Lokata 1,6%

lokata

Od 1985 roku BFF Banking Group systematycznie rozwija swoją działalność w kolejnych krajach Europy. Grupa, która działała w sektorze farmaceutycznym oraz biomedycznym, początkowo specjalizowała się w obszarze zarządzania należnościami wynikającymi ze współpracy z państwową służbą zdrowia. W ciągu 30 lat rozwinęła się i współpracuje z administracją publiczną na terenie wielu krajów Unii Europejskiej.

Od 2010 roku BFF Banking Group wkroczył na rynek międzynarodowy i od 2019 roku jest na 8 rynkach krajów Unii Europejskiej, w których świadczy usługi w zakresie obrotu wierzytelnościami, współpracy z administracją publiczną, jak i bankowości korporacyjnej.

ZAŁÓŻ RACHUNEK:

1,00% Oprocentowanie rachunku depozytowego zmienne w skali roku. Pełny dostęp do środków.

To jest Link aktywacyjny do założenia konta.

ZAŁÓŻ LOKATĘ I:

1,6% Oprocentowanie stałe w skali roku. Okres trwania 60 miesięcy

źródło: strona Facto
źródło: strona Facto

Proces zakładania lokaty

Krok 1

Podaj swoje:

  • imiona i nazwisko
  • telefon
  • email

Otrzymasz sms i wiadomość elektroniczną, dzięki którym zweryfikujesz podane dane.

​Krok 2

Teraz kolej na podanie:

  • danych dokumentu tożsamości oraz przesłanie jego zdjęcia lub skanu
  • adresu zamieszkania i korespondencji
  • odpowiedzi na kilka prostych pytań

​Krok 3

Podaj numer zewnętrznego rachunku bankowego, z którego wykonasz przelew aktywacyjny. Ważne, aby było to konto indywidualne w polskim banku, założone osobiście na takie same dane (imię i nazwisko oraz adres zamieszkania), które zostały podane we wniosku o otwarcie lokaty Facto. Pamiętaj, aby zatwierdzić złożony wniosek!

Krok 4

Zaloguj się do bankowości elektronicznej. Po zatwierdzeniu wniosku otrzymasz login w wiadomości e-mail wysłanej z adresu powiadomienia@bffgroup.com. Jednorazowe hasło przyjdzie do Ciebie SMSem.

Osobno zostaniesz poinformowany o możliwości wykonania przelewu aktywacyjnego. Po otrzymaniu wiadomości w ciągu 3 dni wykonaj przelew na kwotę swojej pierwszej lokaty Facto na numer rachunku, który znajdziesz od razu po zalogowaniu do bankowości elektronicznej.

W bankowości elektronicznej możesz także sprawdzać status swojego wniosku na bieżąco. Pełna aktywacja Twojego rachunku depozytowego zależy od daty zaksięgowania przelewu aktywacyjnego, ale prawdopodobnie nastąpi w ciągu 24h od momentu jego wykonania.

Po aktywacji wybierz lokatę dla siebie i oszczędzaj .

POZNAJ TEŻ OFERTĘ DLA FIRM

Facto

Lokata Facto jest rachunkiem bankowym będącym rachunkiem terminowej lokaty oszczędnościowej dla konsumentów lub rachunkiem lokaty terminowej dla przedsiębiorców. Klient może zdeponować środki na Lokacie Facto na okres 3, 6, 9, 12, 18, 24, 36, 48 i 60 miesięcy. Minimalna kwota Lokaty to 5000 złotych, brak jest maksymalnego limitu dla pojedynczej Lokaty. Kapitalizacja odsetek z Lokaty następuje na koniec okresu umownego, chyba że warunki danej Lokaty wskazują inaczej.

Zerwanie Lokaty Facto przed upływem okresu umownego skutkuje zwrotem środków pieniężnych zgromadzonych na Lokacie na Rachunek Depozytowy po 35 dniach od złożenia dyspozycji zerwania lokaty Facto lub po 30 dniach od odstąpienia od Umowy lokaty Facto. Rachunek Depozytowy z oprocentowaniem 1% w skali roku daje Wam możliwość  swobodnego dysponowania środkami, zgodnie z Regulaminem. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

Subskrybuj Nasz Biuletyn