KONTO JAKIE CHCĘ DLA MŁODYCH – „Mam konto z premią 200 zł” i innymi dodatkami

młoda kobieta czyta coś w telefonie
 • zyskaj do 250 zł w dwóch promocjach!
 • 200 zł premii za otwarcie konta i 50 zł za polecenie konta
 • do 300 zł zwrotu rocznie za rachunki
 • 0 złotych za prowadzenie konta
 • 2% zysku na Lokacie mobilnej z Kontem Jakie Chcę

Pięknie brzmi ta zajawka z reklamy czyż nie? Sprawdźmy więc w regulaminie czy to prawda. Zacznijmy od najważniejszych informacji a potem od opłat za prowadzenie konta, które musimy założyć jeśli chcemy otrzymać premię i innych dodatków w promocji ,,Konto jakie chcę dla młodych”

Podstawowe informacje

Okres trwania promocji – promocja trwa od 1 września 2020 r. do 15 lutego 2021 r. Okres przystąpienia do promocji (okres, w którym można złożyć wniosek o Konto) – od 1 września 2020 r. do 30 września 2020 r.(włącznie).

Musisz najpóźniej do 15 października 2020 r. na podstawie złożonego wniosku internetowego zawrzeć umowę o Konto Jakie Chcę bądź Konto Jakie Chcę dla Młodych.

 1. Uczestnikiem promocji („Uczestnik”) może być osoba fizyczna, która spełni łącznie poniższe warunki:

jest pełnoletnia i posiada pełną zdolność do czynności prawnych, posiada obywatelstwo polskie oraz miejsce zamieszkania na
terytorium Rzeczypospolitej Polskiej,

cyfra 02 w kole


w okresie od 1 września 2019 r. do dnia otwarcia konta w niniejszej promocji, nie była właścicielem ani współwłaścicielem rachunku płatniczego osobistego w PLN o charakterze oszczędnościowo-rozliczeniowym w banku,

cyfra 3 w kole


spełni warunki określone w Regulaminie .

 1. W promocji nie mogą uczestniczyć Pracownicy Organizatora (w szczególności na podstawie umowy o dzieło, umowy zlecenia).
 2. W promocji nie możesz uczestniczyć jeśli byłeś klientem banku od 1 kwietnia 2019 r. i brałeś udział w akcji promocyjnej lub
  sprzedaży premiowej Konta Jakie Chcę lub Konta Jakie Chcę dla Młodych
  .

Organizatorem promocji jest Santander Bank Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, przy al. Jana Pawła II 17, zarejestrowany w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000008723,
NIP 8960005673, kapitał zakładowy i wpłacony 1.020.883.050 zł („Organizator”, „bank”).

Promocja polega na przyznaniu premii pieniężnej w wysokości 200 zł Klientowi, który zawarł z bankiem umowę o Konto Jakie Chcę lub Konto Jakie Chcę dla Młodych na podstawie wniosków złożonych wyłącznie za pośrednictwem tych stron internetowych: Konto jakie chcę bądź Konto jakie chcę dla młodych.

Konto jakie chcę
Konto jakie chcę dla młodych

Opłaty za prowadzenie rachunku ,,Konto jakie chcę dla młodych”

Gdy już jesteście przekonani, że spełniacie wszystkie warunki aby przystąpić do tej promocji to możemy swobodnie zacząć dalszą analizę tego konta.

źródło: strona banku Santander

Jak widzimy Santander nie zmienił swoich zasad. Jest to 0 zł za WSZYSTKO, jednak pod jednym warunkiem. Standardowo stała opłata miesięczna za kartę, obowiązująca w dniu zawarcia umowy to 3 zł. 0 zł opłaty miesięcznej za kartę występuje pod warunkiem zmiany przez klienta opcji opłaty stałej na opłatę warunkową oraz następnie wykonania (i nieodwołania) w miesiącu kalendarzowym, którego dotyczy opłata co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą (z wyłączeniem transakcji typu Quasi Cash).

W przypadku niewykonania pięciu transakcji opłata wyniesie 5 zł miesięcznie. Jak już jednak wiemy z innych promocji w innych bankach, że dla młodych wszystko jest za 0 zł, więc czym SANTANDER się wyróżnia spośród nich? Otóż wyróżnia się i to bardzo. Ma jeden z najwyższych procentów na lokacie bo aż 2 %. Sprawdźmy to zanim zaczniemy analizować nasze kroki do zdobycia nagrody..

Zarabiaj 2% na lokacie mobilnej

 • Gwarancja stałego oprocentowania 2% w skali roku
 • Wkład od 1000 zł do 20 000 zł
 • Czas trwania – 4 miesiące
 • Zgromadzone środki są chronione przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny
 • Z lokaty mobilnej możesz skorzystać tylko raz
 • Lokata nie jest odnawialna (posiadacz konta osobistego/oszczędnościowego może otworzyć tylko jeden rachunek Lokaty mobilnej)
 • Lokata dostępna w walucie krajowej (PLN)
 • Aplikacja Santander mobile pozwala szybko założyć lokatę
 • Zgromadzone środki są chronione przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny
 • Dostępna dla posiadaczy konta osobistego lub oszczędnościowego w Santander Bank Polska

Na wielki plus zasługuje to, że nasze pieniądze są chronione przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Co to oznacza? To, że celem działalności gwarancyjnej jest zapewnienie deponentom wypłaty, do wysokości określonej ustawą, środków gwarantowanych w razie ich niedostępności np upadłości banku w którym mamy ulokowane nasze środki. Nie musimy dzięki temu martwić się o to, że stracimy nasze pieniądze.

Weź udział w promocji

Jak zdobyć nagrodę w promocji „Mam konto z premią 200 zł”

W każdym z trzech miesięcy po otwarciu Konta należy wykonać następujące kroki:

kólko z cyfrą 01


Wykonać wpływ na nowo otwarte w promocji Konto na łączną sumę 1000 zł lub więcej (np. wpływ z tytułu wynagrodzenia)

cyfra 02 w kole


Wykonać min. 5 transakcji (Transakcji bezgotówkowych kartą debetową w sklepie lub w Internecie, lub transakcji BLIKiem) z zastrzeżeniem, że pod uwagę brane są transakcje rozliczone i nie anulowane w terminie 7 dni od ich rozliczenia. Pod uwagę brana jest data rozliczenia transakcji. Do transakcji nie są wliczane wypłaty gotówkowe z bankomatów dokonane kartą debetową lub BLIKiem.

cyfra 3 w kole


Zalogować się do aplikacji Santander mobile.
Dla kont założonych we wrześniu 2020 r. warunki należy spełniać w każdym z trzech miesięcy: wrzesień 2020 r., październik 2020 r., listopad 2020 r. lub październik 202 0r., listopad 2020 r., grudzień 2020 r..
Dla kont założonych w październiku 2020 r. warunki należy spełniać w każdym z trzech miesięcy: październik 2020 r., listopad 2020 r., grudzień 2020 r. lub listopad 2020 r., grudzień 2020 r., styczeń 2021 r..

Drukuj

Program poleceń

Jeśli będziesz polecać konto znajomym zyskacie oboje nagrodę o wartości 50 zł dla każdego.

 1. Przystąp do programu poleceń

W bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej w zakładce Polecaj Bank wygenerujesz kod polecającego.

2. Przekaż kod polecającego znajomemu

Znajomy podaje Twój kod, kiedy otwiera Konto Jakie Chcę z kartą Dopasowaną Mastercard. Loguje się i korzysta z bankowości internetowej. Płaci kartą Dopasowaną Mastercard i przynajmniej raz BLIKIEM. Wystarczy, że zrobi zakupy łącznie za minimum 300 zł.

3. Spełnijcie warunki promocji

Po spełnieniu wszystkich warunków promocji, Ty i Twój znajomy otrzymacie nagrody:

 • Ty – 50 zł na swoje konto
 • Twój znajomy – Kod Bezcenne Chwile o wartości 50 zł do wykorzystania w programie Mastercard® Priceless® Specials. Znajdzie go w swojej Poczcie w bankowości internetowej i mobilnej.

4. Polecaj dalej

Im więcej polecasz, tym więcej zyskujesz. Możesz otrzymać do 500 zł.

Do 300 zł zwrotu za rachunki rocznie

Jeśli będziesz opłacać dwoje rachunki z Konta Jakie Chcę  otrzymasz 1% zwrotu daje to nam 25 zł miesięcznie, czyli nawet do 300 zł rocznie.

Rachunki możesz opłacać przelewem, zleceniem stałym, poleceniem zapłaty – jak ci wygodnie i jak lubisz. Bank zwróci na Twoje konto 1% wartości zapłaconych z konta rachunków za gaz, prąd, internet, telefon i telewizję.

Podsumowanie

Konto jest naprawdę za 0 zł + naszym zdaniem bardzo atrakcyjne dodatki, a szczególnie lokata, która na dzień dzisiejszy jest jedną z najwyżej oprocentowanych lokat na rynku. Bravo Santander!

Regulamin

ikona

Weź udział w promocji

O banku

Drukuj

by
Dziennikarka z doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
Konto Select w Santander Bank Polska, Konto jakie chcę i Konto dla Młodych GOmobile - aplikacja BNP Paribas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn