Korzyści z gier online

Chociaż może nie jest to pierwsza rzecz, o której pomyślisz, gdy pomyślisz o grach MMOG, te masowe gry online (MMOG) generują miliardy dolarów każdego roku. Są również coraz bardziej popularne w USA, zapewniając dodatkową formę aktywności społecznej poza grami dla jednego gracza. I chociaż możesz być zaskoczony, wiedząc, że te gry mogą pomóc poprawić twoje umiejętności podejmowania decyzji, jest jeszcze jedna zaleta gier online, której nie powinieneś przeoczyć.

Gry MMOG generują miliardy dolarów przychodów
Gry online dla wielu graczy (MMOG) to bardzo popularne gry, w które grają miliony graczy jednocześnie. Jedną z najbardziej udanych gier MMOG jest World of Warcraft, która w szczytowym momencie przyciągała miliony subskrybentów i miliard dolarów przychodów rocznie. Jednak pomimo popularności MMOG-ów, wciąż mają kilka kluczowych różnic w stosunku do tradycyjnych gier komputerowych. Po pierwsze, gry MMOG wymagają połączenia z Internetem, ponieważ można w nie grać dopiero po zalogowaniu się na serwer gry. Ponadto wiele z tych popularnych gier wymaga dziesiątek serwerów, aby pomieścić bazy graczy.

Są popularne w każdym stanie w USA
Popularność gier online wzrosła w całym kraju. Fortnite, CGSO, Overwatch i FIFA należą do najpopularniejszych gier wideo w USA. Każda gra ma zawody e-sportowe na wysokim poziomie i pozwala graczom na interakcję cyfrową, co może być atrakcyjne w dzisiejszych czasach społecznego dystansu. Grand Theft Auto V to najpopularniejsza gra wideo w pięciu lub więcej stanach. https://alebib.pl/betinia-casino-opinie/

Oferują formę aktywności społecznej wykraczającą poza gry dla jednego gracza
Badania wykazały, że granie w gry społecznościowe może wzmacniać istniejące przyjaźnie, a nawet promować nowe. W rzeczywistości ludzie o wysokiej wrażliwości emocjonalnej mają wyższy wskaźnik więzi społecznych związanych z grami i mogą być bardziej skłonni do korzystania z przestrzeni gier online do łączenia się z innymi osobami o podobnych poglądach. Jedno badanie przeprowadzone przez Domahidiego i in. (2014) przyjrzeli się motywacjom graczy do rozwijania więzi społecznych poprzez gry online. Wyniki pokazały, że przyjaźnie związane z grami nie miały negatywnego wpływu na graczy.

Poprawiają zdolność podejmowania decyzji
Gry online mogą pomóc Ci rozwinąć Twój mózg. Ten rodzaj gry pozwala korzystać z różnych części mózgu i poprawiać wydajność. Poprawisz swój czas reakcji, koordynację ręka-oko, podejmowanie decyzji i umiejętności radzenia sobie z presją. Tylko pamiętaj, aby nie uzależnić się od gier, ponieważ może to wpłynąć na twoją zdolność podejmowania decyzji. Badania przeprowadzone przez dr Divyę Jain, szefa usług psychologicznych w Narodowym Programie Zdrowia Psychicznego Fortis, pokazują, że granie w gry akcji może poprawić Twoje umiejętności i szybkość podejmowania decyzji. Przeprowadziła badania nad tętnem i cyklem snu profesjonalnych graczy i stwierdziła, że ​​są bardziej skłonni do podejmowania dobrych decyzji niż ci, którzy tego nie robią. https://alebib.pl/ggbet-opinie/

Można je odtwarzać z wielu różnych komputerów
W przeciwieństwie do gry, w którą możesz grać na jednym komputerze, w gry online można grać na wielu różnych komputerach. Działają przy użyciu specjalnych serwerów do działania i nie są trwałe. W wiele gier można grać na różnych komputerach, w tym na komputerach stacjonarnych, laptopach, a nawet urządzeniach mobilnych. Niektóre gry online są dostępne w różnych gatunkach, takich jak gry akcji i RPG. Jeśli nie chcesz pobierać programu do grania w te gry, możesz po prostu pobrać grę na komputer i grać w nią, kiedy tylko chcesz.

Można w nie grać bezpiecznie
Rodzice mogą bezpiecznie grać w gry online, o ile przestrzegają kilku prostych zasad. Podczas gdy gry z systemami zamkniętymi są mniej podatne na wirusy, gracze korzystający z systemów otwartych mogą nadal otrzymywać złośliwe oprogramowanie od innych graczy. Oprócz tych prostych środków ostrożności rodzice zawsze mogą uzgodnić limit czasu, w którym ich dzieci będą mogły grać w gry. Niezależnie od tego, czy jest to godzina, dzień, czy tydzień, ważne jest, aby monitorować czas spędzony w Internecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *