Promocja zakończona. Konto firmowe+500 zł w Banku Millennium

kobieta przy terminalu płatniczym

Konto firmowe+500 zł w Banku Millennium. Bank Millennium stworzył bardzo prosty i dość solidny rachunek dla przedsiębiorców, ponieważ nie dość, że można zdobyć premię to jeszcze otrzymać praktycznie bezpłatne konto. Czy to prawda? Sprawdźmy to.

Informacje ogólne – Konto firmowe+500 zł w Banku Millennium

Nagroda dzieli się na dwie części:

  • 200 zł od Millennium za otwarcie Konta Mój Biznes i spełnienie warunków takich jak przelew do ZUS i zapewnienie wpływów na konto,
  • 300 zł za podpisanie umowy o terminal z PayTel i Millennium (umowa trójstronna) oraz wpływy z tytułu rozliczenia transakcji za pomocą terminala na min. 1000 zł.

Promocja „500 zł premii dla biznesu” trwa do 31 grudni 2020 r., choć może zakończyć się wcześniej, jeśli zostanie osiągnięty limit 3000 kont objętych ofertą specjalną.

W Promocji może wziąć udział każdy Klient, który:


1) osoba fizyczna prowadząca jednoosobową działalność
gospodarczą zarejestrowana w CEIDG,
2) może otworzyć Konto zgodnie z postanowieniami „Ogólnych Warunków otwierania i prowadzenia rachunków bankowych dla małych przedsiębiorstw i innych podmiotów w Banku Millennium S.A”
3) w okresie Promocji otworzy Konto Mój Biznes na tej stronie banku. lub w dowolnym oddziale Banku Millennium co możliwe jest maksymalnie do dnia 5 stycznia 2021r.
4) posiada wyrażone zgody na: przetwarzanie przez Bank jego danych kontaktowych w celu przekazywania informacji
marketingowych i handlowych firm współpracujących z
Bankiem; otrzymywanie informacji marketingowych i
handlowych przez kanały elektroniczne oraz otrzymywanie
informacji marketingowych przez telefon.

W Promocji nie może wziąć udziału Klient, który:


1) jest pracownikiem Banku,
2) jest lub był stroną umowy o jakikolwiek produkt Banku lub Spółki Grupy Banku Millennium, w okresie
ostatnich 12 miesięcy licząc od dnia zawarcia nowej Umowy,
3) otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student w akcji
promocyjnej lub sprzedaży premiowej organizowanej przez
Bank lub inny podmiot, a następnie rozwiązał, wypowiedział lub odstąpił od umów dotyczących tych kont.

Jak zdobyć nagrody?

Warunki jakie trzeba spełnić, aby zdobyć nagrody są dość standardowe, aczkolwiek rozciągnięte nieco w czasie. Jedyną trudnością jest jedynie pilnowanie terminów a te możesz sobie wydrukować i po prostu przypiąć do swojej lodówki (opcja drukuj jest poniżej tego akapitu).

cyfra 1

Do 31 grudnia 2020 r. otwórz Konto Mój Biznes przez Millenet lub aplikację mobilną.

Jeśli nie masz dostępu do obu tych kanałów, możesz wypełnić zgłoszenie na stronie banku, a następnie maksymalnie do 5 stycznia 2021 r. podpisać umowę o konto w dowolnym oddziale.

cyfra 2

W styczniu, lutym i marcu 2021 r. musisz:

  • wykonać jednorazowy przelew do ZUS na min. 250 zł oraz
  • zapewnić wpływ w wysokości min. 1000 zł na nowo otwarte konto.

Za realizację powyższych aktywności otrzymasz 200 zł premii.

cyfra 3

Do 31 marca 2021 r. zawrzyj w placówce Banku Millennium trójstronną umowę najmu terminala płatniczego z bankiem i firmą PayTel.

cyfra 4

Ponownie do 31 marca 2021 r. zapewnij na Twoje nowe konto wpływ min. 1000 zł z terminala z tytułu rozliczania transakcji opłacanych kartami płatniczymi.

Za spełnienie tego warunku otrzymasz 300 zł premii.

Premie w wysokości 200 zł i 300 zł otrzymasz do 30 kwietnia 2021 r.

Drukuj

Weź udział w promocji

Wartość otrzymanej premii stanowi przychód podatkowy z prowadzonej działalności, który powinieneś rozliczyć według właściwych dla siebie zasad opodatkowania.

Do wpływów spełniających warunki w promocji nie zostaną zaliczone przelewy z Twoich rachunków – zarówno osobistych, jak i firmowych – prowadzonych przez Bank Millennium / Millennium Dom Maklerski / Millennium TFI.

Nie możesz zamknąć Konta Mój Biznes przed otrzymaniem bonusu – jeśli zrezygnujesz z usług Banku Millennium przed czasem, Twoja premia przepadnie.

Opłaty związane z prowadzeniem rachunku

Prowizji za korzystanie z rachunku, bardzo łatwo uniknąć wykonując przelew do ZUS lub zapewnić wpływ w wysokości min. 1000 zł./mc. Warunki są identyczna jak przy zdobywaniu nagrody, ale musisz spełnić oba.

Konto

tabela opłat za konto
Moje Konto.pl

Karta

tabela opłat za kartę

Bankomaty i operacje gotówkowe

tabela opłat za Bankomaty i operacje gotówkowe

Przelewy

tabela opłat za przelewy
Moje Konto.pl

Weź udział w promocji

Inne propozycje banku

mężczyzna siedzi na fotelu i czyta coś w telefonie
300 zł za Konto 360°W ramach promocji możesz otrzymać nawet do 300 zł! Wniosek o konto należy złożyć do 28 października 2020 r., a następnie w listopadzie, grudniu i styczniu spełnić warunki aktywności. Dodatkowo możesz otrzymać 100 zł jeśli zapiszesz się na subskrypcję lokaty strukturyzowanej i zasilisz ją kwotą min. 1000 zł! CZYTAJ DALEJ…
młoda kobieta uśmiecha się do zdjęcia
220 ZŁ od Millennium. Bank zaprasza do udziału w drugiej edycji promocji „220 zł dla mobilnych. Musisz jak zwykle spełnić proste warunki a nagrody będą Twoje! CZYTAJ DALEJ…
MŁODZIEŻ NA PLAŻY
Konto 360° należy do najpopularniejszych rachunków osobistych na rynku. Trudno się dziwić – odpowiada na oczekiwania różnych klientów, m.in. tych, którzy w bankowości stawiają na nowoczesność oraz łowców promocji, dla których jego posiadanie stanowi przepustkę do korzystania z różnych bonusów w Banku Millennium. CZYTAJ DALEJ…

Weź udział w promocji

O banku

logo banku millennium

Bank Millennium SA – bank komercyjny z siedzibą w Warszawie utworzony w 1989 roku jako Bank Inicjatyw Gospodarczych SA. W 2018 r. był 7. bankiem w Polsce pod względem wartości aktywów. CZYTAJ DALEJ…

Weź udział w promocji

by
Dziennikarka z doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
Czym się różni makler od brokera? Promocja zakończona. 250 zł + 5000 zł z Kontem Otwartym na Ciebie w BNP Paribas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn