Promocja nieaktualna. KONTO GRA Z EKSTRAKLASĄ

karta bankowa pko bp

KONTO GRA Z EKSTRAKLASĄ. Załóż PKO Konto za Zero z Oficjalną Kartą Ekstraklasy, a spełniając warunki promocji możesz dostać pakiet Sport lub Film w CANAL+ telewizji przez Internet na pół roku!

Informacje ogólne – KONTO GRA Z EKSTRAKLASĄ

Promocja jest organizowana przez PKO Bank Polski SA i trwa w terminie 21.09.2020 – 31.03.2021 r. lub do wcześniejszego wyczerpania puli 1000 nagród. Szczegóły promocji dostępne są w Regulaminie promocji. Szczegóły, w tym Taryfa prowizji i opłat bankowych, są dostępne w placówkach Banku i na www.pkobp.pl. Opłata za wydanie karty płatniczej z wizerunkiem wybranego klubu Ekstraklasy wynosi 14,90 zł.

Otwórz konto >

Weź udział w akcji i oglądaj swoją drużynę oraz wszystkie mecze PKO Bank Polski Ekstraklasy w CANAL+ telewizji przez Internet przez pół roku!

  • Załóż PKO Konto za Zero zgodnie z regulaminem, wybierz Oficjalną Kartę Ekstraklasy.
  • Wyraź zgodę na komunikację marketingową.
  • W ciągu 30 dni od założenia konta wykonaj trzy transakcje bezgotówkowe za pomocą karty.
  • Spełnij warunki wskazane w regulaminie.

Wolisz filmowe emocje?

Jeśli posiadasz już Pakiet Sport w CANAL+ telewizji przez internet, albo po prostu wolisz oglądać filmy, możesz w ramach promocji wybrać Pakiet Film.

Otwórz konto >

Z PKO Kontem za Zero możesz otrzymać unikatową ekstraklasową kartę płatniczą dla prawdziwego fana futbolu dostępną tylko w PKO Banku Polskim!

Wybierz Oficjalną Kartę Ekstraklasy z wizerunkiem ogólnym albo w barwach Twojej ukochanej drużyny. Co więcej, zakładając konto z kartą Twojego klubu, zapewniasz mu też dodatkowe, realne wsparcie!

PKO Konto za Zero to m.in.:

  • 0 zł za prowadzenie konta
  • 0 zł za wypłaty kartą we wszystkich bankomatach za granicą1
  • 0 zł za wypłaty BLIKIEM we wszystkich bankomatach w kraju

Za wydanie karty do konta z wizerunkiem z galerii pobierana jest opłata zgodna z Taryfą prowizji i opłat

Wypełnij wniosek a umowę dostarczy Ci kurier

PKO Konto za Zero jest rachunkiem płatniczym skierowanym do osób w wieku powyżej 18 lat.

Taryfa prowizji i opłat bankowych dostępna na pkobp.pl.

Otwórz konto >

Za wypłaty gotówki w walutach obcych z bankomatów ich operatorzy mogą pobierać opłaty. Dodatkowo, w przypadku PKO Konta za Zero, PKO Konta bez Granic i PKO Konta Pierwszego, gdy nie skorzystano z funkcji wielowalutowej karty, wypłaty gotówki w walutach obcych, w tym transgraniczne transakcje płatnic ze przy użyciu karty debetowej dla płatności gotówkowych, wiążą się z pobraniem prowizji za przewalutowanie. Zasady przewalutowania operacji zawierają Ogólne warunki prowadzenia rachunków bankowych i świadczenia usług dla Klientów indywidualnych przez PKO Bank Polski SA. Wysokość prowizji za przewalutowanie transakcji dostępna jest w Taryfie prowizji i opłat.

by
Dziennikarka z doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
Promocja nieaktualna. 960 zł za Konto Jakże Osobiste. Bankuj i zyskuj z kontem. Nawet 1500 zł lub 8000 zł za założenie konta w Citibanku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn