Promocja zakończona. 350 zł od BNP Paribas za Konto Otwarte dla Ciebie

młodzież wita się ze sobą

350 zł od BNP Paribas „Jesienny bukiet korzyści” – otwierający konto może otrzymać do 300 zł w gotówce i voucher na zakupy w sklepach Biedronka, w zamian za aktywne korzystanie z konta od listopada 2020 r, do kwietnia 2021 r. Szczegóły w Regulaminie akcji. Klienci mają czas na wysyłanie wniosków do 25.10.2020 r. lub do wyczerpania puli 2000 rejestracji.

Konto Otwarte na Ciebie pojawiło się w ofercie BNP Paribas 8 kwietnia 2019 r. Posiadacze dotychczasowych rachunków (Konto Optymalne i Konto Maksymalne) mogą z nich korzystać na dotychczasowych zasadach, jednak nie są już one oferowane nowym klientom. Istnieje też możliwość bezpłatnego przekształcenia starego konta w nowe.

Ofertę BNP wyróżnia fakt, że posiadacz rachunku Konto Otwarte na Ciebie może wybrać jedną spośród 3 kart debetowych.

Poszczególne rodzaje kart różnią się opłatami i możliwościami, a wybór konkretnej debetówki może diametralnie zmienić sposób postrzegania całego rachunku. W jednym przypadku będzie ono całkiem atrakcyjnym produktem typu „pierwsze konto”, a w innym może być ciekawą propozycją dla osób dokonujących transakcji w obcych walutach. Korzyści płynące z posiadania rachunku odkryją również osoby zainteresowane nowinkami w bankowości.

Spis treści:

  1. Kto może skorzystać z promocji Konto Otwarte na Ciebie i 350 zł
  2. Jak przystąpić do promocji?
  3. Jak zdobyć nagrody
  4. Karta do Konta Otwartego na Ciebie
  5. Inne propozycje od BNP PARIBAS
  6. O banku

Kto może skorzystać z promocji i zyskać aż 350 zł od BNP Paribas

Rejestracji w promocji „Jesienny bukiet korzyści” możesz dokonać od dnia 07.10.2020 r. do osiągnięcia 2000 rejestracji jednak musisz to zrobić do 25.10.2020 r.

Sprawdź Regulamin

Uczestnikiem Promocji „Jesienny bukiet korzyści” może zostać działająca jako konsument osoba fizyczna, będąca obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej posiadająca dowód osobisty, która ukończyła 18 lat i posiada pełną zdolność do czynności prawnych, która w okresie 15 miesięcy przed datą złożenia wniosku o otworzenie Konta Osobistego nie była posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas Bank Polska S.A. oraz nie jest stroną Umowy ramowej na dzień składania wniosku o zawarcie tej umowy w ramach Promocji

Jak przystąpić do promocji – 350 zł od BNP Paribas

Przystąpienie do promocji jest bardzo proste. Wystarczy, że zarejestrujesz się na tej stronie banku i złożysz wniosek o otwarcie Konta Osobistego z Kartą i dostępem do Bankowości elektronicznej w aplikacji GOmobile lub przez Internet. Możesz to zrobić do 25.10.2020 r. Oraz otwórz Konto Otwarte na Ciebie. Podpisz umowę oraz koniecznie nadaj PIN do karty do 6.11.2020 r.

Weź udział w promocji

Jak zdobyć nagrody

Pierwszą nagrodę stanowi nagroda pieniężna w wysokości 150 zł („Pierwsza Nagroda”).

Drugą nagrodę stanowi nagroda
pieniężna w wysokości 150 zł („Druga Nagroda”).

Nagroda dodatkowa to E-kod do sieci sklepów Biedronka o wartości 50 zł
(„Nagroda dodatkowa”).

Nagrodę dodatkową( 50 zł) możesz wykorzystać w sieci sklepów Biedronka na terenie Polski w terminie nie dłuższym niż do dnia 2022-04-30. Każdy Uczestnik może zdobyć tylko jedną Pierwszą i jedną Drugą nagrodę w łącznej wysokości 300 zł oraz jedną Nagrodę Dodatkową o wartości 50 zł.

Jak otrzymać pierwsze 150 zł:

3 ludziki
strzałka z cyfrą 1

Zrób w listopadzie 2020 r. Transakcje bezgotówkowe Kartą na kwotę min 300 zł oraz wykonaj min. 1 Przelew za pomocą Bankowości elektronicznej (GOonline lub Aplikacja mobilna GOmobile), wtedy w grudniu 2020 r. otrzymasz 150 zł przelewem na Konto Osobiste.

strzałka z cyfrą 2

Zrób w grudniu 2020 r. przynajmniej 4 Transakcje BLIK i otrzymaj Wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł oraz zaloguj się do Bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacja mobilna GOmobile),wtedy w styczniu 2021 r. otrzymasz 150 zł przelewem na Konto Osobiste.

strzała z cyfrą 3

Korzystaj dowolnie z Konta Osobistego z Kartą w miesiącach styczeń – kwiecień, wtedy otrzymasz e-kod do sieci sklepów Biedronka o wartości 50 zł w maju.

Do 18 grudnia 2020 r. Laureaci pierwszej nagrody otrzymają wiadomość mailową (z adresu bukietkorzysci@bnpparibasplus.pl) z instrukcją uzupełnienia numeru konta, na które zostanie przesłana nagroda.

UWAGA! Uczestnik nie może przenieść prawa do otrzymania nagrody na osoby trzecie, ani nie przysługuje mu prawo wymiany
Nagrody na inną nagrodę.

[print–me]

Weź udział w promocji

Karta do Konta Otwartego na Ciebie

Oczywiście jak zwykle bank BNP PARIBAS ma do zaoferowanie, aż 3 karty do wyboru. Jest to chyba jedyny bank, który daje taki wybór.

strzałka z cyfrą 1

Karta Otwarta na Dzisiaj

0 zł opłaty miesięcznej za użytkowanie karty debetowej pod warunkiem wykonania w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty jednej transakcji bezgotówkowej tą kartą, w innym wypadku opłata wyniesie 3 zł miesięcznie.

0 zł za wypłaty gotówki kartą z bankomatów w oddziałach BNP Paribas Bank Polska S.A. oraz z bankomatów Planet Cash w Polsce.

0 zł za użytkowanie karty i wypłaty gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce dla posiadacza Karty jeśli nie ukończył 26 roku życia

strzałka z cyfrą 2

Karta Otwarta na e-Świat

BEZPŁATNE UBEZPIECZENIE

„Cyber pomoc”(https://www.bnpparibas.pl/klienci-indywidualni/karty/karta-otwarta-na-eswiat) , chroni Cię ono od m.in. kradzieży środków z konta, kradzieży tożsamości w internecie i utraty danych z dysku.

0 ZŁ ZA WYPŁATY GOTÓWKI

kartą z bankomatów w Polsce i za granicą z bankomatów Grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance.(Brak opłat za wypłaty z bankomatów za granicą odnosi się do opłat pobieranych przez Bank BNP Paribas. Niezależnie od opłat Banku BNP Paribas właściciel bankomatu może pobrać dodatkową opłatę – w takim przypadku odpowiednia informacja wyświetlana jest na ekranie bankomatu.)

UŻYTKOWANIE KARTY

debetowej za jedyne 6 zł miesięcznie.

strzała z cyfrą 3

Karta Otwarta na Świat

płatności kartą za granicą w prawie 160 walutach bez dodatkowych kosztów przewalutowania.3

BEZPŁATNE UBEZPIECZENIE

„Rezygnacja z podróży”(Szczegóły dotyczące ubezpieczenia „Rezygnacja z Podróży” znajdują się na stronie https://www.bnpparibas.pl/klienci-indywidualni/karty/karta-otwarta-na-swiat), chroni ono Ciebie i 4 dodatkowe osoby przed ponoszeniem kosztów związanych z rezygnacją z wyjazdów.

UŻYTKOWANIE KARTY

debetowej za jedyne 10 zł miesięcznie.

Weź udział w promocji

Inne propozycje od BNP PARIBAS

młoda kobieta

Mając Konto Otwarte na Ciebie nie ponosisz opłaty za prowadzenie rachunku, a kartę debetową do konta wybierasz sam, taką jaka Ci pasuje! 0 zł opłaty za miesięczne prowadzenie rachunku, 0 zł za wypłatę z bankomatów Banku i Planet Cash, 0 zł za zlecenie przelewu elektronicznego, dostęp do rachunku dzięki bankowości elektronicznej i aplikacji GOMobile. CZYTAJ DALEJ…
kobieta pracuje przy komputerze

Z kontem BNP Paribas z Kartą Otwartą na eŚwiat i ubezpieczeniem „Cyber pomoc”, zyskasz m. in. ochronę ubezpieczeniową: zakupów w sklepach internetowych, tożsamości on-line, reputacji on-line, danych komputerowych. 0 zł za ubezpieczenie „Cyber pomoc”, 0 zł za prowadzenie konta, 0 zł za wypłaty gotówki kartą debetową z bankomatów w Polsce i za granicą. CZYTAJ DALEJ…

Weź udział w promocji

O banku

logo bnp paribas
BNP Paribas – grupa kapitałowa, a zarazem bank francuski powstały w 2000 roku z połączenia banków Banque Nationale de Paris (BNP) i Paribas. Jest to największy bank strefy euro pod względem kapitalizacji giełdowej. Siedzibą banku jest Paryż. Spółka wchodzi w skład indeksu CAC 40. CZYTAJ DALEJ…

by
Dziennikarka z doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
Załóż firmę z mBank Zakupy z Refunder

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn