Karta Twisto

telefon

Wolisz zapłacić później? Nie ma sprawy.

Karta Twisto. Zapłać część rachunku, a resztę przesuń na następny miesiąc jednym kliknięciem – w aplikacji lub koncie online. Sprawdź ile to kosztuje i zdecyduj.


Twisto to nowoczesna forma płatności. Karta wirtualna dostępna od ręki. Kategoryzacja wydatków. Najlepszy kurs wymiany walut.

Udzielenie i wysokość kredytu uzależnione są od oceny zdolności kredytowej Klienta dokonanej przez kredytodawcę – Twisto Polska sp. z o.o.

Okres obowiązywania Umowy Twisto Kredyt – 121 dni, po czym umowa automatycznie się odnawia.

Jak działa Twisto?

ekran telefonu z apką Twisto

1 – Kupuj z Twisto przez cały miesiąc

Zarejestruj się, to zajmie 2 minuty. Przyznamy Ci bezpłatny miesięczny limit wydatków. Korzystaj z niego, płacąc kartą Twisto w sklepach internetowych, stacjonarnych i wszędzie gdzie potrzebujesz.

Zarejestruj się

2 – Korzystaj za darmo

Na koniec miesiąca zostaną podsumowane Twoje wydatki i od tego czasu masz jeszcze 15 dni na zapłatę. Bez żadnych kosztów.

3 – Przesuń płatność, jeśli potrzebujesz

Jeśli wolisz zapłacić później, możesz łatwo przesunąć płatność na kolejny miesiąc. W aplikacji sprawdzisz z jakim kosztem się to wiąże. Możesz przesunąć do 90 proc. wydatków.

Wykorzystaj miesięczny limit

01 – Rób zakupy korzystając z limitu.

Na koniec miesiąca zostaną podsumowane Twoje wydatki kartą Twisto i zostaniesz poproszony o ich uregulowanie.

02 —Zdecyduj ile chcesz zapłacić

Możesz przesunąć do 90 proc. wydanej kwoty na następny miesiąc. Wybierz, ile chcesz zapłacić od razu i sprawdź koszt odroczenia.

03 —Przesuń płatność na następny miesiąc

Zapłać w terminie pozostałe 10 proc. i korzystaj dalej z dostępnego limitu. Prowizję za odroczenie zapłacisz za dwa miesiące.

Możesz sprawdzić koszty odroczenia płatności tutaj…

Poduszka finansowa

Z Twisto możesz czuć się bezpiecznie w razie nagłych wydatków. Korzystaj z odroczenia zawsze, gdy tego potrzebujesz. Ureguluj minimum 10% wykorzystanego limitu, a prowizję zapłacisz za 2 miesiące.

Bez formalności

Wystarczy kilka kliknięć, aby przesunąć płatność. Bez wychodzenia z domu, formularzy i rozmów z konsultantem. Wszystko zostanie między Tobą i Twoją apką.

Jasne zasady

Przypomnimy Ci o konieczności zapłaty. Nie ponosisz żadnych kosztów w miesiącu, w którym nie przesuwasz płatności.

Zarejestruj się

Kupuj z Twisto

01 — Kup teraz. Aby zrobić zakupy z Twisto wystarczy jeden klik na stronie sklepu. Bez formularzy, zbędnych haseł, numeru PESEL i dodatkowych zmartwień! To banalnie proste!

02 — Sprawdź zakupy. Dzięki Twisto możesz sprawdzić produkt kupiony w internecie, zanim za niego zapłacisz. Chcesz zwrócić swój zakup? Odeślij go do sklepu, a my zajmiemy się resztą. Pieniądze zostaną na Twoim koncie.

03 — Zapłać później. Twisto pozwala Ci zapłacić w ciągu 21 dni, bez opłat oraz bez żadnej rejestracji. Jeśli zechcesz założyć konto będziesz miał na spłatę nawet do 45 dni!

Zarejestruj się

Płać po swojemu z planem Space lub Online!

Plan Online służy tylko do płatności w Internecie. W planie Space zyskujesz wszystkie funkcje Twisto za 9,99 zł/mc

strona Twisto

Jak zacząć korzystać z Twisto?

Teraz znajdziesz praktyczną instrukcję dla rozpoczynających przygodę z Twisto. Zacznij od rejestracji. Korzystając z tego linka, zyskasz szansę na łatwą premię 20 zł na start oraz możliwość udziału w konkursie. W pierwszym kroku podaj swój adres e-mail…

Twisto, rejestracja (mail)

…a następnie ustaw hasło.

Twisto, rejestracja (hasło)

Na ekranie powinno wyświetlić się potwierdzenie naliczenia punktów (ekwiwalent środków finansowych na spłatę należności wobec Twisto). W tym miejscu masz wybór – możesz wypełnić wniosek od razu lub dokończyć później.

Następnym etapem jest wyrażenie zgód marketingowych. Jeśli chcesz zyskać 20 zł we wspomnianej promocji, zaznacz je wszystkie.

Twisto, rejestracja (zgody)

Kolejne kroki to podanie danych osobowych i kontaktowych. Twisto wymaga numeru PESEL oraz dowodu osobistego wnioskodawcy, adresu zamieszkania i numeru telefonu.

Następnie określamy naszą zdolność kredytową. Podajemy informację o swoim wykształceniu, stanie cywilnym, liczbie dzieci, głównym źródle dochodu i jego miesięcznej wysokości, kosztach stałych i opłatach związanych ze spłatą zaciągniętych kredytów.

Później zostaniesz zapytany o limit, jaki chciałbyś otrzymać. Nie musisz się przy tym martwić, że w przypadku nieuzyskania preferowanego limitu cały wniosek zostanie odrzucony. Twisto przyzna po prostu niższą kwotę, jego zdaniem bardziej adekwatną do Twojej sytuacji finansowej.

Na koniec będziesz mógł zawnioskować o fizyczną kartę – wybierz jej kolor (żółty lub ciemnoszary) oraz napis, który będzie umieszczony na jej awersie. Twisto sugeruje w tym przypadku pseudonim, ale tak naprawdę może to być cokolwiek, byleby tekst nie miał więcej niż 15 znaków i nie zawierał polskich liter ani znaków specjalnych.

Twisto, rejestracja (własny napis na karcie)

Po potwierdzeniu wszystkich danych i zaakceptowaniu dokumentów (ich „podpisanie” odbywa się z wykorzystaniem SMS-a weryfikacyjnego), pozostaje czekać na rozpatrzenie wniosku.

Twisto, rejestracja (weryfikacja SMS)

Oczekiwanie może potrwać od zaledwie kilku godzin do kilku dni. Status wniosku sprawdzisz po zalogowaniu na swoje konto przy użyciu adresu e-mail i utworzonego wcześniej hasła. Gdy już oficjalnie dołączysz do grona użytkowników Twisto, pobierz aplikację ze sklepu Google Play lub App Store – dzięki temu będziesz mógł zarządzać kontem z poziomu smartfona w dowolnym miejscu i czasie.

Jak robić zakupy z Twisto?

Kartą Twisto możesz płacić wszędzie tam, gdzie akceptowane są płatności plastikiem od Mastercard, a więc zarówno w sklepach internetowych (Twisto Online) , jak i stacjonarnych (Twisto Space).

Identyczny jest też proces płatności. W przypadku punktów handlowych i usługowych zbliżasz lub wkładasz kartę do terminala, a następnie podajesz PIN, jeśli wymagana jest autoryzacja. Z kolei przy okazji zakupów w Internecie podajesz dane karty. Osobna kategoria to sklepy z płatnością Twisto.

Sklepy z płatnością Twisto Pay = dodatkowe korzyści

Na szczególnie atrakcyjne warunki dokonywania zakupów mogą liczyć klienci sklepów współpracujących z fintechem, które umożliwiają płatności Twisto Pay (sklepy z płatnością Twisto znajdziesz tutaj).

Na spłatę należności za zakupy w tych sklepach użytkownik ma nie 15, ale aż 21 dni (identyczny, wydłużony termin spłaty obowiązuje zresztą w przypadku rachunków na platformie Moje Usługi).

Aktualny konkurs

Najczęściej zadawane pytania:

Na czym polega Twisto Kredyt i czym różni się od konta Twisto i Twisto Free?

Każdy klient rejestrując się w Twisto podpisuje z umowę, która umożliwia mu korzystanie z darmowego konta z limitem kredytowym – Twisto Free. Jeśli zdecydujesz się na przedłużenie spłaty części bezpłatnego limitu na kolejny okres rozliczeniowy i zaakceptujesz oferowane warunki, podpiszesz nową umowę na Twisto Kredyt. Twisto Kredyt da Ci możliwość przesunięcia również kolejnych płatności w przyszłości.

Jaki jest koszt przesunięcia spłaty w ramach Twisto Kredyt?

Koszt przesunięcia na następny okres rozliczeniowy dla każdych 100 zł na wynosi 4,25 zł. Poniesiesz ten koszt wyłącznie wtedy, gdy zdecydujesz się odroczyć płatność na kolejny okres rozliczeniowy. Nic nie płacisz za samą możliwość odroczenia.

W jaki sposób rozwiązać umowę Twisto Kredyt?

Wystarczy zgłosić się do nas na co najmniej 14 dni przed upływem okresu obowiązywania aktualnej umowy. W tym celu możesz wysłać mail na adres kontakt@twisto.pl, zadzwonić na infolinię lub wysłać pisemne wypowiedzenie pocztą. Do zamknięcia umowy niezbędna jest spłata wszystkich zobowiązań w stosunku do Twisto.

Jakie jest RRSO dla Twisto Kredyt?

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla Twisto Kredyt wynosi 63,63%. Przykład: przy całkowitej kwocie kredytu 1500 zł – oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 254,84 zł (w tym prowizja 254,84 zł, odsetki kapitałowe 0 zł), całkowita kwota do spłaty 1 754,84 zł.

Drukuj
by
Dziennikarka z doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
300 zł od Paribas na Allegro za Konto Otwarte na Ciebie + 11500 pkt w mamBONUS Promocja zakończona. Słuchawki OPPO Enco W31 od Citybank

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn