Łatwe 260 zł premii za DARMOWE Konto Przekorzystne dla Młodych od Pekao S.A.

KONTO PRZEKOŻYSTNE DLA MŁODYCH

Nie ukończyłeś jeszcze 26. roku życia? Jeśli tak, to Bank Pekao ma dla Ciebie atrakcyjną propozycję. Wystarczy, że otworzysz Konto Przekorzystne dla Młodych wraz z kartą debetową, a następnie wykonasz nią kilka transakcji bezgotówkowych, a otrzymasz gwarantowane 150 zł premii. To nie koniec – rejestrując swoją nową kartę w Bezcennych Chwilach, w prosty sposób zgarniesz dodatkowe 110 zł.

Sprawdź, czy możesz ubiegać się o premię – Łatwe 260 zł premii za DARMOWE Konto Przekorzystne dla Młodych od Pekao S.A.

W promocji „Otwórz Konto Przekorzystne dla młodych i otrzymaj nagrodę 150 zł” – edycja I” mogą wziąć udział pełnoletnie osoby fizyczne, które nie skończyły 26 r.ż. i mają pełną zdolność do czynności prawnych. Bank stawia jeszcze jeden warunek – akcja dostępna jest wyłącznie dla tych osób, które w okresie od 1 stycznia 2019 r. do 31 sierpnia 2021 r. nie posiadały w Pekao rachunku płatniczego w złotówkach ani lokaty terminowej (także jako współposiadacz).

Jak w prosty sposób zdobyć 150 zł?

Premia trafi na Twoje konto, jeżeli wykonasz poniższe kroki:

Krok 1

Do 31 października 2021 r. zawrzyj umowę o Konto Przekorzystne dla Młodych wraz z kartą Mastercard Debit FX i aplikacją PeoPay metodą „na selfie” (wykonując zdjęcie swojej twarzy) lub przez stronę banku.

Wniosek o konto możesz złożyć na specjalnej podstronie. Pamiętaj o zaakceptowaniu regulaminu akcji oraz wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych przez bank w celu i zakresie niezbędnym dla udziału w promocji.

Nagroda

Za spełnienie tego prostego warunku otrzymasz premię w wysokości 50 zł. Jeżeli podpiszesz umowę o konto we wrześniu, bank prześle Ci bonus do 31 października 2021 r.

Natomiast jeśli otworzysz ROR w październiku, nagroda pojawi się na Twoim koncie do końca listopada.

Krok 2

W każdym z 3 pełnych miesięcy następujących po dniu otwarciu konta wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę za pomocą karty debetowej lub aplikacji mobilnej PeoPay.

Krok 3

Tylko tyle wystarczy, abyś zgarnął kolejne 100 zł premii. W zależności od tego, czy zawarłeś umowę we wrześniu czy też w październiku, nagrodę otrzymasz odpowiednio do 31 stycznia lub 28 lutego 2022 r.

Nagroda nie podlega opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób fizycznych, będzie więc w całości do Twojej dyspozycji.Drukuj

Przystępując do promocji we wrześniu, warunki aktywności musisz zrealizować od 1 października do 31 grudnia 2021 r.; otwierając konto w październiku, Twój grafik przesunie się o miesiąc, czyli zaczynasz od 1 listopada 2021 r. i kończysz 31 stycznia 2022 r.

O czym powinieneś wiedzieć?

Proces zakładania rachunku

Konto Przekorzystne możesz założyć na stronie internetowej. Po wejściu we wniosek będziesz mógł wybrać, na jakim urządzeniu chcesz przejść weryfikację – z poziomu komputera czy w aplikacji mobilnej. 

Wiedz jednak, że jeśli z przyczyn technicznych weryfikacja on-line Twojej tożsamości nie będzie możliwa, możesz dokończyć proces zakładania rachunku w oddziale banku i zachować prawo do premii.

Transakcje bezgotówkowe

Wymagane przez bank transakcje bezgotówkowe możesz wykonać za pomocą karty debetowej lub z wykorzystaniem aplikacji PeoPay. Płatności Blikiem nie zostaną uznane, podobnie jak transakcje odrzucone, nieautoryzowane bądź zwrócone.

Zarejestruj swoją nową kartę w Programie „Bezcenne Chwile” i zyskaj dodatkowe 110 zł

Kiedy już będziesz posiadaczem konta i karty, możesz skorzystać z kolejnej okazji i w równie prosty sposób zgarnąć bonusy w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile.

Pierwsze 4000 punktów (czyli ok. 60 zł) otrzymasz w ramach oferty specjalnej „Wakacyjne przyspieszenie”, która trwa do wyczerpania puli 66 tysięcy nagród. Aby zdobyć bonus, musisz przystąpić do Bezcennych Chwil, zarejestrować w nich kartę płatniczą Mastercard i w terminie 30 dni kalendarzowych od momentu przystąpienia do programu dokonać nią płatności na łączną kwotę nie mniejszą niż 50 zł. Ważne – jeśli uczestniczyłeś w programie przed 7 lipca 2021 r., ta propozycja będzie dla Ciebie niedostępna.


BEZTERMINOWO
4000 punktów (50 zł) dla nowych uczestników programu Mastercard Bezcenne Chwile Czytaj opis…

Kolejne 3400 punktów (równowartość 50 zł) otrzymasz po spełnieniu warunków drugiej akcji „Punkty na start”.

3400 punktów (50 zł) w Bezcennych Chwilach Mastercard od Pekao SA
CZYTAJ OPIS…
100 zł dla poleconego i nawet 1500 zł dla polecającego konto w programie Polecam Przekorzystnie Banku Pekao SA
100 zł dla poleconego i nawet 1500 zł dla polecającego konto w programie Polecam Przekorzystnie Banku Pekao SA. OPIS PROMOCJII…

Konto Przekorzystne dla Młodych

Musisz wiedzieć, że dla osób do 26. roku życia Konto Przekorzystne jest bezwarunkowo darmowe. Nie zapłacisz więc ani grosza za prowadzenie rachunku i obsługę karty, przelewy internetowe i wypłaty z bankomatów. Atutem konta są również nowoczesne płatności mobilne, karta wielowalutowa bez opłat za przewalutowanie oraz funkcjonalna aplikacja mobilna (z możliwością dokonywania transakcji Blik oraz szybkich przelewów na numer telefonu).

KONTO PRZEKOŻYSTNE DLA MŁODYCH
OPIS KONTA…

Atrakcyjna premia za kilka operacji

Jak na możliwość zgarnięcia 150 zł warunki oferty promocyjnej są przejrzyste i niezbyt wymagające. Otwarcie konta oraz dokonanie w sumie 15 transakcji kartą lub PeoPay wystarczy, by móc cieszyć się z dodatkowego przypływu gotówki (oczywiście pod warunkiem, że będziesz pamiętał o terminach spełnienia warunków).

Oferta jest tym bardziej godna polecenia dla tych osób do 26. roku życia, które akurat poszukują korzystnej oferty konta osobistego. Jeśli jesteś jednym z nich – do dzieła 🙂

Weź udział w promocji >

O banku

logo banku pekao sa

Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna (Bank Pekao, Pekao, Pekao SA, dawniej PeKaO) – polski bank uniwersalny założony 17 marca 1929 r. jako państwowy bank komercyjny w formie spółki akcyjnej. Od 1998 notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W latach 1999–2017 kontrolowany przez UniCredit. 7 czerwca 2017 roku zarząd nad Bankiem przejęły spółki Powszechny Zakład Ubezpieczeń i Polski Fundusz Rozwoju, których kontrolne pakiety akcji posiada Skarb Państwa. CZYTAJ DALEJ…

by
Dziennikarka z doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
100 zł dla poleconego i nawet 1500 zł dla polecającego konto w programie Polecam Przekorzystnie Banku Pekao SA 410 zł premii w Banku Pekao: 2 x 100 zł za darmowe konto + 110 zł w Bezcennych Chwilach + bezpłatny przez 6 miesięcy Pakiet Komfort

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn