Promocja nieaktualna.Karta kredytowa i 300 zł do Biedronki

Kobieta patrzy w górę

Karta kredytowa i 300 zł do Biedronki. Aż 300 zł do Biedronki po spełnieniu warunków! 0 zł za wydanie i obsługę karty głównej, opcja rozłożenia każdego zakupu powyżej 100 zł na komfortowe raty. Sprawdźmy to!

Informacje ogólne ( Karta kredytowa i 300 zł do Biedronki)

Oferta z kartą Citi Simplicity, tylko dla nowych klientów, obowiązuje do 31.12.2020 r.


Podstawowe wymagania do wnioskowania o Karta kredytowa i 300 zł do Biedronki: wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł.

Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

REPREZENTATYWNY PRZYKŁAD DLA KARTY KREDYTOWEJ CITIBANK SIMPLICITY. RZECZYWISTA ROCZNA STOPA OPROCENTOWANIA 10,24% (RRSO) PRZY ZAŁOŻENIU: CAŁKOWITA KWOTA KREDYTU (BEZ KREDYTOWANYCH KOSZTÓW) 10000 ZŁ, CAŁKOWITA KWOTA DO ZAPŁATY 10538,28 ZŁ., ZMIENNE OPROCENTOWANIE NOMINALNE 7,2% W SKALI ROKU, CAŁKOWITY KOSZT KREDYTU 538,28 ZŁ. (W TYM OPŁATA ROCZNA ZA WYDANIE KARTY PŁATNICZEJ BĘDĄCEJ KARTĄ GŁÓWNĄ I ZA OBSŁUGĘ KARTY KREDYTOWEJ BĘDĄCEJ KARTĄ GŁÓWNĄ 144 ZŁ, ODSETKI 394,28 ZŁ.), 12 MIESIĘCZNYCH RAT RÓWNYCH W WYSOKOŚCI PO 878,19 ZŁ. KALKULACJA ZOSTAŁA DOKONANA NA DZIEŃ 31/08/2020 NA REPREZENTATYWNYM PRZYKŁADZIE.

Jak skorzystać z WIELKIEJ PROMOCJI Karta kredytowa i 300 zł do Biedronki

1. ZŁÓŻ WNIOSEK Złóż wniosek online!

Skorzystaj z możliwości samodzielnego złożenia wniosku o kartę kredytową. Pamiętaj o konieczności dostarczenia dokumentów dochodowych – więcej informacji na ten temat znajdziesz w Regulaminie Oferty oraz TUTAJ

2. ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się min. 1 raz za pomocą serwisu bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile nie później niż do końca 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę

3. PŁAĆ KARTĄ

Dokonaj transakcji swoją nową kartą o łącznej wartości min. 1000 zł do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę.

4. ODBIERZ NAGRODĘ

Nagrodę w postaci vouchera do sklepów Biedronka o wartości 300 zł otrzymasz w wiadomości Citibank Onlie najpóźniej do 60 dni od momentu, w którym otrzymasz informacje o spełnieniu warunków oferty.

Po spełnieniu tych warunków, w pierwszym roku posiadania karty nie będziesz ponosił opłat za obsługę karty kredytowej, jeśli będziesz wykonywać nią transakcje na minimum 300 zł miesięcznie.

Złóż wniosek online!

Z kartą kredytową Citi Simplicity zyskujesz nie tylko na start

  1. 0 zł za wydanie i obsługę karty – wystarczy, że aktywnie korzystasz (RRSO 10,24%)

W pierwszym roku do zniesienia opłaty za kartę wystarczy dokonać transakcji o wartości min. 300 zł miesięcznie. W kolejnych miesiącach do zniesienia opłaty za kartę minimalna wartość transakcji wynosi 1000 zł.
Jeśli nie dokonasz płatności na wskazaną kwotę, opłata za obsługę karty wyniesie 12 zł miesięcznie – to tylko 40 groszy dziennie!

2. 0 zł za powiadomienia SMS o transakcjach

Dzięki którym będziesz mieć stalą kontrolę nad wydatkami

3. Opcja rozłożenia każdego zakupu powyżej 100 zł na komfortowe raty

Szybki proces – tylko 3 kliknięcia. Bez decyzji kredytowej i kontaktu z doradcą

4. Wygodne płatności telefonem z Apple Pay lub Google Pay.

Dodaj kartę kredytową do aplikacji Google Pay lub Apple Pay i płać wygodnie telefonem.

5. Wyjątkowe oferty w Programie Citi Specials

Zyskaj dostęp do rabatów do 50%, voucherów i niespodzianek u ponad 300 partnerów, w tym zniżki do 20% w ponad 150 restauracjach w Polsce oraz dostęp do przedsprzedaży na największe koncerty

6. Przeżywaj Bezcenne® Chwile z Mastercard®

W ramach programu Citi Specials masz również dostęp do programu Mastercard® Bezcenne® Chwile – dołącz do programu, płać kartą i ciesz się wyjątkowymi przeżyciami

Złóż wniosek online!

DOKUMENTY

Regulamin oferty „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, zyskaj zwrot opłaty rocznej na korzystnych warunkach i otrzymaj voucher do Biedronki”

Dokument dotyczący opłat – Simplicity (15.07.2020)

Tabela Opłat i Prowizji dla Kart Kredytowych Citibank (obowiązuje od dnia 15.07.2020 r.)

Regulamin Kart Kredytowych (obowiązuje od 14.09.2019 r.)

Złóż wniosek online!

Oferta może powtarzać się w przyszłości.

5 rok z rzędu karta Citi Simplicity jest na 1 miejscu w plebiscycie Złoty Bankier.

O banku

logo city bank handlowy

Bank Handlowy powstał w 1870 r. jako prywatna instytucja i jest najstarszym bankiem komercyjnym w Polsce. W czasach PRL posiadał monopol na obsługę transakcji polskiego handlu zagranicznego i dopiero w 1989 r. utracił tę uprzywilejowaną pozycję. CZYTAJ DALEJ…

by
Dziennikarka z doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
Promocja nieaktualna. Karta kredytowa z bonem 300 zł do Allegro Koniec wakacji kredytowych. Lista zmian dla klientów banków 2021

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn