Karta kredytowa z rabatami do 1200zł!

Karta kredytowa citi bank


Karta kredytowa z rabatami do 1200zł! Karta Citi Handlowy to: rabaty do 50% u ponad 300 partnerów, nagrody za punkty i niespodzianki, nieskończone korzyści z jedną kartą kredytową, RRSO 9,59% dla przykładu reprezentatywnego.

Kalkulator oszczędności – Karta kredytowa z rabatami do 1200zł!

Oblicz, ile możesz zaoszczędzić w ramach programu Citi Specials dostępnego z naszą kartą.
OBLICZ >

Jak oszczędzać?

Z tą kartą zyskujesz dostęp do Programu Citi Specials, a w nim: rabaty do 50% u ponad 300 partnerów oraz Program Bezcenne® Chwile, w którym odbierasz nagrody za swoje transakcje.

Przykładowe oferty w programie:


Jak założyć kartę w 3 prostych krokach?

1. ZŁÓŻ WNIOSEK ONLINE NA TEJ STRONIE.

2. ZWERYFIKUJ ZDALNIE SWOJĄ TOŻSAMOŚĆ ROBIĄC ZDJĘCIE DOWODU OSOBISTEGO I ZDJĘCIE TWARZY.

3. KARTĘ OTRZYMASZ POCZTĄ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU.

Nie tylko oszczędności!

WYGODNY KREDYT DO 56 DNI

Korzystaj z wygodnego kredytu nie płacąc odsetek od transakcji bezgotówkowych do 56 dni.

0 ZŁ ZA POWIADOMIENIA SMS O TRANSAKCJACH

Dzięki powiadomieniom SMS m.in. o transakcjach i dacie spłaty salda, masz stałą kontrolę nad swoimi wydatkami.

KOMFORTOWE RATY ONLINE DLA ZAKUPÓW POWYŻEJ 100 ZŁ

Każdą transakcję pow. 100 zł możesz rozłożyć sam na raty w ramach Rat w Karcie. Kilka kliknięć i gotowe. Bez dodatkowych dokumentów.

0 ZŁ ZA WYDANIE I UŻYTKOWANIE KARTY – WTEDY, GDY JEJ UŻYWASZ

Wystarczy, że dokonasz transakcji o wartości min. 1000 zł miesięcznie np., płacąc za zakupy spożywcze, paliwo lub w sklepie internetowym. Jeśli nie dokonasz płatności na wskazaną kwotę, opłata za obsługę karty wyniesie 12 zł miesięcznie – to tylko 40 groszy dziennie!

kalkulator oszczędności

/su_spoiler]

Tytuł spojlera
Wystarczy dodać kartę kredytową do aplikacji Google Pay / Apple Pay i możesz płacić za co chcesz i gdzie chcesz - bez portfela.

INFO

Informacje Prawne

Roczna kwota oszczędności przedstawiona w ramach kalkulatora to symulacja oparta na wewnętrznych danych statystycznych Banku z lipca 2020 roku. Symulacja przygotowana została w oparciu o średnie miesięczne wydatki Klientów Banku, którzy dokonują min. 3 transakcji bezgotówkowych miesięcznie kartą kredytową Citi Simplicity. Roczna kwota oszczędności na karcie Citi Simplicity została oszacowana na podstawie aktualnych oferty partnerów Programu Citi Specials przy założeniu, że wydatki kartą w danych kategoriach będą dokonywane u partnerów Programu, a użytkownik karty będzie aktywnie korzystał z aktualnych ofert.

1200 zł – średnia kwota rocznych oszczędności wynikających z symulacji

Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A. Szczegółowe informacje na temat programu dostępne są w Regulaminie Priceless Specials dostępnym na www.mastercard.pl/specials. Mastercard jest zarejestrowanym znakiem towarowym, a Circles Design jest znakiem towarowym Mastercard International Incorporated.

Szczegółowe informacje o aktualnych ofertach w programie Citi Specials znajdują się na stronie www.online.citibank.pl/citispecials. Aby zbierać punkty w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile należy zapisać się do programu poprzez formularz dostępny po zalogowaniu do serwisu bankowości elektronicznej Citibank Online.

RRSO = Rzeczywista roczna stopa oprocentowania

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,95% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 8000 zł, całkowita kwota do zapłaty 8459,42 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 7,2% w skali roku, całkowity koszt kredytu 459,42 zł. (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 144 zł, odsetki 315,42 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 704,95 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26/02/2021 na reprezentatywnym przykładzie.

Niniejszy materiał reklamowy został wydany jedynie w celach informacyjnych i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.

Bank Handlowy w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Senatorska 16, 00-923 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000001538; NIP 526-030-02-91; wysokość kapitału zakładowego wynosi 522.638.400 złotych; kapitał został w pełni opłacony.

by
Dziennikarka z doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
Aplikacja mobilna mBank Aż 400 zł premii za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas + 500 zł za DARMOWĄ kartę kredytową

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn