Konto Otwarte na dzisiaj BNP Paribas

młoda kobieta


Konto Otwarte na dzisiaj BNP Paribas. Mając Konto Otwarte na Ciebie nie ponosisz opłaty za prowadzenie rachunku, a kartę debetową do konta wybierasz sam, taką jaka Ci pasuje! 0 zł opłaty za miesięczne prowadzenie rachunku, 0 zł za wypłatę z bankomatów Banku i Planet Cash, 0 zł za zlecenie przelewu elektronicznego, dostęp do rachunku dzięki bankowości elektronicznej i aplikacji GOMobile.

KONTO Z KARTĄ OTWARTĄ NA  DZISIAJ – Konto Otwarte na dzisiaj BNP Paribas

  • 0 zł za prowadzenie rachunku
  •  0 zł za użytkowanie karty debetowej dla posiadacza (opłata za użytkowanie karty debetowej „Karta Otwarta na Dzisiaj” do Konta dla Posiadacza wynosi 0 zł w przypadku wykonania w miesiącu kalendarzowym poprzedzającym pobranie opłaty co najmniej 1 transakcji bezgotówkowej tą kartą oraz w przypadku gdy Posiadacz nie ukończył 26. roku życia, (w przeciwnym wypadku 3 zł miesięcznie).
  •  0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash w Polsce (nie dotyczy to wypłat BLIK z bankomatów Planet Cash w Polsce oznaczonych znakiem systemu BLIK. Opłata wynosi 5 zł za każdą wypłatę, przy czym do 11 listopada 2019 r. obowiązuje opłata 0 zł. Lista bankomatów BNP Paribas i Planet Cash w Polsce znajduje się tutaj. Informacja o wszystkich opłatach i prowizjach Banku zawarta w Taryfie prowizji i opłat oraz pozostałe informacje o produkcie dostępne są w oddziałach Banku oraz na stronie internetowej Banku: www.bnpparibas.pl.

OTWÓRZ KONTO >

Jak założyć konto w aplikacji mobilnej GOmobile?

1

Pobierz aplikację mobilną GOmobile

Download on the App Store

Dla telefonów z systemem iOS

Get it on Google play

Dla telefonów z systemem Android2

Przygotuj dowód osobisty i kliknij w Otwórz nowe konto w aplikacji

3

Rozpocznij wnioskowanie o konto w aplikacji

  • Potwierdź nam swój numer telefonu otrzymanym kodem SMS. 
  • Zeskanuj dowód osobisty oraz nagraj krótkie filmiki swojej twarzy, o pozytywnej weryfikacji tożsamości poinformujemy Cię e-mailem i SMS.
  • Uzupełnij wymagane pola formularza i zatwierdź wniosek.
  • Podpisz umowę podpisem elektronicznym w postaci unikalnego kodu SMS – w systemie naszego partnera Autenti.
  • Kartę do konta otrzymasz pocztą.

4

Korzystaj z bankowości internetowej i aplikacji mobilnej

  • Login do bankowości internetowej GOonline i bankowości mobilnej GOmobile odnajdziesz na  Umowie o konto oraz w e-mailu z informacją o pozytywnej weryfikacji.
  • Drukuj

Jeśli Spodobał Ci się ten wpis niechaj premię zgarną też Twoi znajomi udostępnij nas na:

OTWÓRZ KONTO >

Źródło: strona BNP Paribas

by
Dziennikarka z doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
Promocja zakończona. Konto Biznes CREDIT AGRICOLE Zgarnij 300 zł do Allegro w BNP Paribas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn