Karta Twisto

telefon

Wolisz zapłacić później? Nie ma sprawy.

Karta Twisto. Zapłać część rachunku, a resztę przesuń na następny miesiąc jednym kliknięciem – w aplikacji lub koncie online. Sprawdź ile to kosztuje i zdecyduj.


Twisto to nowoczesna forma płatności. Karta wirtualna dostępna od ręki. Kategoryzacja wydatków. Najlepszy kurs wymiany walut.

Udzielenie i wysokość kredytu uzależnione są od oceny zdolności kredytowej Klienta dokonanej przez kredytodawcę – Twisto Polska sp. z o.o.

Okres obowiązywania Umowy Twisto Kredyt – 121 dni, po czym umowa automatycznie się odnawia.

Jak działa Twisto?

ekran telefonu z apką Twisto

1 – Kupuj z Twisto przez cały miesiąc

Zarejestruj się, to zajmie 2 minuty. Przyznamy Ci bezpłatny miesięczny limit wydatków. Korzystaj z niego, płacąc kartą Twisto w sklepach internetowych, stacjonarnych i wszędzie gdzie potrzebujesz.

Zarejestruj się

2 – Korzystaj za darmo

Na koniec miesiąca zostaną podsumowane Twoje wydatki i od tego czasu masz jeszcze 15 dni na zapłatę. Bez żadnych kosztów.

3 – Przesuń płatność, jeśli potrzebujesz

Jeśli wolisz zapłacić później, możesz łatwo przesunąć płatność na kolejny miesiąc. W aplikacji sprawdzisz z jakim kosztem się to wiąże. Możesz przesunąć do 90 proc. wydatków.

Wykorzystaj miesięczny limit

01 – Rób zakupy korzystając z limitu.

Na koniec miesiąca zostaną podsumowane Twoje wydatki kartą Twisto i zostaniesz poproszony o ich uregulowanie.

02 —Zdecyduj ile chcesz zapłacić

Możesz przesunąć do 90 proc. wydanej kwoty na następny miesiąc. Wybierz, ile chcesz zapłacić od razu i sprawdź koszt odroczenia.

03 —Przesuń płatność na następny miesiąc

Zapłać w terminie pozostałe 10 proc. i korzystaj dalej z dostępnego limitu. Prowizję za odroczenie zapłacisz za dwa miesiące.

Możesz sprawdzić koszty odroczenia płatności tutaj…

Poduszka finansowa

Z Twisto możesz czuć się bezpiecznie w razie nagłych wydatków. Korzystaj z odroczenia zawsze, gdy tego potrzebujesz. Ureguluj minimum 10% wykorzystanego limitu, a prowizję zapłacisz za 2 miesiące.

Bez formalności

Wystarczy kilka kliknięć, aby przesunąć płatność. Bez wychodzenia z domu, formularzy i rozmów z konsultantem. Wszystko zostanie między Tobą i Twoją apką.

Jasne zasady

Przypomnimy Ci o konieczności zapłaty. Nie ponosisz żadnych kosztów w miesiącu, w którym nie przesuwasz płatności.

Zarejestruj się

Kupuj z Twisto

01 — Kup teraz. Aby zrobić zakupy z Twisto wystarczy jeden klik na stronie sklepu. Bez formularzy, zbędnych haseł, numeru PESEL i dodatkowych zmartwień! To banalnie proste!

02 — Sprawdź zakupy. Dzięki Twisto możesz sprawdzić produkt kupiony w internecie, zanim za niego zapłacisz. Chcesz zwrócić swój zakup? Odeślij go do sklepu, a my zajmiemy się resztą. Pieniądze zostaną na Twoim koncie.

03 — Zapłać później. Twisto pozwala Ci zapłacić w ciągu 21 dni, bez opłat oraz bez żadnej rejestracji. Jeśli zechcesz założyć konto będziesz miał na spłatę nawet do 45 dni!

Zarejestruj się

Płać po swojemu z planem Space lub Online!

Plan Online służy tylko do płatności w Internecie. W planie Space zyskujesz wszystkie funkcje Twisto za 9,99 zł/mc

strona Twisto

Jak zacząć korzystać z Twisto?

Teraz znajdziesz praktyczną instrukcję dla rozpoczynających przygodę z Twisto. Zacznij od rejestracji. Korzystając z tego linka, zyskasz szansę na łatwą premię 20 zł na start oraz możliwość udziału w konkursie. W pierwszym kroku podaj swój adres e-mail…

Twisto, rejestracja (mail)

…a następnie ustaw hasło.

Twisto, rejestracja (hasło)

Na ekranie powinno wyświetlić się potwierdzenie naliczenia punktów (ekwiwalent środków finansowych na spłatę należności wobec Twisto). W tym miejscu masz wybór – możesz wypełnić wniosek od razu lub dokończyć później.

Następnym etapem jest wyrażenie zgód marketingowych. Jeśli chcesz zyskać 20 zł we wspomnianej promocji, zaznacz je wszystkie.

Twisto, rejestracja (zgody)

Kolejne kroki to podanie danych osobowych i kontaktowych. Twisto wymaga numeru PESEL oraz dowodu osobistego wnioskodawcy, adresu zamieszkania i numeru telefonu.

Następnie określamy naszą zdolność kredytową. Podajemy informację o swoim wykształceniu, stanie cywilnym, liczbie dzieci, głównym źródle dochodu i jego miesięcznej wysokości, kosztach stałych i opłatach związanych ze spłatą zaciągniętych kredytów.

Później zostaniesz zapytany o limit, jaki chciałbyś otrzymać. Nie musisz się przy tym martwić, że w przypadku nieuzyskania preferowanego limitu cały wniosek zostanie odrzucony. Twisto przyzna po prostu niższą kwotę, jego zdaniem bardziej adekwatną do Twojej sytuacji finansowej.

Na koniec będziesz mógł zawnioskować o fizyczną kartę – wybierz jej kolor (żółty lub ciemnoszary) oraz napis, który będzie umieszczony na jej awersie. Twisto sugeruje w tym przypadku pseudonim, ale tak naprawdę może to być cokolwiek, byleby tekst nie miał więcej niż 15 znaków i nie zawierał polskich liter ani znaków specjalnych.

Twisto, rejestracja (własny napis na karcie)

Po potwierdzeniu wszystkich danych i zaakceptowaniu dokumentów (ich „podpisanie” odbywa się z wykorzystaniem SMS-a weryfikacyjnego), pozostaje czekać na rozpatrzenie wniosku.

Twisto, rejestracja (weryfikacja SMS)

Oczekiwanie może potrwać od zaledwie kilku godzin do kilku dni. Status wniosku sprawdzisz po zalogowaniu na swoje konto przy użyciu adresu e-mail i utworzonego wcześniej hasła. Gdy już oficjalnie dołączysz do grona użytkowników Twisto, pobierz aplikację ze sklepu Google Play lub App Store – dzięki temu będziesz mógł zarządzać kontem z poziomu smartfona w dowolnym miejscu i czasie.

Jak robić zakupy z Twisto?

Kartą Twisto możesz płacić wszędzie tam, gdzie akceptowane są płatności plastikiem od Mastercard, a więc zarówno w sklepach internetowych (Twisto Online) , jak i stacjonarnych (Twisto Space).

Identyczny jest też proces płatności. W przypadku punktów handlowych i usługowych zbliżasz lub wkładasz kartę do terminala, a następnie podajesz PIN, jeśli wymagana jest autoryzacja. Z kolei przy okazji zakupów w Internecie podajesz dane karty. Osobna kategoria to sklepy z płatnością Twisto.

Sklepy z płatnością Twisto Pay = dodatkowe korzyści

Na szczególnie atrakcyjne warunki dokonywania zakupów mogą liczyć klienci sklepów współpracujących z fintechem, które umożliwiają płatności Twisto Pay (sklepy z płatnością Twisto znajdziesz tutaj).

Na spłatę należności za zakupy w tych sklepach użytkownik ma nie 15, ale aż 21 dni (identyczny, wydłużony termin spłaty obowiązuje zresztą w przypadku rachunków na platformie Moje Usługi).

Aktualny konkurs

Najczęściej zadawane pytania:

Na czym polega Twisto Kredyt i czym różni się od konta Twisto i Twisto Free?

Każdy klient rejestrując się w Twisto podpisuje z umowę, która umożliwia mu korzystanie z darmowego konta z limitem kredytowym – Twisto Free. Jeśli zdecydujesz się na przedłużenie spłaty części bezpłatnego limitu na kolejny okres rozliczeniowy i zaakceptujesz oferowane warunki, podpiszesz nową umowę na Twisto Kredyt. Twisto Kredyt da Ci możliwość przesunięcia również kolejnych płatności w przyszłości.

Jaki jest koszt przesunięcia spłaty w ramach Twisto Kredyt?

Koszt przesunięcia na następny okres rozliczeniowy dla każdych 100 zł na wynosi 4,25 zł. Poniesiesz ten koszt wyłącznie wtedy, gdy zdecydujesz się odroczyć płatność na kolejny okres rozliczeniowy. Nic nie płacisz za samą możliwość odroczenia.

W jaki sposób rozwiązać umowę Twisto Kredyt?

Wystarczy zgłosić się do nas na co najmniej 14 dni przed upływem okresu obowiązywania aktualnej umowy. W tym celu możesz wysłać mail na adres kontakt@twisto.pl, zadzwonić na infolinię lub wysłać pisemne wypowiedzenie pocztą. Do zamknięcia umowy niezbędna jest spłata wszystkich zobowiązań w stosunku do Twisto.

Jakie jest RRSO dla Twisto Kredyt?

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla Twisto Kredyt wynosi 63,63%. Przykład: przy całkowitej kwocie kredytu 1500 zł – oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 254,84 zł (w tym prowizja 254,84 zł, odsetki kapitałowe 0 zł), całkowita kwota do spłaty 1 754,84 zł.

Drukuj
by
Dziennikarka z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
Previous Post Next Post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other.

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn

Najnowsze posty

tata z córką oglądają coś w tablecie
100 zł na Allegro i Allegro Smart na rok za mKonto Intensive
No comments
kobieta czyta coś w smartfonie
Konto przekorzystne w promocji do 400 zł premii!
No comments
Marząca kobieta
2000 zł za konto Citigold od City handlowy!
No comments
mężczyzna robi zdjęcie
Promocja zakończona. 250 zł + 5000 zł z Kontem Otwartym na Ciebie w BNP Paribas
No comments
PARA MŁODA W SWOIM NOWYM MIESZKANIU
Promocja zakończona. Konkurs dla klientów Alior Banku! Do wygrania urządzenia kuchenne Thermomix (o wartości 5495 zł) i 500 zł do wydania w sklepach IKEA
No comments
młoda kobieta czyta cos w smartfonie
Aktywność się opłaca. Otwórz konto i zyskaj premię do 150 zł. Program Polecam Bank.
No comments
młoda para czyta coś w laptopie
200 zł od Santander + 50 zł za polecenie konta i 1% na lokacie + do 300 zł zwrotu za rachunki rocznie.
No comments
mężczyzna odwrócony tyłem coś czyta
Promocja zakończona. Konto otwarte na Ciebie czyli Premia w zasięgu ręki 350 zł BNP Paribas
No comments
rodzina i napis 500+
Oszczędzamy z 500+
No comments
KONTO Z LWEM MOBI I DIRECT KOBIETA NAKŁADA GAŁKI LODÓW NA WAFEL
Konto z Lwem
No comments
napis 720 zł na tle drogi w górach
Promocja zakończona. Darmowa pożyczka do 5000 zł za darmo od Citi Handlowy i 720 zł premii moneyback z bezpłatną kartą kredytową Citibank BP Motokarta
No comments
mama przytula swoją córkę która wybiera sie poo wakacjachh do szkoła promocja 400 zł na allegro (bon)
Promocja zakończona. Konto otwarte na Ciebie w BNP Paribas aż 400 zł premii
No comments
smartfon
Smartfon LG K30 od Citibanku za wyrobienie karty kredytowej
2 komentarze
AliExpress
Dołącz do AliExpress i zyskaj rabaty za rejestrację
No comments
napis ing bank śląski
ING Bank Śląski
No comments
pies wystawia głowę z samochodu
Millennium 200 zł Konto ,,Poczuj swobodę i zyskaj”Oferta nieaktualna
No comments
napis w kolorowym kole 2,5%
Nest Lokata Witaj 2,5 %
No comments
para studentów
Konto PKO od 18 do 26 roku życia
No comments
kolorowe nożyczki
Ranking lokat kwartalnych
No comments
mężczyzna stoi w parku trzyma telefon obok napis promocji
Promocja zakończona sprawdź nową :250 zł na start za konto osobiste + 300 zł zwrotu za rachunki i 2% na lokacie.
No comments
reklama konta
Nawet 500 zł za otwarcie konta, płatności mobilne i kartą
No comments
T.Harv Eker
Podstawy zarządzania pieniędzmi Jars
No comments
kobieta nakłada na wafel gałki lodów
160 zł od ING
No comments
grillujący mężczyzna
Zakupy na majówkę z bonusami do 350 zł
No comments
kobieta czyta coś w telefonie komórkowym i jest radosna
Premia w wysokości 960 zł za założenie konta
No comments
kobieta ppokazuje mężczyźnie wykresy w laptopie
NAJLEPSZE POŻYCZKI POZABANKOWE PRZEZ INTERNET, DECYZJE W 15 MINUT!!!
No comments
kobieta czyta książkę leżąc na hamaku
Prezenty za eKonto i mKonto Intensive
No comments