Promocja zakończona. Konto Biznes CREDIT AGRICOLE

CREDIT AGRICOLE PROMOCJA

Konto Biznes CREDIT AGRICOLE jest CAŁKOWICIE BEZPLATNE przez 12 miesięcy. Oferta jest prosta i wymaga jedynie wypełnienia formularza na tej stronie banku.

Ważne informacje -Konto Biznes CREDIT AGRICOLE

Promocja „Konto Biznes za 0 zł trwa przez rok w aplikacji CA24. Konto Biznes” banku Credit Agricole trwa do 31 marca 2021 roku. Promocją objęty jest rachunek bieżący Konta Biznes prowadzony w pakietach: Solista, Sonata, Symfonia lub Konto Agricole założony przez aplikację CA24.

Z promocji może skorzystać osoba, która ma aktualne dane w CEIDG i GUS, prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą lub jest rolnikiem indywidualnym.

Z promocji nie może skorzystać rolnik bez numeru REGON lub prowadzący działalność w formie działów specjalnych produkcji rolnej. Regulamin promocji, szczegóły oferty oraz tabela opłat i prowizji dostępne są na www.credit-agricole.pl/firmy. Materiał ma charakter informacyjny.

Złóż wniosek na stronie banku >

Inne propozycje banku

Źródło: strona banki CREDIT AGRICOLE, CZYTAJ OPIS OFERTY….
kobieta leży na kanapie i pisze na smartfonie
Czytaj opis…

O banku

CZYTAJ DALEJ…

Jeśli Spodobał Ci się ten wpis niechaj premię zgarną też Twoi znajomi udostępnij nas na:

by
Dziennikarka z doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
Credit Agricole Konto Otwarte na dzisiaj BNP Paribas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn