HIT! Do 720 zł za konto osobiste od Santander Bank Polska

maka z córką konta osobiste

HIT! Do 720 zł za konto osobiste od Santander Bank Polska. Santander Bank Polska ponownie zachęca do otwarcia konta osobistego. Tym razem za ten ruch i aktywne bankowanie przez 3 miesiące dostaniesz 250 zł premii. To tylko jedna z nagród jaką możesz otrzymać od Santandera. Czeka jeszcze 50 zł za otwarcie ROR z polecenia i tyle samo za podpięcie karty do programu Bezcenne Chwile, ponadto 70 zł do wykorzystania na CCC.eu. Jest jeszcze możliwość, byś odzyskał nawet 300 zł w ciągu roku za domowe rachunki. W sumie możesz więc zdobyć nawet 720 zł!

Santander Bank Polska znany jest z hojnego nagradzania swoich klientów, zarówno na początku współpracy, jak i później. Przekonuje o tym pakiet promocji dostępnych w sierpniu.

W akcji „250 zł z Kontem” do zgarnięcia jest wspomniana kwota, którą bank wypłaci jednorazowo po 3 miesiącach korzystania z rachunku. Zdobycz możesz powiększyć o 50 zł, otwierając konto w ramach programu poleceń i o kolejne 50 zł za zarejestrowanie karty w programie Bezcenne Chwile.

Z kolei w promocji „Mogę więcej z Kontem Jakie Chcę lub Kontem Select – edycja II” za sam fakt otwarcia ROR otrzymasz też 70 zł do wykorzystania w sklepie internetowym CCC.eu.

Już jako klient Santandera, będąc posiadaczem Konta Jakie Chcę, będziesz miał możliwość odzyskania nawet 300 zł w ciągu roku, regulując domowe rachunki z konta tego typu. Łącznie do zdobycia jest więc nawet 720 zł

Przejdźmy zatem do omówienia szczegółów.

Kto może wziąć udział w promocji? – HIT! Do 720 zł za konto osobiste od Santander Bank Polska

Organizator stawia uczestnikom kilka warunków. Po pierwsze, muszą to być osoby pełnoletnie posiadające polskie obywatelstwo i miejsce zamieszkania na terytorium Polski.

Po drugie, z udziału wykluczone są osoby, które od 1 sierpnia 2020 r. posiadały w Santander Banku konto osobiste (również jako współwłaściciele) oraz te, które po 1 kwietnia 2019 r. uczestniczyły w dowolnej promocji Konta Jakie Chcę (także w wersji dla Młodych) lub Konto Select.

Jeżeli natomiast posiadasz jakiś inny produkt Santandera (np. konto firmowe lub kartę kredytową), to bez problemu możesz wziąć udział w promocji.

Jak zdobyć 250 zł premii gotówkowej i 70 zł na CCC.eu?

Przejdźmy teraz do zadań, jakie ma przed sobą uczestnik akcji. Na szczęście nie jest ich wiele i są wyjątkowo proste:

Krok 1

Do 31 sierpnia 2021 r. złóż internetowy wniosek o wybrane konto z kartą debetową (wybierz Mastercard – szczegóły niżej), pamiętając o podaniu adresu e-mail oraz numeru telefonu. Kliknij na odpowiednią nazwę rachunku, by przejść do strony banku:

Składając wniosek, pamiętaj o wyrażeniu zgód na kontakt w sprawie realizacji wniosku, w celach marketingowych (elektronicznie i telefonicznie) oraz na przesyłanie korespondencji w formie elektronicznej (EKK, czyli elektroniczny kanał kontaktu).

Krok 2

Program poleceń: Jeśli chcesz zgarnąć dodatkowe 50 zł, w formularzu wpisz kod polecenia.

Krok 3

Do 15 września 2021 r. zawrzyj umowę o wybrany rachunek za pośrednictwem kuriera.

Nagroda

70 zł do wykorzystania na CCC.eu za sam otwarcia Konta Jakie Chcę otrzymasz w wiadomości e-mail w bankowości elektronicznej lub sms-em do końca września.

Krok 4

W każdym z 3 miesięcy po otwarciu konta:

  • zapewnij wpływ na nowo otwarty rachunek w łącznej wysokości min. 1000 zł;
  • wykonaj przynajmniej 1 transakcję bezgotówkową kartą lub Blikiem na kwotę min 10 zł;
  • zaloguj się raz do aplikacji Santander Mobile.

Krok 5

Program poleceń: Jeśli chcesz zgarnąć dodatkowe 50 zł, pamiętaj o spełnieniu warunków aktywności dotyczących tej oferty!

Nagroda

Przelew z nagrodą w wysokości 250 zł otrzymasz na nowo otwarte konto do 31 stycznia 2022 r.

Drukuj

+ 50 zł w programie poleceń

Podstawową premię za otwarcie rachunku w tej promocji – 250 zł – możesz powiększyć o 50 zł, zakładając rachunek z kodem polecenia.

UWAGA: w programie poleceń musisz posiadać kartę debetową! Nie jest ona konieczna w promocji z 250 zł premii, jednak jeśli chcesz zdobyć dodatkowe 50 zł, zamów „debetówkę” w trakcie składania wniosku o rachunek.

Warunki programu poleceń są łatwe – po prostu do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy zaloguj się do aplikacji mobilnej Santandera i wykonaj transakcje kartą oraz Blikiem na min. 300 zł (uwaga: przynajmniej jedna płatność musi być Blikiem).

Kod podaj już we wniosku o rachunek, dokładnie w kroku nr 5, tuż pod niezbędną w promocji zgodą na korespondencję elektroniczną (EKK):

O czym warto wiedzieć?

Zwracamy uwagę na kilka istotnych informacji.

Rzeczy do zaznaczenia we wniosku o konto

Miejsce, w którym musisz zaznaczyć wymagane zgody marketingowe, wygląda tak:

Jesteś studentem? Zaznacz to we wniosku o Konto Jakie Chcę dla Młodych, a bank będzie Ci wysyłał informacje o aktualnych naborach na stypendia. Dzięki nim będziesz mógł rozwinąć swoje kompetencje cyfrowe i umiejętności miękkie, poprawić znajomość języków obcych. Więcej informacji o ofercie edukacyjnej Santandera znajdziesz na stronie santander-grants.com.

Transakcje bezgotówkowe

Co musisz wiedzieć o transakcjach bezgotówkowych kartą lub Blikiem? Liczą się zarówno te wykonane w sklepach stacjonarnych, jak i w Internecie. Nie mogą one zostać anulowane w terminie 7 dni od daty ich wykonania. Co ważne, pod uwagę brana jest data rozliczenia (zaksięgowania) transakcji na rachunku. Zatem jeśli wykonasz je w ostatnich dniach miesiąca, bank najpewniej zaksięguje je na rachunku dopiero na początku kolejnego miesiąca.

Kod na CCC.eu

Kod na CCC.eu możesz wykorzystać do 30 listopada 2021 r. przy zakupach na CCC.eu o wartości min. 200 zł dokonywanych jako zalogowany członek Klubu CCC (jeśli jeszcze do niego nie należysz, musisz wcześniej do niego przystąpić).

Istotne szczegóły

Zwróć również uwagę na to, że powinieneś choć raz zalogować się do aplikacji mobilnej w każdym z trzech miesięcy.

Bonus otrzymasz tylko wtedy, gdy w dniu jego przekazania Twoje konto będzie aktywne i nie odwołałeś wcześniej udzielonych zgód marketingowych.

Premia zwolniona jest z opodatkowania, nie musisz się więc przejmować rozliczeniami z fiskusem.

Premie na początek współpracy

Jak wspomnieliśmy, Santander lubi hojnie nagradzać nowych klientów, Na dodatek bank wymaga bardzo łatwych do zrealizowania warunków aktywności – teraz oprócz wpływu wystarczy zaledwie jedna transakcja kartą na min. 10 zł w miesiącu. Warto także pamiętać, że swój zysk możesz zwiększyć o dodatkowe 50 zł, zakładając konto z polecenia. Nie ma też przeszkód, byś później sam wystąpił w roli polecającego i zgarniał kolejne bonusy.

Konto Jakie Chcę należy do najciekawszych na rynku, przede wszystkim ze względu na łatwe warunki uniknięcia podstawowych opłat. Co ciekawe, promocja świetnie się z nimi wiąże, ponieważ spełniając warunki opisywanej akcji, automatycznie sprawisz, że konto i karta będą bezpłatne w danym miesiącu. A jeśli dodamy do tego premię za opłacanie rachunków oraz darmowe przelewy natychmiastowe, otrzymamy świetny pakiet, nie tylko na okres promocji, ale i na dłuższy czas.

Zdecydowanie warto rozważyć tę propozycję. Powodzenia!

Weź udział w promocji >

Weź udział w promocji >

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin programu „Polecam mój bank – edycja 11”
  2. Regulamin promocji „250 zł z Kontem”
  3. Regulamin promocji „Mogę więcej z Kontem Jakie Chcę lub Kontem Select – edycja II”

O banku Santander Consumer Bank

logo santander consumer bank

Santander Consumer Bank to instytucja specjalizująca w obszarze consumer finance, czyli kredytów dla klientów indywidualnych. Pod obecną nazwą bank działa w Polsce od 2006 r., natomiast w 2011 r. połączył się z AIG Bank Polska. Santander Consumer Polska należy do hiszpańskiej Grupy Santander, której częścią jest również Santader Bank Polska (dawne BZ WBK). Czytaj dalej…

by
Dziennikarka z doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
400 zł do Biedronki za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas + 500 zł za DARMOWĄ kartę kredytową Auchan Direct - Zakupy spożywcze i nie tylko przez Internet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn