Promocja już nieaktualna.Konto Firmowe Godne Polecenia w Santander Bank Polska + 250 zł i nawet 900 zł moneybacku

santander
strona : Santander

Od jakiegoś już czasu widzimy naprawdę niemałe bonusy do kont firmowych. Rywalizacja pomiędzy bankami jest niewiarygodna a my tylko możemy się z tego faktu niezmiernie cieszyć bo bonusy jak widzicie są coraz wyższe.

Zanim jednak to zrobimy sprawdźmy jakie są opłaty oraz warunki uzyskania owych dodatkowych profitów.

UWAGA!

250 zł z Kontem Firmowym Godnym Polecenia w Santander Bank Polska + nawet 900 zł moneybacku wiąże się wiele częstych pytań na które odpowiadamy.

  1. Uczestnikiem Akcji może być tylko Przedsiębiorca, który nie posiadał rachunku bankowego o charakterze rozliczeniowym prowadzonego przez Bank w okresie od dnia 01.07.2019 r. do dnia otwarcia rachunku w ramach Akcji.
  2. Uczestnikami Akcji mogą być osoby, które posiadają lub posiadały rachunek indywidualny oszczędnościowo-rozliczeniowy dla osób fizycznych prowadzony przez Bank. 
  3. Przystąpienie do Akcji będzie możliwe w dniach 1.07.2020 r. – 31.08.2020 r.
  4. Bonus otrzymany przez Uczestnika podlega opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób fizycznych na zasadach określonych w ustawie z dnia z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (tj.: Dz. U. z 2019 r., poz. 1387).

5. Każdy uczestnik akcji musi zarejestrować swój profil uczestnika w Akcji Bonus i jest to jeden z warunków do przyznania Bonusu. Co więcej, z jednego profilu uczestnika należy otworzyć tylko jedno Konto Firmowe Godne Polecenia objęte akcją, gdyż do danego profilu uczestnika może być przypisany tylko jeden przyznany Bonus. W przypadku, gdy uczestnik posiada kilka profili uczestnika w akcji i otworzy kilka kont, otrzyma tylko jeden Bonus.

6. link aktywacyjny wysyłany jest od razu po Twojej rejestracji. Link może przyjść do Ciebie z opóźnieniem, które zależy od poczty docelowej lub może trafić do folderu SPAM, co warto sprawdzić. Jeśli nie otrzymasz tego samego dnia linku aktywacyjnego, skontaktuj się z bankiem mailowo.
Wyślij wiadomość na adres: bonus@ebrokerpartner.pl W tytule maila napisz PILNE – BRAK LINKU AKTYWACYJNEGO. Pozwoli to w pierwszej kolejności udzielić Ci odpowiedzi.

7. Jeśli złożysz wniosek o Konto Firmowe Godne Polecenia 31.08.2020 r., a umowę podpiszesz w późniejszym terminie otrzymasz Bonus. Umowę musisz podpisać najpóźniej do dnia 15.09.2020 r. Jeśli spełnisz warunki otrzymania Bonusu, zostanie on przyznany.

8. Reklamację należy składać drogą elektroniczną za pośrednictwem formularza reklamacyjnego udostępnionego w Twoim Profilu Uczestnika w zakładce „REKLAMACJE” do 15.11.2020 r. Reklamacja powinna zawierać: numer umowy albo numer konta bankowego oraz szczegółowy opis problemu będącego podstawą reklamacji. Odpowiedź w sprawie reklamacji zostanie przesłana na adres email wskazany w czasie rejestracji Profilu uczestnika w ciągu 30 dni od daty jej otrzymania.

Weź udział w promocji

Opłaty

źródło: strona Santander
ikona pdf
REGULAMIN OPŁAT

Jeśli dokonasz tych kroków to otrzymasz bonus:

  • Utworzysz swój Profil Uczestnika i aktywujesz go poprzez link aktywacyjny wysłany na adres email.
  • Do 31.08.2020 r. za pośrednictwem Profilu Uczestnika złożysz Wniosek o Konto Firmowe Godne Polecenia i wyrazisz zgody. Umowę o Konto podpiszesz najpóźniej do 15.09.2020 r.
  • Do 11.10.2020 r. pobierzesz i zalogujesz się do aplikacji mobilnej, a następnie wykonasz co najmniej 3 dowolne przelewy elixir lub ekspress elixir lub bluecash (za wyjątkiem przelewów do ZUS). Za spełnienie warunków promocji otrzymasz bonus w wysokości 250 zł!
  • O przyznaniu bonusu zostaniesz powiadomiony mailowo do 20.10.2020 r. Nie zapomnij o podaniu danych do wypłaty bonusu. Bonus trafi na Twoje konto otwarte w akcji do 31.10.2020 r.

Weź udział w promocji

Otrzymasz również:

źródło: strona Santander

Jak widzicie drodzy czytelnicy w tym przypadku należy zrobić dodatkowe obroty kartą max 150 zł miesięcznie a to tylko po to, aby nie przekroczyć tych 900 zł bonusu. Przelewy do ZUS i tak musimy robić więc myślę że w tym przypadku również nie robi to większego problemu.

Podsumowanie

Całe przedsięwzięcie będzie trwało do końca października. Wtedy to właśnie otrzymasz na swoje konto bonus o wartości 900 zł a wcześniej za założenie samego konta 250 zł. Myślę, że oferta jest bardzo atrakcyjna jednak zawsze jest to czekanie przez które ciężko nam jest postawić za konto piątkę z plusem. Kiedy będzie ten +? Dlaczego to zawsze tak długo trwa? To wie tylko właściciel banku. Jedną z najbardziej prawdopodobnych interpretacji będzie ta, że po prostu banki rozliczają wszystkie promocje co pół roku lub co 4 miesiące bo chcą nas przy sobie przytrzymać na długo.

Ocena

5+ 🙂

Opracowała: mgr Ewa Rusek

Weź udział w promocji

Drukuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

Subskrybuj Nasz Biuletyn