Konto Jakie chcę

mężczyzna czyta coś w telefonie

Konto Jakie chcę to promocja, którą uraczył nas Santander Bank dotyczy nie tylko podstawowego konta, ale także studenckiej wersji tego rachunku oraz Konta Select (dla klientów premium). Do zgarnięcia jest w sumie aż 500 zł!

Organizatorem promocji „Mam konto z premią 200 zł” jest Santander Bank Polska S.A. Okres przystąpienia do promocji trwa do 30 września 2020 r. Czas na spełnienie warunków opisanych w regulaminie promocji jest uzależniony od terminu otwarcia konta w promocji. Uczestnik spełniający wszystkie warunki promocji otrzymuje premię pieniężną w wysokości 200 PLN. Zapoznaj się z Regulaminem Promocji „Mam konto z premią 200 zł”.

Aby otrzymać 200 zł w gotówce, należy otworzyć wybrane konto wraz z kartą debetową, a następnie przez 3 miesiące spełniać klasyczne warunki aktywności.

Założenie rachunku oznacza drogę do zdobycia tych bonusów: 50 zł za otwarcie konta z polecenia oraz do 300 zł zwrotu za domowe rachunki.

WAŻNE!

Uczestnikiem promocji („uczestnik”) może być osoba fizyczna, która spełni łącznie poniższe warunki:
a. jest pełnoletnia i posiada pełną zdolność do czynności prawnych, posiada obywatelstwo polskie oraz miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej,
b. w okresie od 1 lipca 2019 r. do dnia otwarcia konta w niniejszej promocji, nie była właścicielem ani współwłaścicielem rachunku płatniczego osobistego w PLN o charakterze oszczędnościoworozliczeniowym w Banku.

Kroki do zdobycia 200 zł

  • Złóż wniosek przez internet o wybrane Konto Jakie Chcę do 30 września 2020 r.
  • Wyraź zgody określone w regulaminie promocji
  • Zapewnij wpływ min. 1000 zł i wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych miesięcznie przez 3 miesiące od otwarcia konta
  • Zaloguj się min. 1 raz do aplikacji Santander mobile w każdym z 3 miesięcy po otwarciu konta
  • Po spełnieniu wszystkich warunków promocji, najpóźniej do 15 lutego 2021 r. na Twoje nowo otwarte konto trafi premia 200 zł

Promocyjne konta

Promocją objęte są 3 konta w tym konto dla młodych z lokatą 2 %. w którym, aby zyskać 250 zł należy spełnić dokładnie te same warunku jak w Koncie jakie chcę.

źródło: strona Santander Bank Polska

Weź udział w promocji

50 zł w programie poleceń

Podstawową premię – 200 zł – za otwarcie rachunku w tej promocji możesz powiększyć o 50 zł, uczestnicząc w programie poleceń. Oczywiście jako posiadacz konta będziesz mógł polecać konto innym, dzięki czemu zyskasz kolejne premie. Spójrzmy jak to wygląda:

  1. Przystąp do programu poleceń

W naszej bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej w zakładce Polecaj Bank wygenerujesz kod polecającego.

2 Przekaż kod polecającego znajomemu.Znajomy podaje Twój kod, kiedy otwiera Konto Jakie Chcę z kartą Dopasowaną Mastercard. Loguje się i korzysta z bankowości internetowej. Płaci kartą Dopasowaną Mastercard i przynajmniej raz BLIKIEM. Wystarczy, że zrobi zakupy łącznie za minimum 300 zł.

3. Spełnijcie warunki promocji. Po spełnieniu wszystkich warunków promocji, Ty i Twój znajomy otrzymujecie nagrody:

  • Ty – 50 zł na swoje konto
  • Twój znajomy – Kod Bezcenne Chwile o wartości 50 zł do wykorzystania w programie Mastercard® Priceless® Specials. Znajdzie go w swojej Poczcie w bankowości internetowej i mobilnej.

4. Polecaj nas dalej. Im więcej polecasz, tym więcej zyskujesz. Możesz otrzymać do 500 zł 

300 zł za rachunki

Zwroty za rachunki to nagrody, które otrzymasz od Banku za opłacanie swoich rachunków (faktur) z Konta Jakie Chcę. Rachunki możesz opłacać przelewem, zleceniem stałym, poleceniem zapłaty – jak ci wygodnie i jak lubisz.

Bank zwróci na Twoje konto 1% wartości zapłaconych z konta rachunków za gaz, prąd, internet, telefon i telewizję. W ten sposób możesz otrzymać nawet 25 zł miesięcznie, co oznacza, że możesz obniżyć swoje rachunki nawet o 300 zł rocznie.

Lokata

źródło: Opracowanie własne

Konto Select

ANALIZA KONTA SELECT

źródło: Opracowanie własne

Ocena redakcji

5+/5+

Naprawdę korzyści z posiadania takich rachunków widać sporo i każde z kont ma coś do zaoferowania. Cała procedura jest dość rozciągnięta w czasie, ale plusem jest to, że możecie ją rozpocząć np za miesiąc. Ważne aby to były następujące po sobie miesiące. Wpłaty na konto zajmują minutę. Opłaty, które robimy i tak musimy robić z tym że tym razem możemy je zrobić z tego konta. Promocja naszym skromnym zdaniem na medal. Oby jak najwięcej takich promocji Santander

Przydatne dokumenty:

ikona

Weź udział w promocji

Drukuj

Related Posts

by
Dziennikarka z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
Konto Otwarte na Ciebie Konto Przekorzystne: uniwersalny rachunek osobisty od Pekao i 100 zł premii + 2% na Koncie Oszczędnościowym

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


The maximum upload file size: 64 MB.
You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other.

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn

Najnowsze posty