Promocja zakończona. Konkurs dla klientów Alior Banku! Do wygrania urządzenia kuchenne Thermomix (o wartości 5495 zł) i 500 zł do wydania w sklepach IKEA

PARA MŁODA W SWOIM NOWYM MIESZKANIU

Konkurs dla klientów Alior Banku. Akcja została podzielona przez organizatora na cztery dwutygodniowe etapy. Do wygrania co dwa tygodnie 40 voucherów do IKEA o wartości 500 zł. Nagrody główne w konkursie to 5 urządzeń kuchennych Thermomix® TM6 warte ok 5,5 tysiąca więc jest się o co bić.

Najważniejszą cechą Konta Jakże Osobistego jest możliwość jego personalizacji. Jest to jeden z nielicznych rachunków na rynku, który możemy samodzielnie skonfigurować w zależności od naszych aktualnych potrzeb. Z rachunkiem powiązany jest pakiet 10 korzyści, które można swobodnie dobierać i zmieniać w bankowości elektronicznej Alior Banku lub w oddziale stacjonarnym. Dwie z nich przysługują nam za darmo, za każdą kolejną pobiera jest opłata.

Zarejestruj się

Organizatorem promocji jest Albedo Marketing Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Góralskiej 3, 60-623 Poznań.

Konkurs dla klientów Alior Banku – Kto weźmie w nim udział?

W konkursie mogą wziąć udział klienci banku, którzy zarejestrują się poprzez formularz na stronie www.aliorbank.pl/dbaj w dniach od 5.10 ‑ do 29.11.2020 r.

W konkursie mogą wziąć udział pełnoletnie osoby fizyczne posiadające polski adres zamieszkania będące klientami Alior Banku lub T-Mobile Usługi Bankowe.

A skoro oferta dotyczy płatności kartą, to wymagane jest też posiadanie karty płatniczej Mastercard (debetowej lub kredytowej) wydanej przez któryś z wymienionych banków, jednak nie dotyczy to rachunków firmowych.

Dla nowych klientów atrakcja dodatkowe 100 zł!

Jeśli aktualnie nie masz w portfelu wymaganej w konkursie karty, rozważ otwarcie chociażby Konta Jakże Osobistego. Nowo otrzymany „plastik” możesz też zarejestrować do programu Mastercard Bezcenne Chwile, dzięki czemu zyskasz 6800 punktów powitalnych (wartość tych punktów to 100 zł):

konto Alior Banku
CZYTAJ DALEJ…

Bardzo cenne nagrody od Alior Banku

W sumie organizator rozda:

  • 5 nagród głównych – urządzeń kuchennych THERMOMIX TM6 o wartości 5495 zł oraz
  • 160 tzw. nagród etapowych – kart podarunkowych IKEA o wartości 500 zł.

Co potrafi to super urządzenie Thermomix? Zapoznaj się na stronie producenta.

Thermomix, konkurs Alior Banku

Bankowi w tej promocji bardzo zależy, abyś korzystał z karty.

Jak zdobyć nagrodę?

kreskówka

$ Do 29 listopada 2020 r. zgłoś swój udział w konkursie poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie banku. Podaj dane swoje oraz karty i zaakceptuj regulamin

$ Do 29 listopada 2020 r., ciągu 4 kolejnych etapów, wykonuj transakcje zgłoszoną kartą. Za każdą płatność na kwotę min. 5 zł otrzymasz 1 punkt.

Czas trwania poszczególnych etapów:

  • etap 1 – od 5 października 2020 r. do 18 października 2020 r.
  • etap II – od 19 października 2020 r. do 1 listopada 2020 r.
  • etap III – od 2 listopada 2020 r. do 15 listopada 2020 r.
  • etap IV – od 16 listopada 2020 r. do 29 listopada 2020 r.

Na zakończenie każdego etapu organizator wybierze 40 najaktywniejszych klientów, którzy uzyskali najwyższą liczbę punktów w danym okresie i przyzna każdemu z nich kartę podarunkową IKEA o wartości 500 zł.

Oraz 5 osób, które uzyskają najlepszy wynik w ciągu całego okresu trwania konkursu, otrzyma nagrodę główną czyli urządzenie kuchenne Thermomix.

$ Jeśli jesteś wśród tej 40 stki szczęśliwców to organizator powiadomi Cię o tym mailowo w terminie 21 dni od zakończenia danego etapu. Taki sam termin obowiązuje w przypadku nagrody głównej (21 dni po zakończeniu ostatniego etapu).

Od momentu otrzymania maila masz 72 godziny na uzupełnienie tzw. formularza zwycięzcy, który znajdziesz w tej samej wiadomości e-mail. W formularzu będziesz musiał podać swój adres korespondencyjny oraz numer telefonu.

Otrzymasz nagrodę przesyłką kurierską najpóźniej 4 stycznia 2021 r.

Drukuj

Konkurs dla klientów Alior Banku – Istotne informacje!

Jeśli zgłosisz się do konkursu w trakcie trwania jakiegokolwiek z etapów, to otrzymasz także punkty „wsteczne” za płatności dokonane przed zgłoszeniem.

Każdy uczestnik może wygrać maksymalnie jedną kartę podarunkową IKEA i jedną nagrodę główną.

Nie musisz martwić się rozliczeniem nagrody z fiskusem. Organizator ufunduje dodatkową nagrodę, którą sam przekaże do właściwego urzędu skarbowego.

Jeśli w tym samym dniu dokonasz więcej niż jednej płatności w tym samym sklepie, to organizator przyzna punkt tylko za jedną transakcję.

Jeśli posiadasz więcej niż jedną kartę Mastercard w Aliorze, np. debetową i kredytową, możesz zgłosić w konkursie każdą z nich z osobna.

Inne promocje i propozycje od Alior Banku

TELEFON
KONTO DLA MŁODYCH CZYTAJ DALEJ…
DARMOWE KONTO INTERNETOWE. CZYTAJ DALEJ…
KORZYSTNA ROZGRYWKA Z KONTEM JAKŻE OSOBISTYM. CZYTAJ DALEJ…
CZYTAJ DALEJ…

Konkurs dla klientów Alior Banku – Podsumowanie

Kapitalne nagrody, przejrzyste konta, również ze świetnymi nagrodami. Nic tylko przebierać i jak najszybciej złożyć wniosek, aby zdążyć. Niczym tu nie ryzykujemy bo jeśli nawet konto okaże się nie w naszym guście to w każdej chwili możemy je zamknąć dzwoniąc na infolinię nie ponosząc za to żadnych konsekwencji . Nie sądzę jednak, aby taka sytuacja się pojawiła więc do dzieła !!! i powodzenia!!!!! 🙂

ZAREJESTRUJ SIĘ!

O banku

Alior Bank SA – bank uniwersalny w Polsce, który rozpoczął działalność operacyjną 17 listopada 2008. Bank kieruje swoją ofertę zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Alior Bank stworzył w pełni internetowy bank i bankowy internetowy kantor walutowy. Był też odpowiedzialny za uruchomienie pierwszej w kraju wideoweryfikacji przy zakładaniu rachunków osobistych. Badał nowe technologie m.in. blockchain, robodoradztwo czy sztuczną inteligencję. Bank notowany jest na warszawskiej giełdzie i znajduje się w składzie głównego indeksu giełdowego – WIG20. Największym akcjonariuszem banku jest Grupa PZU, która posiada około 32% akcji. CZYTAJ DALEJ…

by
Dziennikarka z doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
Zakupy z Refunder 300 zł od Paribas na Allegro za Konto Otwarte na Ciebie + 11500 pkt w mamBONUS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn