Promocja nieaktualna. Konto Otwarte na Ciebie w promocji „Bankowo rowerowo” z bonusem 200 zł

kobieta jedzie rowerem


Konto Otwarte na Ciebie BNP Paribas w promocji „Bankowo rowerowo” z bonusem 2000 zł! Klient może uzyskać do 200 zł : 100 zł w gotówce i 100 zł w formie e-karty do sklepów Decathlon, lub 100 zł w gotówce i jeden z 50 rowerów lub 100 sakw rowerowych jako nagród w konkursie „Jesteś zieloną zmianą” (szczegóły konkursu w Regulaminie konkursu, w zamian za aktywne korzystanie z konta od sierpnia do września 2021 r.

Informacje – Konto Otwarte na Ciebie w promocji

Rejestracji w Promocji „Bankowo rowerowo” i Konkursie „Jesteś zieloną zmianą” można dokonać od dnia 16.06.2021 r. do osiągnięcia 800 rejestracji, jednak nie dłużej niż do dnia 16.07.2021 r.

Sprawdź Regulamin Promocji „Bankowo rowerowo”

Sprawdź Regulamin Konkursu „Jesteś zieloną zmianą”

Uczestnikiem Promocji „Bankowo rowerowo” może zostać działająca jako konsument osoba fizyczna, będąca obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej, posiadająca dowód osobisty, która ukończyła 18 lat i posiada pełną zdolność do czynności prawnych i która w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o otworzenie Konta Osobistego nie była posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas Bank Polska S.A. oraz nie jest stroną Umowy ramowej na dzień składania wniosku o zawarcie tej umowy w ramach Promocji.
uczestnikiem Konkursu „Jesteś zieloną zmianą” może zostać uczestnik Promocji, który spełni warunki do otrzymania Pierwszej nagrody w Promocji.

Weź udział w promocji >

Przystąp do Promocji w dwóch prostych krokach:

1. Zarejestruj się w Promocji

Kliknij w TEN LINK promocyjny i złóż wniosek o otwarcie Konta Osobistego z Kartą i dostępem do Bankowości elektronicznej do 16.07.2021 r. Tylko pamiętaj, że promocja zadziała tylko z tego linku i przycisków na stronie!!!

2. Otwórz konto

Możesz to zrobić w systemie bankowości internetowej GOonline lub w aplikacji GOmobile. Podpisz umowę oraz koniecznie nadaj PIN do karty do 31.07.2021 r.

Weź udział w promocji >

Co zrobić, aby otrzymać nawet 200 zł w ramach Promocji? Pamiętaj, możesz zmieniać świat na zielono i wygrać rower Rayon Siera oraz sakwy Crosso Dry 60!

Wybierz swoją promocyjną opcję:

I.

Promocja „Bankowo rowerowo” gwarantuje nagrody o wartości 200 zł dla każdego, kto spełni warunki

POZNAJ WARUNKI

 1. Spełnij następujące warunki w sierpniu 2021 r.:
  • wykonaj min. 3 Transakcje bezgotówkowe Kartą na łączną kwotę min. 200 zł
  • zrób min. 1 Przelew (w GOonline lub aplikacji mobilną GOmobile) Wtedy we wrześniu 2021 r. otrzymasz: 100 zł przelewem na konto
 2. Spełnij następujące warunki we wrześniu 2021 r.:
  • zrób min. 3 przelewy (w GOonline lub aplikacji mobilną GOmobile)
  • otrzymaj Wpływy na Konto w wysokości min. 1000 zł Wtedy w październiku 2021 r. otrzymasz: 100 zł w formie e-karty podarunkowej
   do wykorzystania w sklepach Decathlonlogo decathlon

Do 21 września 2021 r. laureaci Promocji otrzymają wiadomość o zdobyciu Pierwszej nagrody. Wiadomość o wygraniu nagrody w Konkursie zostanie wysłana do 21 września. Wszystkie wiadomości zostaną wysłane z adresu rowerowo@bnpparibasplus.pl

Weź udział w promocji >

II.

Konkurs „Jesteś zieloną zmianą”, w którym można wygrać atrakcyjne nagrody o wartości 1000 zł lub 253 zł. Wykaż się na zielono!

POZNAJ WARUNKI

 1. W terminie 16.06 – 16.07.2021 r.:
 2. Spełnij warunki do uzyskania Pierwszej nagrody w Promocji w sierpniu 2021 r.:
  • wykonaj min. 3 Transakcje bezgotówkowe Kartą na łączną kwotę min. 200 zł
  • zrób min. 1 Przelew (w GOonline lub aplikacji mobilną GOmobile) Wtedy we wrześniu 2021 r. otrzymasz:
   100 zł przelewem na konto
 3. Spełnij następujący warunek w terminie
  17.07 – 31.08.2021 r.: Wtedy w październiku 2021 r. otrzymasz:
  50 autorów najciekawszych fotografii otrzyma w październiku 2021 r. rowery o wartości 1000 zł,100 kolejnych osób – sakwy rowerowe o wartości 253 zł!
 4. Spełnij następujący warunek w miesiącach
  lipiec – sierpień 2021 r.: Wtedy w październiku 2021 r. otrzymasz JESZCZE JEDEN ROWER!

Do 21 września 2021 r. laureaci Promocji otrzymają wiadomość o zdobyciu Pierwszej nagrody. Wiadomość o wygraniu nagrody w Konkursie zostanie wysłana do 21 września. Wszystkie wiadomości zostaną wysłane z adresu rowerowo@bnpparibasplus.pl

Weź udział w promocji >

I jak zwykle dopasuj kartę do swoich potrzeb

My proponujemy Kartę Otwartą na Dzisiaj, z którą możesz się zapoznać szczegółowo w tym miejscu i chodzi tu przede wszystkim o to, że jest bezpłatna pod warunkiem wykonania w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty jednej transakcji bezgotówkowej tą kartą, w innym wypadku opłata wyniesie 3 zł miesięcznie.

Jest więc się nad czym zastanowić.

2.

Z kolei Karta Otwarta na Świat jest dla zupełnie innych użytkowników bo podróżników. Jest tak stworzona, aby przewalutowywanie za granicami Polski było bezpłatne na 160 walut.

UŻYTKOWANIE KARTY debetowej za jedyne 10 zł miesięcznie.

Bravo Paribas!

3.

Karta Otwarta na E-Świat jest przeznaczona dla aktywnych w sieci, którzy cenią bezpieczeństwo i darmowe wypłacanie środków

BEZPŁATNE UBEZPIECZENIE

„Cyber pomoc”(szczegóły znajdują się na stronie https://www.bnpparibas.pl/klienci-indywidualni/karty/karta-otwarta-na-eswiat). Chroni Cię ono od m.in. kradzieży środków z konta, kradzieży tożsamości w internecie i utraty danych z dysku.

0 ZŁ ZA WYPŁATY GOTÓWKI

kartą z bankomatów w Polsce i za granicą. Brak opłat dotyczy bankomatów w Polsce oraz oraz za granicą w walucie EUR w krajach EOG, bankomatów Grupy BNP za granicą i w ramach Global Alliance za granicą. W przypadku wypłaty gotówki z pozostałych bankomatów za granicą pobierana jest opłata w wysokości 10 zł.

UŻYTKOWANIE KARTY- jedyne 6 zł miesięcznie.

Weź udział w promocji >

O banku

strona banku

BNP Paribas – grupa kapitałowa, a zarazem bank francuski powstały w 2000 roku z połączenia banków Banque Nationale de Paris (BNP) i Paribas. Jest to największy bank strefy euro pod względem kapitalizacji giełdowej. Siedzibą banku jest Paryż. Spółka wchodzi w skład indeksu CAC 40. CZYTAJ DALEJ…

Weź udział w promocji >

by
Dziennikarka z doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
Promocja nieaktualna. Zakupy na majówkę z bonusami do 350 zł eKonto osobiste w mBanku: nowoczesny i tani rachunek z szansą na 250 zł premii!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn