Łatwe 250 zł za Konto 360° w Banku Millennium

kobieta Łatwe 250 zł za Konto 360° w Banku Millennium

Wakacje za nami, wkrótce jesień, więc Bank Millennium rozpoczyna akcję „Jesienna promocja Konta 360°”. Łączna premia wynosi 250 zł i będzie wypłacona w dwóch częściach: 100 zł (w grudniu 2021 r.) i 150 zł (w marcu 2022 r.). Wymagania są bardzo łatwe do spełnienia, a zysk z udziału w tej promocji możesz powiększyć uczestnicząc w innych akcjach Banku Millennium. Na dodatek okres karencji został skrócony o rok.

Bank Millennium regularnie promuje swój rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy Konto 360°, który występuje także w wersji Student (dla osób w wieku 18-26 lat). W najnowszej akcji, trwającej do 8 listopada 2021 r., do zdobycia jest w sumie 250 zł.

Kto może skorzystać z tej oferty? – Łatwe 250 zł za Konto 360° w Banku Millennium

W promocji może wziąć udział osoba fizyczna, która ukończyła 18 lat i posiada pełną zdolność do czynności prawnych pod warunkiem, że w dniu rozpoczęcia promocji – czyli 10 września 2021 r. – nie posiadała w Banku Millennium jakiegokolwiek produktu ani nie była stroną jakiejkolwiek umowy zawartej z tym bankiem.

W związku z tym z udziału w tej promocji wyklucza także bycie osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku Millennium, np. jako współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku. Z akcji nie skorzystają także użytkownicy takich produktów jak karty przedpłacone, dodatkowe karty kredytowe, poręczyciele kredytów.

Dodajmy, że w promocji nie mogą uczestniczyć także ci, którzy brali udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student i otworzyli w jej ramach wspomniane rachunki po 1 stycznia 2017 r. Oznacza to, że w tej akcji okres karencji został skrócony o rok.

Załóż konto i zgarnij 250 zł

Czas najwyższy przejść do opisu zadań czekających na uczestników tej akcji. A te są całkiem proste:

Krok 1

Do 8 listopada 2021 r. złóż wniosek o Konto 360°  wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej na stronie promocji i zaakceptuj jej regulamin, po czym zawrzyj z bankiem umowę o wspomniane produkty.

Pamiętaj, że składając wniosek o jedno ze wspomnianych kont, musisz wyrazić zgody na otrzymywanie od Banku Millennium informacji handlowych lub marketingowych elektronicznie i telefonicznie.

Krok 2

Do 30 listopada 2021 r.:

 • wykonaj przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą lub Blikiem;
 • aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium.

Nagroda

Pierwszą część premii otrzymasz na nowo otwarty rachunek do 23 grudnia 2021 r.

Krok 3

W grudniu 2021 r. oraz w styczniu i lutym 2022 r.:

 • zasil nowo otwarte konto kwotą co najmniej 1000 zł (może to być kilka wpływów);
 • wykonaj przynajmniej 1 transakcję bezgotówkową kartą lub Blikiem.

Uwaga: Jeśli założyłeś Konto 360° Student, to wpływy na Twój rachunek muszą wynieść tylko 500 zł!

Krok 4

Jeśli założyłeś rachunek przez selfie,do 28 lutego 2022 r. musisz złożyć w oddziale banku wzór podpisu i okazać dokument tożsamości, w przeciwnym razie nie otrzymasz premii!

Nagroda

Druga część premii – 150 zł – trafi na Twoje Konto 360° do 31 marca 2022 r.

Drukuj

To musisz wiedzieć

 • Wnioski o Konto 360° lub Konto 360° Student złożone w inny sposób niż na stronie promocji nie uprawniają do ubiegania się o nagrody.
 • Przy ocenie warunków promocji bank nie będzie uwzględniał wypłat gotówki, poleceń przelewu wewnętrznego między własnymi rachunkami uczestnika w Millennium, transakcji niebędących zapłatą za towary czy usługi i związanych z uczestnictwem w grach hazardowych oraz kwot transakcji zwróconych na konto przed nabyciem prawa do premii.
 • Nagrody, które otrzymasz, zwolnione są z podatku dochodowego od osób fizycznych, nie musisz się z nich rozliczać przed urzędem skarbowym.
 • Przed wypłatą bonusów nie możesz rozwiązać, wypowiedzieć czy odstąpić od umowy o konto oraz odwołać udzielonych zgód marketingowych.

Konta osobiste w Banku Millennium

Bank Millennium oferuje Konto 360°, które jest dostępne także w wersji Konto 360° Student (dla osób w wieku 18-26 lat). Warunki uniknięcia opłat za ich prowadzenie są tożsame z tym, co musisz zrobić, by zyskać premie!

Konto 360°

Standardowo opłata za prowadzenie konta wynosi 8 zł. Bank nie pobierze jej, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz min. jedną transakcję wydaną do konta kartą lub Blikiem i zapewnisz wpływ w wysokości min. 1000 zł. Takie same zadania trzeba wypełnić, by uniknąć opłaty za kartę w wysokości 7 zł.

Miesięczna opłata za kartę: 

0 zł / 7 zł

opłata nie jest pobierana przez 2 pierwsze miesiące, potem możesz jej uniknąć, jeżeli spełnisz te same warunki jak w przypadku opłat za prowadzenie konta, czyli:

 • na konto wpłynie min. 1000 zł z innych banków oraz
 • wykonasz przynajmniej 1 transakcję kartą płatniczą lub Blikiem

Bankomaty: 0 zł / 5 zł

 • 0 zł – bankomaty Banku Millennium
 • 0 zł – pozostałe bankomaty jeśli spełnisz warunki aktywności (wpływ na konto min. 1000 zł oraz 1 płatność kartą debetową lub Blikiem)
 • 5 zł – pozostałe bankomaty (1 zł dla bankomatów Santander Bank Polska i Planet Cash) – jeżeli nie spełnisz powyższego warunku aktywności

0 zł Przelew internetowy

Zysk bez wielkiego wysiłku

Banku Millennium konsekwentnie zachęca do zakładania Konta 360° niezłymi premiami i prostymi warunkami. Doceniamy, że w nowej odsłonie promocji jedna z premii zostanie wypłacona wkrótce po otwarciu Konto 360°. Zdobycie drugiego bonusu wymaga pewnego wysiłku, aktywności na rachunku w trzech kolejnych miesiąca. Wymagania nie są skomplikowane, więc z pewnością sobie z nimi poradzisz.

Sama oferta Millennium może przyciągać uwagę. Ciekawy program poleceń, nowoczesna bankowość internetowa i mobilna, liczne usługi dodatkowe sprawiają, że warto na dłużej zostać w tym banku i korzystać z kolejnych promocji.

Weź udział w promocji >

Przydatne dokumenty

Regulamin promocji

O banku

logo banku millennium

Bank Millennium SA – bank komercyjny z siedzibą w Warszawie utworzony w 1989 roku jako Bank Inicjatyw Gospodarczych SA. W 2018 r. był 7. bankiem w Polsce pod względem wartości aktywów. CZYTAJ DALEJ…

by
Dziennikarka z doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
410 zł premii w Banku Pekao: 2 x 100 zł za darmowe konto + 110 zł w Bezcennych Chwilach + bezpłatny przez 6 miesięcy Pakiet Komfort Nawet 300 zł premii + zegarek SWATCH w konkursie za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn