanale online dla osób otwierających konto poprzez weryfikacje biometryczna, w przypadku wyboru kuriera – oferta promocyjna nie obowiązuje.

Źródło: strona banku

Dodatkowe korzyści

strona banku

Inne propozycje Citi Banku

O banku

logo city handlowy

Bank powstał w 1870 r. jako prywatna instytucja i jest najstarszym bankiem komercyjnym w Polsce. W czasach PRL posiadał monopol na obsługę transakcji polskiego handlu zagranicznego i dopiero w 1989 r. utracił tę uprzywilejowaną pozycję.

W 2000 r. w strukturze akcjonariatu nastąpiły znaczące zmiany: ¾ akcji Handlowego nabyła globalna grupa finansowa Citigroup, a bank stał się jej częścią. W 2001 r. nastąpiło formalne połączenie Banku Handlowego z Citibankiem i odtąd na rynku funkcjonuje nazwa Citi Handlowy (jednak formalną nazwą pozostaje Bank Handlowy). CZYTAJ DAEJ…

Źródło: strona Banku Citi Handlowy

Drukuj
by
Dziennikarka z doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
300 zł do Biedronki od CITI HANDOWY Promocja zakończona. 2000 za Konto osobiste Citigold

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn