Konto Otwarte na Ciebie i 350 zł od Paribas

ekspedientka sklepu biedronka skanuje towar


Konto Otwarte na Ciebie i 350 zł od Paribas. Możesz uzyskać do 350 zł w formie e-kodów na zakupy do sklepów Biedronka, w zamian za aktywne korzystanie z konta od marca do maja 2021 r. Czas na wysyłanie wniosków do 10.03.2021 r. lub do wyczerpania puli 3000 rejestracji. Sprawdźmy więc dokładnie jak uzyskać e-kody i otworzyć konto.

Podstawowe informacje

Promocja „Premia na zakupy” trwa do osiągnięcia 3000 Rejestracji w Promocji, lecz nie dłużej niż do 10.03.2021 r.

Nagrodami w promocji są: e-kod do sieci sklepów Biedronka o wartości 50 zł („Pierwsza nagroda”), e-kody do sieci sklepów Biedronka o wartości 150 zł („Druga nagroda”), e-kody do sieci sklepów Biedronka o wartości 150 zł („Trzecia nagroda”). Każdy Uczestnik może zdobyć tylko jedną Pierwszą, jedną Drugą oraz jedną Trzecią nagrodę w łącznej wartości 350 zł.

Uczestnikiem Promocji „Premia na zakupy” może zostać działająca jako konsument osoba fizyczna, będąca obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej, posiadająca dowód osobisty, która ukończyła 18 lat i ma pełną zdolność do czynności prawnych i która w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o otworzenie Konta Osobistego nie była posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas Bank Polska S.A. oraz nie jest stroną Umowy ramowej w dniu składania wniosku o zawarcie tej umowy w ramach Promocji

Jak przystąpić do promocji

 1. Kliknij w Ten Link Promocyjny i złóż wniosek o otwarcie Konta Osobistego z Kartą i dostępem do Bankowości elektronicznej do 10.03.2021 r.
 2. Otwórz konto. Możesz to zrobić w aplikacji GOmobile lub przez Internet. Podpisz umowę oraz koniecznie nadaj PIN do karty do 24.03.2021 r.

Załóż konto online!

Jak otrzymać nagrody o wartości nawet 350 zł ?

 1. W marcu 2021 r. zrób min. 1 Przelew za pomocą Bankowości elektronicznej wtedy otrzymasz w kwietniu E-kod do sieci sklepów Biedronka o wartości 50 zł.
 2. W kwietniu 2021 r. zrób min. 1 Przelew za pomocą Bankowości elektronicznej, min. 4 Transakcje BLIK oraz otrzymaj Wpływy w łącznej wysokości min. 1000 zł wtedy otrzymasz w maju E-kody do sieci sklepów Biedronka o wartości 150 zł.
 3. W maju 2021 r. zrób min. 1 Przelew za pomocą Bankowości elektronicznej, min. 4 Transakcje BLIK oraz otrzymaj Wpływy w łącznej wysokości min. 1000 zł wtedy otrzymasz w czerwcu E-kody do sieci sklepów Biedronka o wartości 150 zł.

Do 22 kwietnia 2021 r. Laureaci Pierwszej nagrody otrzymają wiadomość mailową (z adresu premianazakupy@bnpparibasplus.pl) z informacją o zdobyciu nagrody.

Załóż konto online!

Dopasuj kartę do Konta

Załóż konto online!

Otwórz konto przez aplikację GOmobile

 1. Kliknij w ten link do wniosku o otwarcie konta, wybierz sposób otwarcia konta Online, a następnie pobierz aplikację mobilną GOmobile.
 2. Przygotuj dowód osobisty i kliknij „Otwórz nowe konto” w aplikacji.
 3. Rozpocznij wnioskowanie o konto w aplikacji.

3a Potwierdź swój numer telefonu otrzymanym kodem SMS.

3b Zeskanuj dowód osobisty oraz nagraj krótkie filmiki swojej twarzy, o pozytywnej weryfikacji tożsamości zostaniesz powiadomiony e-mailem i SMSem.

3c Uzupełnij wymagane pola formularza i zatwierdź wniosek.

3d Podpisz umowę podpisem elektronicznym w postaci unikalnego kodu SMS – w systemie partnera Banku Autenti. Kartę do konta otrzymasz pocztą

4. Korzystaj z bankowości internetowej i aplikacji mobilnej.

Login do bankowości internetowej GOonline i bankowości mobilnej GOmobile odnajdziesz w Umowie o konto oraz w e-mailu z informacją o pozytywnej weryfikacji.

Załóż konto online!

Konto można otworzyć też przez Internet

 1. Do wypełnienia wniosku będzie Ci potrzebny dowód osobisty.
 2. Wpisz i sprawdź swoje dane. Załącz zdjęcia dowodu – z telefonu lub komputera
 3. Umowę podpisz podpisem elektronicznym w postaci unikalnego kodu SMS – w systemie partnera Banku Autenti. O pozytywnej weryfikacji zostaniesz powiadomiony SMSem i e-mailem
 4. Zaloguj się do bankowości internetowej GOonline oraz aplikacji GOmobile. Login znajdziesz na umowie oraz w e-mailu z informacją o pozytywnej weryfikacji.
 5. Odbierz kartę od kuriera, który potwierdzi Twoje dane. Nadaj PIN do Karty w ciągu 7 dni od jej otrzymania.

Załóż konto online!

Inne propozycje od BNP Paribas

Dokumenty:

Regulamin

O banku

logo bnp paribas

NP Paribas – grupa kapitałowa, a zarazem bank francuski powstały w 2000 roku z połączenia banków Banque Nationale de Paris (BNP) i Paribas. Jest to największy bank strefy euro pod względem kapitalizacji giełdowej. Siedzibą banku jest Paryż. Spółka wchodzi w skład indeksu CAC 40. CZYTAJ DALEJ…

Źródło: strona BANKU BNP PARIBAS

Załóż konto online!

Okazje na zysk, za darmo!

Zapisz się, a co tydzień prześlemy Ci sprawdzone okazje na zysk na kontach i lokatach bankowych. Możesz zyskać nawet kilkaset zł w miesiącu 

by
Dziennikarka z doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
NBP gotowy do konwersji kredytów walutowych Aż 720 zł premii moneyback z darmową kartą kredytową Citibank-BP Motokarta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn