Fotowoltaika – instalacje fotowoltaiczne z kredytem RRSO 0%, z bezpłatnym doradztwem fotowoltaicznym oraz wsparciem w pozyskaniu dofinansowania z programu „Mój prąd”.

przeźroczysty dom fotowoltaika

Fotowoltaika

Chcesz produkować własną energię elektryczną lub po prostu płacić mniej za prąd? Pomyśl o instalacji fotowoltaicznej od TAURONA! Pomożemy Ci na każdym etapie inwestycji – od zaplanowania, przez uzyskanie finansowania, po montaż. Oferujemy indywidualny dobór rozwiązania na podstawie bezpłatnego audytu fotowoltaicznego nieruchomości i analizy zapotrzebowania na energię elektryczną. Instalacje najwyższej klasy montujemy z udziałem zaufanych partnerów zarówno na powierzchniach dachowych, jak i na gruncie. Dzięki współpracy z bankiem Credit Agricole możesz liczyć m. in. na kredyt RRSO 0 %. Udzielamy również wsparcia w zakresie licznych programów dofinansowania mikroinstalacji. Sprawdź rozwiązania, jakie przygotowaliśmy dla Ciebie i korzystaj z energii najlepszej pod słońcem.

Wejdz Na tą stronę, aby dowiedzieć się więcej na temat tego wspaniałego rozwiązania.

by
Dziennikarka z doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
Mój Tauron Promocje dla firm Idea Money

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn